تحصیل در هنرستان موسیقی دبی

شروع موضوع توسط Amin Slevin ‏24/12/11 در انجمن موسیقی جهان

تاپیک تحصیل در هنرستان موسیقی دبی تالار موسیقی جهان در persian-music.org.

1. Amin Slevin

Amin Slevin

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    یه سوال داشتم.من امینم 14 سالمه

من میخوام تو هنرستان موسیقی تحصیل کنم ولی میگن باید از کلاس پنجم که بودم اقدام میکردم.الان سوم راهنمایی هستم آیا میتونم برگردم به اول راهنمایی برای تحصیل در موسیقی؟

بعدش اگه برم دبی هنرستان موسیقی هست که اساتیدش ایرانی باشن؟

اگه دبی نمیشه ایران به جز اون دو هنرستان موسیقی که تو تهرانه جای دیگه ای هنرستان تخصصی نداره؟

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیز تحصیل در هنرستان یا دانشگاههای موسیقی در دوبی یا ترکیه یا هر کشور دیگه ایی نیازمند این هستش که زبان انگلیسی رو بلد باشید و اگه تسلط دارید و شرایطش رو دارید. برای یادگیری لحظه ایی درنگ نکنید.
    اول هم در مورد شرایط ثبت نامشون خوب تحقیق کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. musician1992

musician1992 عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اقدام کردن برای رفتن به هنرستان موسیقی تاجایی که من اطلاع دارم در سن شما امکان پذیر نیست چون هیچوقت نمیتونید 3 سال به عقب برگردید حالا در هر رشته ای که میخواد باشه.دو راه وجود داره.یا میتونی شناسنامتو کوچیک کنی که نکنی بهتره.یا اینکه بعد از سال سوم دبیرستان که دیپلم گرفتی و 56 واحد درس های عمومیت رو پاس کردی میتونی به صورت آزاد اقدام کنی برای دوره 9 ماهه دیپلم موسیقی.که 46 واحد هم اختصاصی پاس میکنی با اون 56 واحدت تطبیق داده میشه گواهی محارت بهت میدن.اگه هم بخوای بعد از مهارتت تو آموزش و پرورش هم ثبت بشه دیپلمت چند واحد دیگه مثل فکر کنم درسای عمومی رشته های فنی رو پاس کنی که کاری نداره داخلی هست به طور آزاد بری پاست میکنن.در مورد خارج هم حالا هرجا میخواد باشه باید زبان رو همونطور که جناب محبی گفتن کامل بلد باشی.ولی این گواهی مهارت موسیقی اگه بگیری اصلا تو آموزش و پرورش هم ثبتش نکنی یه چیز جهانیه باهاش میتونی دانشگاه مالزی هم بری که یه چی حدود ترمی 15 میلیون آب میخوره که نری بهتره.:smile (23):

بارگذاری...