بیوگرافی کامل آرمین فن بورن Armin Van Buuren

Farhad Mahdavi

هنرمند
زندگی نامه و بیوگرافی Armin Van Buuren :

25 دسامبر 1976 روزی بود که پدیده ی جدید دنیای موسیقی به دنیا آمد. او کسی بود که توانست DJ شماره یک دنیا یعنی Tiesto را به وحشت بیندازد. Armin Van Buuren متولد شهر لیدن هلند با میکس بسیار جذاب و حرفه ای هر شخصی را می تواند عاشق ترنس کند . سال 1990 در حالی که فقط 14 سال داشت علاقه ی خود را به سبک الکترونیک نشان داد. پله های ترقی را به سرعت و پشت سر هم گذراند. اولین موفقیت او در سال 1995 بود که با انتشار آهنگ معروف خود Blue Fear توانست جایزه نخست UK Chart را از آن خود کند. Communication دومین ساخته ی اوست که در سال 2000 با استقبال بی نظیر رو به رو شد . مهارت Armin بیشتر در میکس های اوست . سال 2001 اولین میکس آلبوم خود را با نام A State Of Trance منتشر کرد.
میکس آلبوم ها و Single های او عبارتند از :

A State Of Trance
Boundaries of Imagination
Universal Religion
Basic Instinct
Transparance
A State Of Trance 2004
In Motion
(Yet Another Day (Single
(Burned With Desire (Single
(Eternity feat Dj Tiesto (Single
(Communication (Single

(Stay (Singleدر سال 2003 اولین آلبوم ساخته ی خود با نام "76" را منتشر کرد . علت انتخاب این نام سال
تولد اوست. در سال 2004 و با انتشار A State Of Trance 2004 دنیای Trance را به هم ریخت. او توانست این آلبوم را بیش از 16 میلیون نسخه به فروش برساند و عنوان پر فروش ترین آلبوم سال را به خود اختصاص دهد.
از آهنگ های زیبای او می توان به Yet Another Day ، Blue Fear ، Sunburn و Burned With Desire اشاره کرد .بیوگرافی تکمیلی :
او با انتشار آخرین اثرش ( State Of Trance 2004) به یک باره دنیای ترانس را زیر و رو کرد.
Armin را میتو ان یکی از رئوس مثلث هلندی ترنس دانست که از خودش و دوستانش : DJ Tiësto و Ferry Corsten تشکیل شده است . البته لازم به ذکر است دوستان او رقبای اصلی او نیز به حساب می آیند .
علاقه او به موسیقی باعث شد در همان دوران نوجو انی در سال 1990 یعنی زمانی که 14 سال بیشتر از عمرش سپری نمیشد به فعالیت در سبک الکترونیک رو بیاورد . دیری نپا یید که Armin با ساختن آهنگ زیبا و بیاد ماندنی Blue Fear خود را به دنیای ترانس معرفی کرد Armin با انتشار این ا ثر منحصر به فرد در سال 1995 توا نست جایزه نخست UK Chart را نصیب خود گرداند و این اولین موفقیت بزرگ او در زمینه رسیدن به اهداف بزرگش محسوب میشد . دومین ا ثر Armin که در سال 2000 به ثمر نشست Communication نام داشت که آن اثر هم از آثار ارزشمند این موسیقیدان بزرگ به حساب می آید . این ا ثر با استقبال غیر قابل پیش بینی از سوی علاقه مندان ترنس رو به رو شد . این استقبال افق جدیدی را در راستای دستیابی به موفقیت های بزرگ برای Armin ترسیم کرد . فعالیتهای Armin بیشتر در زمینه میکس است . سال 1999 Armin اولین میکس آلبوم خود با نام Boundaries Of Imagination منتشر کرد. آهنگ Wonder از این آلبوم اثر زیبا و قابل توجه بود ,حاصل اولین همکاری Armin Van Buuren با قول دنیای ترانس یعنی: DJ Tiesto Namistai اثر دیگر از این آلبوم زیبا بود . این آهنگ که در سال1999 با همکاری BT و Paul Van Dyk به ثمر نشسته بود , حالا با میکس زیبای Armin حال و هوای دیگری داشت.

