تبلیغات نه !! معرفی استاد خوب برای سلفژ

شروع موضوع توسط Arminmousavi20 ‏6/4/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک تبلیغات نه !! معرفی استاد خوب برای سلفژ تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. Arminmousavi20

Arminmousavi20 عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم .
    راستش من 5سااااااااااااااله که دنبال یه استاد سلفژ خوب میگردم تو کرج ولی نیست !! از دوستان و اساتید محترم خواهش دارم یه استاد خوب سلفژ تو سبک Pop - R&B - Blouz به من معرفی کنند مخصوصا R&B بخدا دعاشون میکنم ... خیلی ممنون

2. Mohammad-R

Mohammad-R عضو سایت

امتیازات:
    +316 / 0 / -0
    تبلیغ های بالای سایت رو یه نگاه بندازید !
    آقای به نژاد تو این زمینه تخصص دارن !

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Arminmousavi20

Arminmousavi20 عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون که جواب دادید محمدجان بله با آقای به نژاد صحبت هم کردم ولی ایشون تو آواز فقط پاپ تدریس میکنند و کلاسیک , من دنبال یه استاد تو سبک r&b هستم خواهشا هرکی آشنا داره دریغ نکنه دیگه دارم خودمو به درو دیوار میزنم !! یعنی تو این کشور استاد r&b پیدا نمیشه ؟!! توهین نکردما !! سوال بود

4. Harmony

Harmony عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +581 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز سلفژ که سبک نداره.سلفژ یک سری اصول و قواعد برای نوشتن و خواندن خط موسیقی هست و شما اونها رو یاد میگیرید و بحثی راجه به تکنیک نمیشه.

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  5. Clapton

Clapton عضو سایت

شغل :
    عاشق موسیقی
    امتیازات:
    +289 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    با سلام دوست عزیز من
    ‫‏ ببینید دوست من سلفژ فقط یک نوع هستش و اون هم کلاسیکه و اگر می خواید تکنیک های خوانندگی برای بلوز رو یاد بگیرید ابتدا مباحث خوانندگی و سلفژ کلاسیک رو پیش یه استاد کار بلد فرا بگیرید و بعدش هم گامهای بلوز و خوندن روی اون گامها رو از استادتون بپرسید.
    به هر حال اگر بخواید که به این روش عمل کنید و سلفژ و صدا سازی کلاسیک را یاد بگیرید بهترین گزینه جناب به نژاد هستند.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  6. Arminmousavi20

Arminmousavi20 عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خیلی ممنون دوستان کمک بزرگی کردید حتما همین کارو میکنم . یه سوال دیگه داشتم اگه زحمتی نیست , بعد از اینکه سلفژ رو گذروندم یا همزمان با سلفژ ( فرقی نمیکنه ) استادی برای آواز تو سبک r&b ( تو دبی ) سراغ دارید ؟ من میخوام برم دبی گفتم بیام از شما کمک بگیرم . اکثر ما میدونیم استاد امیر تتلو آقای شاهرخ سالار تو دبی زندگی میکنن میخواستم بدونم کسی آدرسی شماره ای از ایشون نداره به من پیام خصوصی کنه ؟ یه دنیااا ممنون میشم , بخدا هرطوری از دستم بر بیاد جبران میکنم

7. Arminmousavi20

Arminmousavi20 عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    بازم سلام دوستان , ببخشید که وقتتون رو میگیرم , با راهنمایی های شما مشکلم حل شد به زودی کلاس سلفژ رو پیش استاد به نژاد دنبال میکنم فقط یه زحمت دارم برای دوستانی که سرشون زیاد شلوغ نیست یا قصد همکاری دارند !!
    من اسمم آرمینه 17سالمه از کرج , نزدیک به 8ساله گیتار میزنم , شعر هامو خودم مینویسم کلاس سلفژ هم دارم میرم , با Fl کار میکنم و راضی ام ( البته فقط ماکت کارمو تو خونه با اف ال میسازم ) میخواستم بدونم کسی هست که تمایل به همکاری داشته باشه ؟ ( تو هر زمینه ای ) من هم دنبال همکارم که با هم بخونیم هم دنبال آهنگ ساز و تنظیم !! به هرحال زحمت زیاد دارم برای دوستان , اگه کسی هست که میتونه همکاری کنه پیام خصوصی بده بهم ( سبک خوانندگی من R&B و PoP هستش ) بازم ممنون

8. amirali752

amirali752 عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پاسخ : تبلیغات نه !! معرفی استاد خوب برای سلفژ

سلام برادر .این استاد به نژاد کجا تدریس میکنه ؟؟کلاس خصوصی باهاش برداشتی یا نه گروهی؟؟ تو کدوم آموزشگاه رفتی ثبت نام کردی؟

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. کلاس سلفژ در کرج

,
  2. استاد سلفژ خوب در تهران

,
  3. بهترین استادسلفژاصفهان