تحصیلات و سرمایه لازم برای کار در استودیو

شروع موضوع توسط SteveBassist ‏5/10/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک تحصیلات و سرمایه لازم برای کار در استودیو تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. SteveBassist

SteveBassist عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -1
    نرم افزار:
    سلام
    آیا برای کار در استودیو و یا افتتاح یک استودیو ضبط موسیقی و صدابرداری و... به چه تحصیلات دانشگاهی نیازه؟ یعنی رشته دانشگاهی هم بستگی داره ؟ و اینکه برای اینکار باید تو داشنگاه رشته مهندسی صوت تحصیل کرد؟
    در ضمن میخواستم بدونم برای ایجاد یک استودیو مناسب و کوچیک تو آمریکا حداقل به چه قدر سرمایه نیازه؟
    در کل یه سوال از دوستانی مثل آقای امید محبی: آیا تو این کار پول موجوده؟!
    با تشکر.

2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,094 / 3 / -3
    به نظر من پول که اگه با این هدف برید جلو فکر نکنم به چیزی برسید.
    پول زمانی تو این کار هست که همه شما رو قبرل داشته باشن و زمانی همه شما رو قبول دارن که کار شما قوی باشه و زمانی کار قوی هست که هدف بزرگ باشه و جالبه بدونید زمانی هدف بزرگه که در آخر برای انسان منفعت داشته باشه.

ولی در کل این کار مثل مغازه داری نیست که هرکسی زد پول در بیاره شغلی هست که از هر چند هزار نفر فقط تعداد اندکی میتونند از قبال اون درامد داشته باشه.

در مورد تحصیلات هم برای گرفتن مجز فکر میکنم لازم هست ولی این که خودتون کار کنید خب تجربی هم میشه

3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    در پست ششم این تاپیک کاملا توضیح داده شده
    ضمن اینکه درامد مالی اینکار بستگی به نوع سیستم و تجربه شما و اینکه چقدر کاربلد باشید داره.
    و مهمتر از همه سابقه کاری شما در این کار و نمونه کارهایی که ارائه کردید.
    بنده کارم چیزی دیگری هستش و صرفا به خاطر عشق و علاقه ام دارم در استودیو کار میکنم اما در امد اون درامد ماهانه ثابتی نیست. که بگم مثلا ماهی فلان تومن براتون خواهد داشت. بستگی به وضع بازار و توان خودتون در جذب مشتری داره.

بارگذاری...