تاخیر در میدی با اف ال

21/2/14
36
6
8
27
سلام دوستان
کارت صدام tc konnekt6
میدی: umx49
تو میدی متاسفانه تاخیر دارم حتی رو asio4all و رو خود کارت tc near بعضی از دوستان میگفتن بزار رو asioکارت صدا ولی من این گزینه رو ندارم ک کارت صدام جدا asio داشته باشه!!!
لطفا کمک کنید...

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
786
1,068
93
تهران
Instagram.com
سلام دوستان
کارت صدام tc konnekt6
میدی: umx49
تو میدی متاسفانه تاخیر دارم حتی رو asio4all و رو خود کارت tc near بعضی از دوستان میگفتن بزار رو asioکارت صدا ولی من این گزینه رو ندارم ک کارت صدام جدا asio داشته باشه!!!
لطفا کمک کنید...
سلام. کارت صدات رو در لیستش پیدا کن و انتخاب کن.
بعد در همون پنجره Audio settings
Buffer ت رو کم کن.

21/2/14
36
6
8
27
این گزینه رو هم امتحان کردم میره تو تنظیمات کارت ولی چیزی در مورد بافر نمیاره ک تغییر بدم!!!
[doublepost=1462484179,1462482921][/doublepost]تغییر دادم بافر کارت صدا رو ک غیر فعال شده بود ولی باز متاسفانه تاخیر میشنوم!

فایل های ضمیمه

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
786
1,068
93
تهران
Instagram.com
این گزینه رو هم امتحان کردم میره تو تنظیمات کارت ولی چیزی در مورد بافر نمیاره ک تغییر بدم!!!
[doublepost=1462484179,1462482921][/doublepost]تغییر دادم بافر کارت صدا رو ک غیر فعال شده بود ولی باز متاسفانه تاخیر میشنوم!
من فکرمیکنم هنوز بافر کم نکردید. 12ms هست!
توی اون پنجره هم Latency=11.6ms !! فکرمیکنم به حد کافی کم نکردید

21/2/14
36
6
8
27
من فکرمیکنم هنوز بافر کم نکردید. 12ms هست!
توی اون پنجره هم Latency=11.6ms !! فکرمیکنم به حد کافی کم نکردید
چرا دیگه کم کردم ولی باز تاخیر موجوده!!!:banghead-46:
[doublepost=1463816168,1462540680][/doublepost]دوستان من هنوز مشکل تاخیر رو دارم خواهشن کمک کنید!!!
دیگه موندم چیکار کنم

فایل های ضمیمه

• 417.6 KB نمایش‌ها: 5
  • عالیه!
واکنش‌ها: Yo3fM
16/8/09
394
186
43
کانال 6 میکسر
من latency رو روی 256 میذارم و مشکل تاخیر ندارم
البته کارت صدای من ساده تر هست و انگار کارت صدای شما یکم تنظیماتش پیچیده تره
کنار تب سیستم یک تب WDM هم در تصویر شما هست ، در اون تب تنظیمات خاصی نداره ؟

21/2/14
36
6
8
27
من latency رو روی 256 میذارم و مشکل تاخیر ندارم
البته کارت صدای من ساده تر هست و انگار کارت صدای شما یکم تنظیماتش پیچیده تره
کنار تب سیستم یک تب WDM هم در تصویر شما هست ، در اون تب تنظیمات خاصی نداره ؟
input و output داره

فایل های ضمیمه

16/8/09
394
186
43
کانال 6 میکسر
input و output داره
ببین من چند تا دلیل میگم چک کن ببین از ایناست یا نه

اول اینکه اتصال رو بررسی کن ، اگر اتصال با USB هست به صورت مستقیم باشه و از طریق Hub وصل نباشه
دوم اینکه در تنظیمات کارت صدا باید بافر رو در حدی قرار بدید که تا 6 میلی ثانیه تاخیر داشته باشی البته این برای زمانی هست که مشغول تنظیم آهنگ هستید و برای میکس و مستر بسته به سیستم شما شاید نیاز به بافر بیشتری باشه
سوم اینکه در قسمت میکسر FL هم باید چک کنید ببینید پلاگین خاصی سر راه کانال ها یا مستر نباشه که تاخیر بندازه روی خروجی

در آخر اینکه اگر درایور کارت صدات آخرین ورژن نیست به نظر من یکبار به صورت کامل Uninstall کن و از سایت TC آخرین درایور مربوط به کارت صدای خودت رو بگیر و دوباره نصب کن

21/2/14
36
6
8
27
ببین من چند تا دلیل میگم چک کن ببین از ایناست یا نه

اول اینکه اتصال رو بررسی کن ، اگر اتصال با USB هست به صورت مستقیم باشه و از طریق Hub وصل نباشه
دوم اینکه در تنظیمات کارت صدا باید بافر رو در حدی قرار بدید که تا 6 میلی ثانیه تاخیر داشته باشی البته این برای زمانی هست که مشغول تنظیم آهنگ هستید و برای میکس و مستر بسته به سیستم شما شاید نیاز به بافر بیشتری باشه
سوم اینکه در قسمت میکسر FL هم باید چک کنید ببینید پلاگین خاصی سر راه کانال ها یا مستر نباشه که تاخیر بندازه روی خروجی

در آخر اینکه اگر درایور کارت صدات آخرین ورژن نیست به نظر من یکبار به صورت کامل Uninstall کن و از سایت TC آخرین درایور مربوط به کارت صدای خودت رو بگیر و دوباره نصب کن
مرسی دوست عزیز ولی باز بی فایده بود متاسفانه!!!
1:نه هیچ هابی وصل نیس و یو اس بی مستقیم وصله!
2:رو6 میلی که میارم اصن صدایی به گوش نمیرسه و همممش نویز میشه!
3:اینو نگرفتم دقیقا!
4:درایورشم آپدیت کردم ولی باز همون آش و همون کاسه!!!!!!!