آخرین ارسال‌ها

تبلیغ و معرفی خوانندگان،آهنگسازان،تنظیم کنندگان و مدریس آلات موسیقی به روش cycletourist

28/8/12
1,539
تبلیغ و معرفی خوانندگان،آهنگسازان،تنظیم کنندگان و مدریس آلات موسیقی به روش cycletourist
سلام به همه هنرمندان و هنردوستان عزیز
ازاونجایی که من چند سفر درون استانی با هدف های مختلفی داشتم این سری قصد دارم هدفم برای تبلیغ و معرفی کردن خوانندگان،آهنگسازان،تنظیم کنندگان و مدریس آلات موسیقی به روش cycletourist باشه .یعنی این که شما هنرمندان رو در مسیر ها و استان هایی که قرار هست سفر کنم معرفی کنم سفر من با دوچرخه هست که به مدت 2 ماه طول میکشه
و از اونجایی که خودم نوازنده ویلن هستم و از موسیقی سر رشته ای دارم میتونم به نحوه خوبی شما دوستان هنرمند رو معرفی کنم
حالا هر فعالیتی که دارین
به عنوان مثال
خواننده هستین و میخواین معرفی بشین
و یا در زمینه اهنگسازی،تنظیم یا میکس و مستر فعالیت می کنین و قصد این که اهنگ هاتون رو بفروشین و هنرجو جذب کنین
یا مدرس آلات موسیقی هستین برای جذب هنرجو
حتی دوستانی که فروشگاه لوازم موسیقی دارن چه فروش از طریق شبکه های مجازی چه غیر حضوری
و یا هرچیز دیگه ای که باعث بشه فعالیت شما درخشان تر بشه
من قصد سفر به شهر های شیراز_اصفهان_یزد رو دارم که غیر از این 3شهر چندین شهر دیگه هم گذر میکنم
البته فعالیت های دیگه ای هم داشتم که به شهر های اطراف خراسان سفر کردم
و با فعالیت های مختلف از جمله #هوای پاک#سه شنبه بدون خودرو#درخت دوست من
دوستانی که تمایل به همکاری دارین میتونن به من پیام خصوصی بدن و اگر جایی از نوشته هام براتون مبهم هست لطفا پیام خصوصی ارسال کنین
[doublepost=1493927359,1493926833][/doublepost]دوستان اگر ایده ای دارین در خدمتم

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,273
34
Vengeance Land
واقعا حرکت زیبا و نو ای هستش...;):geek:
و امیدوارم موفق بشی دوست عزیز...
کار بسیار ارزش مندیه...:snaphappy-79::photogenic:

صفحه ما در اینستاگرام

بالا