ترفند: اضافه کردن پلاگین به plugin picker در fl

شروع موضوع توسط RaminMT ‏11/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک ترفند: اضافه کردن پلاگین به plugin picker در fl تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. RaminMT

RaminMT عضو سایت

شغل :
    برنامه نویس
    امتیازات:
    +199 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, studio_one
    سلام خدمت شما دوستان عزیز خوبین؟
    همون طور که میدونید از نسخه 9 به بعد (شایدم 8) نرم افزار FL قابلیت جذاب و جدیدی به بخش لود پلاگین اون اضافه شده به نام Plugin Picker که با دسته بندی و تصویر میتونید پلاگینهای داخلی FL رو به راحتی لود کنید اما شاید شمام مثل من به این فکر کرده باشید که کاش میشد پلاگینهای دیگه رو هم بهش اضافه کرد خب باید خدمتتون بگم که امکانش هست فقط نیاز داره که آموزششو ببینید:d تا بتونید به لذتهای آهنگسازیتون اضافه کنید
    من آموزش رو برای Real GT میگم اما در کل مشابه هست مراحل انجامش
    مراحل کار به این ترتیب هست:

1. اول شما باید از Browser شمت چپ به قسمت Plugin Database برید و برای VSTi ها پوشه Generators و برای افکتها از Effects برید:

ترفند: اضافه کردن پلاگین به plugin picker در fl-1.jpg
    2. در بخش دوم باید شما از گزینه های مختلفی که داره میتونید انتخاب کنید یا یه دسته بندی جدید بسازید(برای ساختن به اینجا برید:
    Program Files\Image-Line\FL Studio 10\Data\Patches\Plugin database\Generators
    بعد اینجا یک پوشه جدید با نام دلخواه بسازید مثلا من گذاشتم Guitar)
    حالا برمیگردیم به نرم افزار و میبینیم که پوشمون اضافه شده به لیست اون رو انتخاب میکنیم:

ترفند: اضافه کردن پلاگین به plugin picker در fl-2.jpg
    3. بعد میریم پلاگینی که مد نظرمون هست رو لود میکنیم که اینجا Real GT رو در نظر گرفتم بعد از لود شدنش روی فلش بالای پلاگین کلیک میکنیم و گزینه Add to plugin database رو انتخاب میکنیم بعد هم برنامه تبریک میگه به ما:

ترفند: اضافه کردن پلاگین به plugin picker در fl-3.jpg

ترفند: اضافه کردن پلاگین به plugin picker در fl-4.png
    4. حالا ما به قسمت Channels در نوار ابزار میریم روش کلیک میکنیم و موس رو روی Add One تا پنجره بعدی باز شه بعد 4امین گزینه Plugin Picker هست روش کلیک میکنیم و میبینیم دسته بندی جدید ما هم اضافه شده روی دسته بندیمون که Guitar بود کلیک میکنیم میبینیم پلاگین با موفقیت اضافه شده و میتونید لودش کنید و نهایت لذتتون رو از استفاده از FL ببرید:

ترفند: اضافه کردن پلاگین به plugin picker در fl-5.png

ترفند: اضافه کردن پلاگین به plugin picker در fl-6.jpg
    سوالی بود من در خدمتم
    موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 6
  2. djmehrshad

djmehrshad عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    این پلاگین اصلا چیکار می کنه

3. RaminMT

RaminMT عضو سایت

شغل :
    برنامه نویس
    امتیازات:
    +199 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, studio_one
    عزیزم این پلاگین نیس یه بخشیه که شما از توش پلاگینارو لود میکنی تستش کنی متوجه میشی

بارگذاری...