آخرین ارسال‌ها

موضوع جامع تست صدا برای خوانندگی (پست اول خوانده شود)

22/1/19
4
29
صدات دورگه نیست. ولی همونجور که خودتم میدونی باید اموزش ببینی و قواعدش رو یاد بگیری برا درست خوندن ضمن اینکه صدات محدوده وسعت زیادی نداره البته با اموزش یه کم بهتر میشه ولی بازم انقدری زیاد نیست
ممنون پس با تمرین میشه خوبش کرد من فک میکردم صدام دورگه هست
[doublepost=1549958679,1548273219][/doublepost]سلام اون دفعه یک صدا گزاشته بودم گفتن وسعتش مشکل داره من تمرین کردم و صدا را الان میزارم نظر بدین هنوز مشکل داره؟؟؟ به نظر خودم صدام خوب نیس برا خودم میخونم اگه میشه نظر بدین

فایل های ضمیمه

mohamadhosein1

عضو سایت
5/9/18
3
27
سلام من احساس میکنم از وقتی می خونم صدام تو دماغی شده میخواستم ببینم نیازی هست به دکتر مراجعه کنم یا نه 19 سالمم هست

فایل های ضمیمه

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
288
تهران
صدای شما به درد خوانندگی نمیخوره. یه صدای معمولی بدون رنگ خاصی با وسعت محدود. شاید کلاس بری بتونی تکنیک یاد بگیری و بهترش کنی ولی در کل اتفاق خاصی نمیفته برات
در بهترین حالتش یه خواننده معمولی به صدها خواننده معمولی که الان داریم اضافه میشه

Mahaam Farhang

Recording Artist
هنرمند
عضو سایت
21/9/09
182
تهران
صدای شما به درد خوانندگی نمیخوره. یه صدای معمولی بدون رنگ خاصی با وسعت محدود. شاید کلاس بری بتونی تکنیک یاد بگیری و بهترش کنی ولی در کل اتفاق خاصی نمیفته برات
در بهترین حالتش یه خواننده معمولی به صدها خواننده معمولی که الان داریم اضافه میشه
شما که به شکل آکادمیک با مقوله ی صدا آشنایی ندارید، لطف کنید اظهار نظر غیرعلمی نکنید و با نظراتتون کسی رو نسبت به علاقه ای که داره دلسرد نکنید.

Mahaam Farhang

Recording Artist
هنرمند
عضو سایت
21/9/09
182
تهران
سلام من احساس میکنم از وقتی می خونم صدام تو دماغی شده میخواستم ببینم نیازی هست به دکتر مراجعه کنم یا نه 19 سالمم هست
اگه جدی هستی حتما کلاس صداسازی برو و اطمینان داشته باش مشکلات صدات رو میتونی به طور کامل برطرف کنی اگه دلت با این کار باشه.

8/5/19
1
سلام دوستان
میخواستم نظر شما رو در مورد صدام بدونم.
ممنون

فایل های ضمیمه

beowulf

عضو سایت
23/6/19
3
دوستان من هم آهنگ "یکی هست" اثری از "مرتضی پاشایی" رو برای تست صدا خوندم فقط نمیدونم چرا توی خروجی یه جور دیگه میشه اصلا توی اوج فرق داره نمیدونم چرا . در ضمن من 16 سالمه و هیچ کلاس موسیقیایی نرفتم . پیوست شد .
به نظر من استعدادت از خود اون مرحوم بیشتره.. فقط به قول اون دوستمون تو تحریر افراط کردی و اینکه نفس نفس میزنی معلومه زیاد تمرین کردی موقع ضبط و حنجره ت خسته س. حتما برو کلاس آواز و سلفژ و یاد گیری یه ساز ترجیحا پیانو یا کیبرد یا گیتار با تمرین اصولی و تسلط بیشتر موفق می شی رفیق.

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
35
61
دوستان من هم آهنگ "یکی هست" اثری از "مرتضی پاشایی" رو برای تست صدا خوندم فقط نمیدونم چرا توی خروجی یه جور دیگه میشه اصلا توی اوج فرق داره نمیدونم چرا . در ضمن من 16 سالمه و هیچ کلاس موسیقیایی نرفتم . پیوست شد .
دوست عزیز . خوانندگی دوفاکتور بسیار مهم لازم دار ه 1.تون صدا 2.تکنیک اجرا از نظر من هیچ کدوم بدون اون یکی فایده ای نداره حتی اگر اون خواننده طرفدار هم داشته باشه البته مرغ هم وقتتی اواز می خونه عده ای طرفدارش هستن بگذریم ....و اما شما من در همین فایل صوتی صدای شما رو نسبتا خوب میبینم با توجه به سن کم و بی تجربگی شما

