تبدیل میدی

Ramin 69

عضو سایت
22/6/10
200
27
28
تهران
سلام به همه ی اساتید
راستش یکی از دوستان من یه آهنگی با نرم افزار guitar pro ساخته
ولی صدای ساز هاش اصلا طبیعی نیست
با نرم افزار direct midi to mp3 هم به mp3 تبدیلش کرد که یه ذره بهتر شد ولی باز هم جالب نیست
میخواستم ببینم راهی هستش که بتونه صداشو به صدای واقعی تبدیل کنه؟؟
یا تو استودیو میشه درستش کرد؟؟
خیلی ممنون

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
مگه از چه سمپل هایی استفاده کردند ایشون ؟ بله راه های زیادی هست , از قبیل سمپل گذاری که سعی شه از بهترین سمپل ها استفاده شه و اجرا با ساز زنده در استودیو . :smile (38):

Ramin 69

عضو سایت
22/6/10
200
27
28
تهران
بابت راهنماییتون ممنون..اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین
این دوست ما چون کار کردن با نرم افزارهایی مثل سونار رو بلد نیست مجبوره آهنگهایی رو که میسازه با گیتار پرو نت نویسی کنه(خدا رو شکر تئوری موسیقیش ضعیف نیست) به خاطر همین آهنگو که میسازه تبدیل میکنه به میدی که مشکلاتیو که گفتم به وجود میاد..
آیا نرم افزاری هست که با نت باشه و مثل نوئندو قوی باشه؟

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
ببینید مثلا من یک آهنگ رو اینجا ساختم و ضبط کردم , واسه حرفه ای تر شدن و با کیفت تر شدن موزیکم به یک استودیو میرم و ساز های همون آهنگ رو یا با ساز زنده اجرا و ضبط می کنم یا سمپل های با کیفیت رو جایگذین ترک های میدی ضبط شده می کنم . مثلا ترک میدی ویلون رو که اینجا ضبط و از یه سمپل معمولی استفاده کردم و اونجا با یه سمپل بهتر و قویتر اجرا میکنم تا بشتر به ساز زنده شباهت داشته باشه .

برنامه های زیادی هستند که کار حرفه ای رو میشه باهاش بست . از قبیل Cubase , Proo Tools , Sonar , Reason

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
بابت راهنماییتون ممنون..اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین
این دوست ما چون کار کردن با نرم افزارهایی مثل سونار رو بلد نیست مجبوره آهنگهایی رو که میسازه با گیتار پرو نت نویسی کنه(خدا رو شکر تئوری موسیقیش ضعیف نیست) به خاطر همین آهنگو که میسازه تبدیل میکنه به میدی که مشکلاتیو که گفتم به وجود میاد..
آیا نرم افزاری هست که با نت باشه و مثل نوئندو قوی باشه؟
میتونهه اون ترک میدی رو توی یه برنامه که vst رو ساپورت میکنه باز کنه و روی هر ترکی vst و صدای مناسب و خوب بذاره. یا همونطوری که نیما گفت اون رو ببره استودیو و ساز کشی کنه.

Ramin 69

عضو سایت
22/6/10
200
27
28
تهران
میتونهه اون ترک میدی رو توی یه برنامه که vst رو ساپورت میکنه باز کنه و روی هر ترکی vst و صدای مناسب و خوب بذاره. یا همونطوری که نیما گفت اون رو ببره استودیو و ساز کشی کنه.
بازم مرسی از کمکتون
من با سونار خواستم این کارو بکنم ولی صداش در نمیومد
با تنظیماتشم هرچی ور رفتم نشد

Ramin 69

عضو سایت
22/6/10
200
27
28
تهران
راستی آقا امید...اینکاری که شما میگیو با همه ی daw ها میشه انجام داد دیگه؟

10/6/10
333
43
28
تهران
راستی آقا امید...اینکاری که شما میگیو با همه ی daw ها میشه انجام داد دیگه؟
به عنوان مثال من یک میدی از محسن یگانه رو ایمپورت کردم در کیوبیس و دارم تمرین تنظیم کردن میکنم .

برای تمرین کردن و به اصطلاح مشق تنظیم خیلی میتونه به آدم کمک کنه . با nexsus و hypersonic هم دیگه دستت باز هست برای سازبندی هر طوری که بخواهی