تار یا سه تار . و از کجا به صورت مطمئن خرید کنم ؟

شروع موضوع توسط milad.pn ‏23/12/11 در انجمن تار و سه تار

تاپیک تار یا سه تار . و از کجا به صورت مطمئن خرید کنم ؟ تالار تار و سه تار در persian-music.org.

1. milad.pn

milad.pn عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام
    بنده بین ساز های تار و سه تار موندم کدوم رو تهیه کنم . و میخواستم بدونم کدوم برای تک نوازی مناسب هستند ؟
    در ضمن من هیچ تجربه ای در موسیقی ندارم . و تازه میخوام شروع کنم ! واینکه بعد از انتخاب ساز اونو از کجا تهیه کنم ؟ منزل من تهران هست !
    و کدوم مهر ساز های بهتری تولید میکنه ؟ حداکثر هم 300 هزار تومن میتونم بپردازم . و آیا ساز های ایرانی مدل دارند ؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. taba

taba Banned

امتیازات:
    +322 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ..
    از صدای کدوم خوشت می آد؟
    هردو واسه تکنوازی و سولو نواختن عالی هستن.
    مهم نیس تجربه دارین یا نه.دوتا عامل باید داشته باشین.1 اراده 2 علاقه
    اراده که دارین چون حتما تا اینجا اومدین بقیش رو هم خواهید رفت
    علاقه هم که مشخصه
    من مشهدی هستم ولی شنیدم توی خیابون جمهوری توی تهروووون شنیدم انواع آلات لهو و لعب :d فروش می ره.
    بقیش رو نمی دونم.ولی با 300 ساز خوبی می تونی بخری

3. MohaReN

MohaReN عضو سایت

امتیازات:
    +43 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar, soundforge
    سلام

دوست عزیز اولین مطلب اینه که شما کدوم ساز و بیشتر دوست دارین...
    دومین مطلب اینکه خودم میخواستم بین این 2 ساز یکی و انتخاب کنم و یاد بگیرم و با یکی از آهنگ سازهای خوب مشورت کردم گفت *** تار ساز سخت تری نسبت به سه تار هست !!!
    اگر سن شما کم باشه برای یاد گیری تار خوبه اگر نه بهتره اول سه تار و یاد بگیرید و بعد که این ساز و یاد گرفتید تار هم یاد بگیرید

ولی باز به علاقه شما مرتبط هست... اگر به تار واقعا علاقه دارید پس میتونید با سختی های این ساز نسبت به سه تار کنار بیاید
    تو تهران سمت بهارستان میتونید این سازها رو گیر بیارید و با 300 تومن هم ساز خوبی میتونید خریداری کنید...

:smile (64):

4. ali salmanpoor

ali salmanpoor عضو سایت

شغل :
    مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +100 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    100%به علاقه شما مربوط ميشه.معمولا نوازندگاني گه اول سه تار ميزنند- بعدا تار رو زيباتر از كساني مينوازند كه اول تار رو دست گرفتند.يعني اگه اول سه تار بزنيد تار رو ظريف تر خواهيد زد ميزنند. (اين نظر شخصي منه) موفق باشيد.

5. farzadhoor

farzadhoor عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    شما اگه قصد دارید واقعا این ساز رو بنوازید باید یک چیز خوب بگیرید.چون ساز های 300 تومنی از نظر صدا با ساز های خوب خیلی فرق دارن و اگه شما برید این ساز اموزش ببینید وقتی میایید تمرین کنید اصلا صدا یا اون چیزی که استاد با ساز خود می نوازد فرق میکند یا مسئله هایی مثل این و این مسئله باعث میشود شما از این ساز دلسرد شوید.
    شما مگه نمی خواهید وارد این رشته یا ساز بشوید؟الان شما یک ساز 300 تومنی میخرید و بعد از یک یا دو سال باید عوض کنید یا نه!بعدا اگه خواستید ساز خود را ارتقا بدهید این ساز 300 تومنی را نمی توانید بفروشید یا اینکه با یک ضرر زیاد بفروش میرود.چه بهتر است از همین ابتدا یک ساز خوب بخرید و تا اخر با همین ساز خوب را داشته باشید و دیگر نیاز به تعویض ان نداشته باشید.
    این نظر شخصی من است

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  6. Hamid.p

Hamid.p

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    درخواست راهنمایی

سلام به همه دوستان عزیز من حمیدم؛ متولد 1375 و تا حالا هیچ سازی دستم نگرفتم و فقط چند بار تجربه آهنگ سازی ( پروژه کوچیک ) در FL Studio رو داشتم. و حالا میخوام تار بخرم . (البته الان که نه ؛ چون فعلا این امتحان های نهایی یه خورده مزاحمن ، ولی بنظرم همون اول تابستون خوب باشه) و اینکه میخواستم الان از شما بپرسم که 1- الان با این وضع گرونی با 600 تومن میشه یه تار خیلی خوب خرید؟؟ 2- و اینکه از کجا بخرم؟( تهران زندگی میکنم ) 3- شما استاد تار تو تهران میشناسید؟ 4- و در آخر اینکه یه نفر به من گفت تو بخاطر هیکلت نمیتونی تار بزنی ( من قدم 173 و وزنم 63 هست ) گفت نمیتونی رو ساز تسلط داشته باشی . راست گفته؟ "لطفا هر کی میخواد جواب بده به همه سوالات جواب بده .. ممنون"

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. تار یا سه تار

,
  2. تار بهتره یا سه تار

,
  3. سه تار یا تار

,
  4. ساز تار یا گیتار؟,
  5. سه تار بهتر است یا کمانچه,
  6. سه تار یا تار کدام اسان تر است,