1. رد اعلامیه
  2. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

تذکر به برخی کاربران به دلیل مسایل اخیر

شروع موضوع توسط Alpha ‏28/4/10 در انجمن اعلانات سایت

تاپیک تذکر به برخی کاربران به دلیل مسایل اخیر تالار اعلانات سایت در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +168 / 0 / -1
    با سلام به دوستان و کاربران محترم سایت

متاسفانه برخی از کاربران که تعدادشون به انگشت های یک دست هم نمیرسه و خودشون هم 100% حس میکنند که طرف صحبت من هستند جو سایت رو شدیدا خراب کردند و یک فضای فرهنگی و آرام رو به یک محیط پرتنش مبدل کردند.
    تذکر های شخصی و در بعضی موارد اخراج موقت هم نتونست ابن دسته رو متنبه کنه و متاسفانه در هر تاپیکی که پست میدند بحث از موضوع اصلی کاملا خارج و تاپیک بسته میشه !
    متاسفانه این گروه اینجا رو با میدان جنگ اشتباه گرفتند و تنها هدفشون ایجاد مجادله های به فایده و مخرب آرامش هست.
    در بعضی موارد این دوستان از admin گرفته تا مدیر و ناظم با همه مشکل دارند. پیشنهاد من به این دوستان این هست که وقتی با تمام سیاست های یک سایت و همینطور مدیرانش مشکل دارند خودشون رو کمتر آزار بدند و کلا سایت رو ترک کنند.

دلیل حضور فعلی این گروه در سایت خوش قلبی دوست خوبم mr Light و همینطور تحمل mr omid هست و گرنه من شخصا تحملم خیلی کمتر از این حدود هست.

این تذکر آخر به این کاربران هست و بعد از این در صورت اولین تخلف اخراج خواهند شد.
    هدف این تاپیک جلوگیری از گلایه های بعدی و دادن یک فرصت مجدد به این کاربران هست.

با تشکر از دوستان برای مطالعه این تاپیک
    موفق باشید.

آخرین ویرایش: ‏10/8/10
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)