بیوگرافی کامل تیستو DJ Tiesto

Farhad Mahdavi

هنرمند
[FONT=times new roman, times, serif]اصليت:هلند
شروع فعاليت:1985
سبک: تکنو , ترنس ,هارد ترنس, پراگرسيو ترنس, هاردکور
کمپاني:Black Hole Recordings[/FONT]

Official Web Site :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید[FONT=times new roman, times, serif]Tijs Verwestيا Tiësto متولد 17 ژانويه 1969 در برداي هلندBreda,Netherlands يکي از پيشتازان Trance DJ هاي جهان است . گرچه او در گذشته با نام هاي مستعار فراواني فعاليت مي کرده است , اما با نام دي جي تيستو(DJ Tiesto) شهرت و محبوبيت فراواني دارد , هر چند در اخرين البوم خود,او کلمه DJ را نيز از نام خود انداخته است و خود را با نام ساده "Tiesto" شناسانده است.
شهرت Tiesto در اروپا بيشتر به خاطر ريميکس معروف Silence(همراه با Sarah McLachlan) است .
Tijs همواره با نام مستعار Tiesto ظاهر مي شود,که يک لقب ايتاليايي مربوط به دوران کودکي اوست و همين نام است که او را در ميان DJ هاي جهان امروز شناسانده است .
[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]
Tijs فعاليت خود را به عنوان يک DJ حرفه اي در مهماني هاي دوران مدرسه اغاز نمود,و بعد از ان در سال هاي1985 تا 1993 خود را به عنوان يک DJ در کلوپ هاي هلند مطرح کرد.در طي اين سال ها او اهنگ هايي تحت نام هاي مستعار "Da Joker" و "DJ Limited" توليد کرد. در "The Spock",کلوپي کوچک در "بردا" بود که او توانست با کار مداوم از 10 شب تا 4 صبح اخر هفته ها در اتاقي جداگانه سبک کار خود را پيدا کند و ان را تلطيف کند.
[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]در اواسط دهه 1990 , او "Trance" کار مي کرد و اهنگ هايي در اين سبک منتشر مي کرد,و در سال 1997, او و "Arny Bink" در کمپاني "Black Hole Recordings" همکاري را اغاز نمودند تا از کارهاي بعدي Tiesto حمايت بيشتري شود .[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]
کمپاني "Black Hole Recordings" و زير مجموعه ان "Magik Muzik" به عرضه هوش و مهارت Tiesto در سبک ترنس ادامه داد,اين کمپاني با DJ هاي ديگري نظير "Cor Fijnemen","Ton TB"و "Mark Norman" را نيز همکاري کرده است.
از معروف ترين اهنگ هاي او "Flight 643","Lethal Industry","Suburban Train "و"Traffic" را مي توان نام برد."Flight 643" از سوي طرفداران ID&T,دومين اهنگ قدرتمند براي رقص انتخاب شد,"Lethal Industry" از زيباترين اهنگ هاي ترنس در جهان است,"Suburban Train" از مشهورترين و انرژيک ترين اهنگ هاي اوست,"Traffic" در چارت هاي هلند در مقام اول قرار گرفت و "Adagio for Strings" اهنگ اغازي او در کنسرت سال 2003 بود . همچنین آهنگ Forever Today تیستو یک آهنگ تاریخی در ترنس لقب گرفت .
[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]

