1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

تذکر به برخی کاربران به دلیل مسایل اخیر

شروع موضوع توسط Alpha ‏28/4/10 در انجمن اعلانات سایت

تاپیک تذکر به برخی کاربران به دلیل مسایل اخیر تالار اعلانات سایت در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Alpha

Alpha عضو سایت

امتیازات:
    +169 / 0 / -1
    با سلام به دوستان و کاربران محترم سایت

متاسفانه برخی از کاربران که تعدادشون به انگشت های یک دست هم نمیرسه و خودشون هم 100% حس میکنند که طرف صحبت من هستند جو سایت رو شدیدا خراب کردند و یک فضای فرهنگی و آرام رو به یک محیط پرتنش مبدل کردند.
    تذکر های شخصی و در بعضی موارد اخراج موقت هم نتونست ابن دسته رو متنبه کنه و متاسفانه در هر تاپیکی که پست میدند بحث از موضوع اصلی کاملا خارج و تاپیک بسته میشه !
    متاسفانه این گروه اینجا رو با میدان جنگ اشتباه گرفتند و تنها هدفشون ایجاد مجادله های به فایده و مخرب آرامش هست.
    در بعضی موارد این دوستان از admin گرفته تا مدیر و ناظم با همه مشکل دارند. پیشنهاد من به این دوستان این هست که وقتی با تمام سیاست های یک سایت و همینطور مدیرانش مشکل دارند خودشون رو کمتر آزار بدند و کلا سایت رو ترک کنند.

دلیل حضور فعلی این گروه در سایت خوش قلبی دوست خوبم mr Light و همینطور تحمل mr omid هست و گرنه من شخصا تحملم خیلی کمتر از این حدود هست.

این تذکر آخر به این کاربران هست و بعد از این در صورت اولین تخلف اخراج خواهند شد.
    هدف این تاپیک جلوگیری از گلایه های بعدی و دادن یک فرصت مجدد به این کاربران هست.

با تشکر از دوستان برای مطالعه این تاپیک
    موفق باشید.

آخرین ویرایش: ‏10/8/10
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)