تاسیس استودیو و ایجاد بنر تبلیغاتی

armin-venus

عضو سایت
10/11/17
257
185
43
دوستان من یه چند تا سوال داشتم
من الان استودیو خانگی دارم و وسایلم کامل هستن و چند سالی هست دارم کار می کنم
مشتری های من خیلی محدود هستن و راستش در آمد زیادی ندارم علتشم خودم اینطور می دونم نداشتن بنر یا یه جایی که تو دید باشه و این که کلن شناس نیستم
به همین دلیل با این‌که زیاد خوشبین نیستم تصمیم گرفتم مکانی که مشتری خور باشه تو تهران اجاره کنم‌ و امتحان کنم اما ترس این که نتونم اجاره بدم واقعا داره اذیتم میکنه
حالا سوالم اینه اول امکان این که شما بتونی جایی که استودیو رو درست می کنی بنر تبلیغاتی یا تابلو براش بزنی هست یا نه ؟؟
دوم بچه هایی که دارن خارج از خونه خیلی تاکید دارم رو این جمله بچه هایی که در استودیو بیرون نه تو خونه فعالیت می کنن الان اوضاعشون چجوره خوب درآمد دارند یا نه ؟؟اگر می تونن مبلغشم بگن
با تشکر

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
دوستان من یه چند تا سوال داشتم
من الان استودیو خانگی دارم و وسایلم کامل هستن و چند سالی هست دارم کار می کنم
مشتری های من خیلی محدود هستن و راستش در آمد زیادی ندارم علتشم خودم اینطور می دونم نداشتن بنر یا یه جایی که تو دید باشه و این که کلن شناس نیستم
به همین دلیل با این‌که زیاد خوشبین نیستم تصمیم گرفتم مکانی که مشتری خور باشه تو تهران اجاره کنم‌ و امتحان کنم اما ترس این که نتونم اجاره بدم واقعا داره اذیتم میکنه
حالا سوالم اینه اول امکان این که شما بتونی جایی که استودیو رو درست می کنی بنر تبلیغاتی یا تابلو براش بزنی هست یا نه ؟؟
دوم بچه هایی که دارن خارج از خونه خیلی تاکید دارم رو این جمله بچه هایی که در استودیو بیرون نه تو خونه فعالیت می کنن الان اوضاعشون چجوره خوب درآمد دارند یا نه ؟؟اگر می تونن مبلغشم بگن
با تشکر
دوست من، استدیو تجاری نیاز به مجوز داره، بخصوص اینکه می خوای تابلو بزنی بلافاصله میان سراغت
لینک زیر رو مطالعه کن
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

armin-venus

عضو سایت
10/11/17
257
185
43
دوست من، استدیو تجاری نیاز به مجوز داره، بخصوص اینکه می خوای تابلو بزنی بلافاصله میان سراغت
لینک زیر رو مطالعه کن
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
ممنون بزرگوار اما سوال بعدی رو هم‌ جواب بدید این که اگر در استودیو خارج از خانه فعال هستید میزان در آمدتون چجوریه ؟؟
ممنون

armin-venus

عضو سایت
10/11/17
257
185
43
البته ناگفته نماند من مجوزم هم ندارم اما الان یک ماهی هست بنر زدم تو بالکن منزل شخصیم بابت استودیو خانگی ،تا الان هیچ گونه مشکلی برام پیش نیمده اما اصلا هم به تعداد مشتری هام اضافه نشده

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
ممنون بزرگوار اما سوال بعدی رو هم‌ جواب بدید این که اگر در استودیو خارج از خانه فعال هستید میزان در آمدتون چجوریه ؟؟
ممنون
هر استودیو بنابر شرایط خودش درامد داره نمیشه معیار مشخص کرد
شهرت - نمونه کارها - آرتیست ها - ارتباطات و...
این رو هم باید در نظر داشته باشی که در حال حاضر بخاطر کرونا بسیاری از فعالیت های مربوط به هنر در رکود شدید هستن

اینکه توی منزل بنر زدی و تا الان مشکلی پیش نیومده هم نمیشه ملاک در نظر گرفت، من شرایط کلی رو عرض کردم
شما برای تاسیس استودیو تجاری نیاز به محل تجاری و مجوز داری در غیر اینصورت کارت غیر مجاز تلقی میشه و هر لحظه امکانش هست که جلوی کسب و کارت رو بگیرن
همین مورد اگر همسایه ایی کسی شاکی بشه میان سراغتون

armin-venus

عضو سایت
10/11/17
257
185
43
هر استودیو بنابر شرایط خودش درامد داره نمیشه معیار مشخص کرد
شهرت - نمونه کارها - آرتیست ها - ارتباطات و...
این رو هم باید در نظر داشته باشی که در حال حاضر بخاطر کرونا بسیاری از فعالیت های مربوط به هنر در رکود شدید هستن

اینکه توی منزل بنر زدی و تا الان مشکلی پیش نیومده هم نمیشه ملاک در نظر گرفت، من شرایط کلی رو عرض کردم
شما برای تاسیس استودیو تجاری نیاز به محل تجاری و مجوز داری در غیر اینصورت کارت غیر مجاز تلقی میشه و هر لحظه امکانش هست که جلوی کسب و کارت رو بگیرن
همین مورد اگر همسایه ایی کسی شاکی بشه میان سراغتون
دوست عزیز ممنون از پاسخ گوییت
متوجه هستم که مسعله ای که گفتی رو
اما من منظورم دقیقا شخص شما بود آیا میزان در آمدتون اگر استودیو خارج از خانه دارید خوبه ؟اگر می تونید مبلغ بگید
در ضمن در آمد معمول بگید این مسعله ی مریضی و کورنا رو هم فاکتور بگیرید
و بقیه دوستان هم بگن لطفا
در مورد مسعله ی دوم بله حق با شماست اما روند مجوز گرفتن پروسه طولانی داره اونم برا من که دارم با خواننده زن کار می کنم تقریبا غیر ممکن