کاور"Another Day At The Office",سال 2003
[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]
[/FONT][FONT=times new roman, times, serif]البوم هاي Tiesto از لحاظ کيفيت,سبک و محبوبيت, همگي قابل تحسين اند . البوم هنرمندانه او "In My Memory" و "Just Be" با هم تمامي اهنگ هاي شاخص بالا را شامل مي شوند,همچنين کارهاي زيباي ديگري از بهترين و شناخته شده ترين اهنگ هاي Tiesto در اين دو البوم هستند.
سري البوم هاي هفت گانه او با نام "Magik" که با "Magik One:First Flight" در سال 1997 اغاز شده و نهايتا با "Magik seven:Live In Los Angeles" در سال 2000 پايان مي يابد, پرفروش ترين البوم هاي "Trance"در جهان مي باشند.
[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]
[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]البوم چهارم او به نام "In Search Of Sunrise" شامل تعدادي ديگر اهنگ هنرمندانه و با ارزش است که انچنان خوب توسط Tiesto ميکس شده که شنونده را در فضايي ملايم و در عين حال انرژيک قرار مي دهد.[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]
Tiesto در اواخر دهه 1990 با اجرايي در يک پارتي داخلي ID&T معروف شد,همچنين به خاطر اجراهاي 6 ساعته اش در اوايل 2000 که بدون همراهي هيچ DJ ديگري و بدون وقفه انجام مي شد.
[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]
[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]ايده اجراي تک نفره براي يک جمعيت فراوان زماني به اوج خود رسيد که Tiesto به شکل solo (انفرادي) کنسرتي در 10 مي 2003 در استاديوم در حضور 25000 نفر برگزار کرد.
کنسرت "Tiesto In Concert" رويدادي بود که موفقيت عظيمي براي Tijs به همراه اورد.او سال بعد نيز اين نوع کنسرت را در دو شب پياپي در اواخر اکتبر 2004 تکرار کرد,علاوه بر اين دو کنسرت که براي 25000 نفر از طرفداران او بود,در هفته بعد نيز کنسرتي براي 20000 در بلژيک برگزار کرد.بليط اين کنسرت هاي او طي چند ساعت به فروش ميرفت,DVD هر دو کنسرت او(10 مي 2003 و 30 اکتبر 2004) منتشر شده است.
[/FONT][FONT=times new roman, times, serif]
در 20 اگوست 2005,او کنسرتي در "LA Arena"ي لس انجلس امريکا در حضور 10000نفر از هوادارنش اجرا کرد.با اينکه تور 4 شهره او در امريکا به خاطر اسيب هاي طوفان در "New Orleans" و "Miami" به تعويق افتاد , اما اجراهاي او در اين شهر هاي ايالات متحده,محبوبيت او را پيش عوام خيلي بيشتر از قبل کرد.
[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]
پاييز 2005,او تور بسيار موفقي در شرق و مرکز اروپا برگزار کرد,در هر کشور او تنها يک کنسرت برگزار مي کرد و در هر کنسرت خيل عظيم طرفداران خود را که معمولا 10 تا 15 هزار نفر بودند شگفت زده مي کرد,اين تور شامل کشور هاي اسلوواکي,صربستان,مقدونيه,رماني,مجارستان و چک , ترکيه , لهستان , لبنان و کرواسي بود.
[/FONT][FONT=times new roman, times, serif]Tijs اولين DJ در جهان است که براي سه سال پياپي در 2003,2002 و 2004 به عنوان بهترين DJ در مجله "DJ`s Magazin" انتخاب شده است.
Tijs همچنين در افتتاحيه بازيهاي المپيک تابستاني 2004 در "Athens Hellas" اجرايي داشت که حدود 2 تا 4 بيليون بييننده در سرتاسر جهان شاهد ان بوده اند که اين,خود رکوردي ديگر براي يک DJ در هر سبک و در هر زماني مي باشد.از ديگر افتخارات او اينست که به انتخاب مردم المان,او چهلمين سيتيزن بزرگ تاريخ المان است.
در سراسر جهان و به خصوص در هلند,تواضع و فروتني و همچنين هوش و استعداد فراوان Tiesto در حرفه اش,او را يک شخص نامدار کرده است و جايگاهي اسطوره اي به او داده است.
شعار Tiesto اينست : من از جمعيتي که در برابرم هستند انرژي مي گيرم و سعي مي کنم اين انرژي را به انان برگردانم تا يک يگانگي و پيوستگي خلق کنم .
[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]همجنین او در The DJ List رتبه ی اول را دراست .[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]
نام هاي مستعار:Tom Ace, Tiesto , Stray Dog, Roze , Passenger , Paradise In Dubs , Hammock Brothers , Drumfire , DJ Limited , DJ Tiesto , Da Joker , Allure و Wild Bunch.
[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]
Tiesto با Cor Fijneman , Tony Montana , DJ N.Cribbs-DJ Fast X , DJ Mocca همکاري داشته است,همچنين با Benno De Goeij تحت نام "kamaya Painters" و Armin Van Buuren با نام مستعار "Major League And Alibi" همکاري داشته است.اخيرا نيز همکاري موفقي با "Ferry Corsten" تحت نام "Gouryella" داشته است(که در حال حاضر Ferry Corsten به تنهايي با اين نام فعاليت مي کند.)/
[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]تیستو به هلند باز میگردد........ بعد از کنسرتهای موفق tiesto in concert در سالهای 2003 و 2004
در ابتدای ماه جون سال جاری در سالن بزرگ ارنم تیستو شوی Elements of Life را اجرا خواهد کرد.
[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]عنوان کنسرت Elements of life هست و ID&T یکی از بزرگترین برگزار کنندهای کنسرتهای ترنس برگزار کننده
کنسرت اختصاصی معروفترین و قدرتمندترین دی جی جهان در سالن ارنم خواهد بود.
[/FONT]

از خصوصیات اخلاقی او میتوان به این اشاره کرد که با همه یکرنگ است . با طرفداراش مثل برادران تنیش برخورد میکند و با اینکه برترین پروداسر و دی جی جهان است ، اصلا مغرور نیست و او معتقد است که غرور موجب پسرفت انسان است .


 
آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
  • تشکر
واکنش‌ها: 3 کاربران