ARASH1000

عضو سایت
11/7/19
10
سلام و درود به دوستان،منم از بچگی نمیدونم چی اسمشو بذارم علاقه استعداد یا هرچی هر وقت یه اهنگی رو میشنیدم که دوسش داشتم و به قولی باهاش ارتباط احساسی میگرفتم شروع میکردم به نوشتن شعرشو و برا خودم میخوندم و سریع هم شعرشو حفظ میشدم به نحوی ک الان به جرعت میتونم بگم خیلی از شعرای خواننده هارو میتونم از حفظ بخونم در این حد نمیدونم کسی مثل من اینجوری بوده تاحالا یا نه ولی گفتم بگم منم سه باز خوانی رو از سه آهنگ از سه خواننده ی متفاوت انجام دادم که اینجا براتون میذارم خوشحال میشم نظرتونو بگین راجع به تن صدا ،رنگ صدا،احساس تو صدا و...و اینکه اصلا دنبالش باشم یا نه نظر شما چیه صدای من مناسب خوانندگی هست یا نه
بازخوانی اول از آهنگ درد از مهدی احمدوند
بازخوانی دوم از آهنگ قلبم ماله تو از کامران و هومن
بازخوانی سوم از اهنگ بمون از محسن یگانه

فایل های ضمیمه

mohammad rezaa

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
30/8/14
633
29
مشهد
سلام و درود به دوستان،منم از بچگی نمیدونم چی اسمشو بذارم علاقه استعداد یا هرچی هر وقت یه اهنگی رو میشنیدم که دوسش داشتم و به قولی باهاش ارتباط احساسی میگرفتم شروع میکردم به نوشتن شعرشو و برا خودم میخوندم و سریع هم شعرشو حفظ میشدم به نحوی ک الان به جرعت میتونم بگم خیلی از شعرای خواننده هارو میتونم از حفظ بخونم در این حد نمیدونم کسی مثل من اینجوری بوده تاحالا یا نه ولی گفتم بگم منم سه باز خوانی رو از سه آهنگ از سه خواننده ی متفاوت انجام دادم که اینجا براتون میذارم خوشحال میشم نظرتونو بگین راجع به تن صدا ،رنگ صدا،احساس تو صدا و...و اینکه اصلا دنبالش باشم یا نه نظر شما چیه صدای من مناسب خوانندگی هست یا نه
بازخوانی اول از آهنگ درد از مهدی احمدوند
بازخوانی دوم از آهنگ قلبم ماله تو از کامران و هومن
بازخوانی سوم از اهنگ بمون از محسن یگانه
سلام ارش جان.به نظرم صداتون چندان مناسب خوانندگی نیست و دنبالش نباشین بهتره.ولی با توجه به اوضاع بد موسیقی پاپ شاید حتی بتونین سال دیگه کنسرت هم بزارین.البته اگه پولدار هستین.
در مورد احساس هم باید بگم که این چیزی جدای از تکنیک نیست.مثلا صدای اقای ابی یا تو خواننده های داخلی اقای حمید حامی رو میبینیم که ناله نمیکنن که بگن با احساس میخونیم.ناله منظورم اون نازک کردن و خش دار کردن اخر جمله هایی هست که میخونن.یا مثل اون خواننده که تپل هست و با گریه و بغض میخونه.اینا احساس نیست واقعا.اگه نه یه دوری تو بهشت زهرا بزنیم کلی خواننده با احساس پیدا میکنیم.
من فکر میکنم نباید تو خوانندگی بمونی و اصرار کنی روش.به نظرم تو یکی دیگه از رشته های موسیقی شانست رو امتحان کن.مثل نوازندگی و بعد اهنگسازی و ... .

mohamadhosein1

عضو سایت
5/9/18
3
27
سلام من یک سوال داشتم میخواستم ببینم صدام به درد خواننده استودیوی میخوره یا نه؟؟

فایل های ضمیمه

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
288
تهران
شما خودت شنونده باشی کسی اینجوری بخونه دوستداری گوش بدی ؟
تو استدیو خیلی کارا میشه کرد ولی شما میتونی یه نوازنده خوب باشی یا یه اهنگساز خوب بجای اینکه بخوای یه خواننده ای باشی که توی استدیو به زور نرم افزار بخواد درست بخونه و همیشه ترس اینو داشته باشه یه جا بهش بگن لایو بخون

آخرین ویرایش:

hichkas

عضو سایت
3/8/10
111
Lahijan
م
شما خودت شنونده باشی کسی اینجوری بخونه دوستداری گوش بدی ؟
تو استدیو خیلی کارا میشه کرد ولی شما میتونی یه نوازنده خوب باشی یا یه اهنگساز خوب بجای اینکه بخوای یه خواننده ای باشی که توی استدیو به زور نرم افزار بخواد درست بخونه و همیشه ترس اینو داشته باشه یه جا بهش بگن لایو بخون
مثل چاوشی که از ترس زنده خوندن جرات نداره بیاد تو تلویزیون

10/4/10
256
حالا اونایی که میان تو تلوزیون ایران دارن واقعا زنده میخونند؟من چاوشی گوش نمیدم.فکر نکنی از طرفداراشم...

بالا