ترتيب افكت هاي مستر

19/12/09
6
0
1
سلام دوستان مي خواستم لطف كنيد تجارب خودتونو در مورد ترتيب افكت گذاري در كانال مستر بيان كنيد ممنون ميشم

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
من معمولا خودم کارهامو مستر نمیکنم چون نه علمشو دارم و نه تجربشو ولی چند باری که با AdobeAudition مستر کردم با این ترتیب نتیجه خوبی گرفتم.
Parametric Equalizer
Multiband Compressor
Hard limiter
Stereo Expansion
Parametric Equalizer مجددا.

Persian

عضو سایت
25/1/10
83
5
8
با سلام روش من هم اینه
1.کلیپر
2.اکولایزر
3.ماکسیموس یا دینامیک کمپروسر
4.استریو ایمیجر
5.اکولایزر
6.انالیزر

DJ iBSb

هنرمند
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
سلام دوستان،
این افکتهای مستر خوبن و بهتره از Iozone هم به عنوان پلاگینی در افکتها استفاده کنید!

دوستان نظرشون در این مورد چیه؟

rmx_mohsen

عضو سایت
13/1/10
120
70
28
تهران
با سلام چرا دوستان دو بار اکولایزر را قرار میدن و استفاده میکنند

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
اگه قرار باشه که در مستر از Limiter استفاده شه مثل (Hard Limiter یا compression) ممکنه بعضی از فرکانس های کلیدی تضعیف بشن که با این کار میتونید جبرانش کنید.

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
شما ميتونيد از ایزوتوپ اوزون استفاده كنيد
لينك دانلود در سايت قرار داده شده
multiband harmonic exciter , multiband dynamics , multiband stereo imaging , paragraphic equalizer , mastering reverb , loudness maximizer روي خودش داره و با تنظيمات دقيق ميتونيد نتيجه ي مطلوبي بگيريد

fender

Banned
5/2/10
302
119
0
سلاریس
به نظر من اول باید ببینید مشکل صدا چیه بعد تصمیم بگیریم از چه دستگاهی استفاده کنید

DJ iBSb

هنرمند
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
کسایی که حرفه ای باشن تمامی اجزای بکار برده در موزیک رو جداگانه اکولایزر و افکت گزاری میکنن طوری که شاید نیازی نه مستر نباشه!!
البته باید گفت که بازهم بسته به نظر خوده آهنگسازه که چیکار کنه،در کل من پیشنهادم Iozone هست که دوست عزیز بنده HRM هم به اون اشاره کرد...

1/7/12
124
25
18
اسمون
همیشه نیازی نیست که حتما از یه زنجیره استفاده کنیم.بعضی وقتها لیمیتر تو کار قرار نمیدم و..... بستگی داره