تبلت يا pc ?

شروع موضوع توسط 3pas ‏5/2/15 در انجمن سخت افزار ( Hardware )

تاپیک تبلت يا pc ? تالار سخت افزار ( Hardware ) در persian-music.org.

1. 3pas

3pas عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 1 / -0
    با سلام
    برا خريد تبلت يا پي سي از دوستان مشاوره ميخواستم .
    من مدتي ميشه كه دارم هارموني ياد ميگيرم و از اونجا كه كار با نرم افزار ميتونه در يادگيري كمك بهتري بكنه . به نظرتون كدوم برام بهتره ؟
    بدلايلي خودم تبلت رو بيشتر ميپسندم( سبكي -.قابليت جابجايي ) و برنامه هاي رو كه براي نت نويسي. و آهنگسازي روي آندرويد هست رو آزمايش كردم بنظرم بد نبوده ( هرچند كامل نيستند ) و كار راه انداز هست . نظرات خودتون رو بگين چون خيلي رو تصميم تاثير گذار هست .با سپاس

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    عموما برنامه هایی که برای تبلت و یا همون اندروید و IOS مینویسن ، جنبه ی سرگرمی داره . اگر هم به صورت خیلی خوب نوشته بشه ، مشکلات خاص خودش رو داره و شما رو به دردسر میندازه . ( بر اساس تجربه های شخصی خودم گفتم )
    گذشته از اون شما چقدر بودجه دارین ؟؟ تبلت از 600 تومن داریم تا 3 میلیون تومن ، حتی بیشتر !! پی سی هم همین حول و هوش قیمت در میاد نزدیک به 3 میلیون تومن . اگر نظر من رو میپرسید و اگر جا به جایی واستون خیلی اهمیت داره ، میتونید یک نوت بوک یا لپ تاپ تهیه کید . هم امکانات بیشری داره . هم کاربردی تره .. اما تبلت و گوشی محدودیت های خاص خودشون رو دارن .
    میتونید هم ترنسفورمرهای اسوس رو تهیه کنید . هم تبلت هستند هم لپتاپ . البته با سیستم عامل ویندوز ...
    موفق باشید ...

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. mehran.fitness

mehran.fitness عضو سایت

امتیازات:
    +337 / 3 / -2
    نرم افزار:
    cubase
    اگه فقط میخوای در حد همون هارمونی و تئوری یاد بگیری و نهایتا دو تا نت تو یه برنامه بنویسی همون تبلت خوبه ولی اگه یه چیز کامل میخواید که بعدا بتونی آهنگسازی و تنظیم هم به طور حرفه ای دنبال کنی قطعا pc
    pc

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  4. 3pas

3pas عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 1 / -0
    تبلت رو بيشتر بخاطر سبكي و جابجايي راحت مد نظرم هست چون برنامه هايي كه براي نت نويسي در آندرويد هست محدوديتهايي داره بخصوص با گوشي (اندازه نمايشگر) كه من استفاده كردم كه مطمعنا به پاي برنامه هاي ويندوز نميرسه.
    قصدم هم از اين پرسش اين بود كه نظر دوستايي كه با تبلت برنامه هاي نت نويسي و آهنگسازي رو كار كردن جويا بشم

5. 3pas

3pas عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 1 / -0
    با شرايط من لپ تاپ به كارم نميآد فقط تبلت يا پي سي بكارم ميآد

بارگذاری...