تحلیل خواننده هامون

شروع موضوع توسط shahkar_bashar ‏19/7/10 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک تحلیل خواننده هامون تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. shahkar_bashar

shahkar_bashar عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام به همه ی عزیزای طرفدار موسیقی وموسیقیدان!!
    همیشه دنبال این بودم جای وپیداکنم تاتمامه خواننده ها توعرصه حداقل پاپ بدون هیچ تعارفی مورد نقد قرار بدن یا نقاط ضعف وقوتشونو بی غرض بگن تا جوانای مثل ماازتجربیاتشون استفاده کنن.اما نبود که نبود!
    خواستم اینجاحداقل در موردشون بطور دورهای بحثی راه بیفته بین اساتیدتا ماهم روشن شیم!!!
    امیدوارم این پیشنهادمورد قبول شما قراربگیره وجواب اکثر سئوالاتتونواینجابگیرین

اول میخوام باخواننده شهرخودمون ماهان بهرام خان شروع کنم
    کسی که تاحالا یه البوم وارد بازار مجاز کرده و انصافا من ازکارش راضی بودم بنام من هنوزم...
    ایشون متولد بابل20/8/1366که الگوش کریگ دیود وعلاقه ی خاصی بهش داره
    خود ماهان اعتقاد داره کارش R&Bکه داره ارائه میکنه ومتهم به کاور کردن میکننش!!!وجدیدا اکثرا کارای تک تراک وارد بازار میکنه که انصافا زیباست و اخریش اخرین حرکت که حالتhouseفکر کنم داره!میخواستم نظراساتید و نسبت به کارش از نقاط ضعف تا قوتشو بدونم و دراختیار عزیزان قرار بدن!!!
    :smile (2):

2. rasool_0835

rasool_0835 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, soundforge
    ماهان بهرام خان صداش واقعا" قشنگه یا بهتر بگم صداش خاصه . اگه کارش رو با 0111 ادامه میداد میتونست خیلی بهتر باشه...در مورد آلبومشم که به صورت مجاز بیرون داده نظر من اینه که خوانندگانی که مجاز کار میکنن محدود میشن و بایدتوی یک سری چارچوب هایی کار کنن که بضعا" باعث افت کار میشه .
    البته شاید نظر بقیه این نباشه ولی به نظر من اینجوریه...چون حتی دیده شده به خاطر اسم یک آهنگ وزارت ارشاد به آهنگی که موردی نداشته و میتونسته هیت بشه مجوز نداده مثلا" همین ترک جفت شیش از محسن یگانه...درکل احساس میکنم ماهان بهرام خان خیلی میتونه بیشتر از اینی باشه که هست

3. abolfazl64

abolfazl64 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    منم حرفاي اقا رسول قبول دارم
    ماهان ميتونست كارشو با همكاري اشكان و نيما ادامه بده ولي به دلايلي كه من نميدونم از هم جدا شدن.
    به نظرم ماهان كه همشهري منم هست يكي از بهترين خوانندگان ايرانه:smile (17):

بارگذاری...