بیو گرافی Infected Mushroom

  • شروع کننده موضوع 0.0dB
  • تاریخ شروع

0.0dB

هنرمند
30/8/09
23
3
0
Space
infectedmushroom.jpg
Erez Eizen و Amit Duvdevani

آنها با نام مستعار "قارچ سمی" در عرصه موسیقی الکترونیک فعالیت می کنند.

Erez ، متولد 1980 ، و دارای تحصیلات در زمینه موسیقی کلاسیک ، او از سن 4 سالگی ارگان مینواخت. و همچنین از یازده سالگی کار با کامپیوتر و آلات موسیقی الکترونیک را شروع کرد.Erez عضو گروه افسانه ای Shidapu شد و همچنین با DJ Jorg از گروه Shiva Sidpao نیز کار کرد. از انها سه سی دی و چند تراک منتشر شد. او همچنین اکنون با نام I.Zen شناخته شده است.

Duvdev ، متولد 1974 ، دارای آموزش مشابه ، او از 9 سالگی پیانو مینواخت. سپس او با موج جدیدی به نام راک پانک عضو یک گروه محلی در منطقه حیفا به نام Enzyme شد. او با نواختن کیبورد و نوشت : بسیاری از مواد گروه. یکی از گروههای موسیقی مورد استفاده آنها برای اجرای پانک راک از Nahariaشهر کوچکی در شمال اسرائیل ، (در نزدیکی مرز لبنان) ، به نام آلوده قارچ ، بعد از آن این نام توسط Erez & Duvdev به ارث برده شد. او به ناچار در ارتش عضو شده و گروه متوقف شد. Duvdev یک هفته قبل از عضویت در ارتش به اولین ترنس پارتی خود در سال 1991 رفت، و از آن زمان به بعد او فقط در ترنس فعالیت کرد. پنج سال کار Duvdev فقط رقص بود (و رفتار او هنوز هم نشانی از زمانی که میرقصید دارد) ،او در سال 1996 بعد از اقمت یک ساله در هند بازگشت و تصمیم گرفت در سبک ترنس فعالیت کند. او ابتدا با روی کارکرد (روی عضو دیگر گروه Shidapu بود) ، آنها 4 تراک ساختند که هیچگاه منتشر نشد.. Duvdev برای خود لقب "terrible nitzhonot" را انتخاب کرد. بعد از آن او برخی از کارهای Erez را شنید و تصمیم گرفت با او همکاری کند.
آنها با یکدیگر شروع به کار کردند ،بعد از چند موفقیت در ساخته های اولیه خود تصمیم گرفتند تا با هزینه یکدیگر گروه قارچ سمی را ایجاد کنند.

Infected mushroom با کمک های ایالات متحده در این چند سال اخیر پیوسته کنسرت های موفقی را در آمریکا پشت سر گذاشته. این تلاش ها منجر به؛ به اوج رسیدن آخرین آلبوم گروه با نام "BPEmpire" بود. این آلبوم توسط BNE (
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
)
لیبل شد و توسط شرکت معروف Red توزیع (
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
)
شده است .

مسولان BNE ، بر این باور هستند که موفقیت های این دو بدون پشتیبانی شما طرفداران هر گز میسر نیست.
 
آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
  • تشکر
واکنش‌ها: ramtinmjj و amirsoltany
16/6/12
452
260
63
شیراز
هنوز هم بهترین سینگل ها وموزیک هارو ازشون میشنوم با اینکه ناراحتم از اینکه از سایکدلیک دور شدن ورو به گلیچ و داب کردن ولی در دنیای داب استچ / کامپلکسترو و گلیچ هم بی رغیب هستن قطعا.