اما زیبا ترین اثر این آلبوم : آهنگ جادویی Seven Cities بود . لیست بقیه میکس آلبوم های Armin Van Buuren از این قرار است : Boundaries of Imagination, State Of Trance, Basic Instinct, In Motion, Transparance, State Of Trance 2004 سال 2001 سال پر کاری برای Armin به حساب می آید.Basic Instinct نام یکی از آلبومهایی بود که Armin در آن سال منتشر کرد.اثر ارزشمند Touch Me از این آلبوم را هرگز نمیتوان از یاد برد.آهنگ دیگری که در این آلبوم جلب توجه میکرد Exhale بود , آهنگی که همراه با دوستش Ferry Corsten ساخته بود . البته این آلبوم که در سال 2001 در قالب گروه System F feat. ARMIN VAN BUUREN ساخته شده بود . حالا بار دیگر توسط Armin میکس شده بود . میکس آلبوم بعدی Armin ,In Motion نام داشت.از آهنگهای زیبای این آلبوم میتوان به Clear Blue Moon اشاره کرد . نکته ای که در آلبوم های اخیر Armin جلب توجه میکرد . اسرار او بر میکس آثار گروه RISING STAR بود.
Armin در سال 2002 یکی از زیبا ترین میکس آلبوم هایش را منتشر کرد.این آلبوم Transparance نام داشت. بی شک زیبا ترین آهنگ این آلبوم آهنگی نبود جز : Too Late To Turn از SHANE همراه با میکس جادویی Armin نکته جالب توجه این آلبوم . میکس یکی از آهنگهای SARAH McLACHLAN توسط Armin بود. علاقه Dj های معروف به صدای زیبای Sarah قابل توجه بود . DJ Tiësto در آهنگ Silence و حالا Armin Van Buuren در آهنگ Fear 2003 سال مهمی در تاریخ فعالیتهای Armin محسوب میشود . Armin Van Buuren در آن سال اولین و زیبا ترین آلبوم مستقل ساخته خودش که 76 نام داشت را منتشر کرد . بینظیر ترین آهنگهای ترنس در قالب این آلبوم که به خاطر سال تولد Armin (1976) 76 نامگذاری شده . جمع آوری شده تا هر کسی را عاشق و مدهوش ترنس کند.آهنگ رویا ئی Burned With Desire شاهدی بر این مدعاست . این آهنگ که با صدای زیبای Justine Suissa همراه است . هر شنونده ای را مات و مبهوت خویش میکند.تنها توصیفی که در ارتباط این اثر میتوا نم بگویم این است : هنگامی که به این آهنگ گوش فرا میدهم ا نگار بر روی ابرها در حال قدم زدن هستم.From The Heart اثری که در قالب گروه System F ساخته شده . همکاری دیگری با Ferry Corsten که باز هم خوب از آب در آمده بود. Sunburn را میتوان از آهنگهای قابل توجه این آلبوم قلمداد کرد. اما نظر خود Armin چیزه دیگری است.او Yet Another Day را بهترین آهنگ این آلبوم و همچنین ارزشمندترین ا ثر از میان آثار خود تا به امروز میداند . Armin این اهنگ را با همکاری Ray Wilson ساخت . که صدای او در آهنگ جالب توجه است . سال 2004 سیاره پهناور ترنس شاهد زلزله شدیدی بود . زلزله ای که همه ساکنانش را در رعب و وحشت فرو برد . این زمین لرزه بزرگ :میکس آلبوم جدید Armin Van Buuren بود .که State of Trance 2004 نام داشت. یک آلبوم تمام عیار برای عاشقان Trance Energy Introspection و Satellite, Naked Angel, Flying, Forbidden Colours اینها نام چندی از آهنگهای توصیف ناپزیر این آلبوم بیاد ماندنی هستند . این آلبوم به یک باره همه DJ ها را قافل گیر کرد و آ نها را دچار وحشتی گریز ناپزیر ساخت . حالا دیگه DJ Tiësto خطر رو به صورت آشکار احساس میکرد . سلطنت فرمانروای دنیای ترنس با این طوفان مهیب به خطر افتاده بود . جوان جویای نام ترانس Armin Van Buuren حالا دیگه رقیب جدی برای Tiësto به حساب می آید . که هر لحظه امکانش هست تاج و تخت پادشاهی رو از او بگیره . جالب بدونید این آلبوم با بیش از 16 میلیون نسخه فروش . عنوان پر فروش ترین آلبوم سال را کسب کرد . Armin ارتباط نزدیکی با Ferry Corsten یکی دیگر از DJ معروف هلند دارد . که همکاریهای زیادی را در قالب گروه System F با هم داشته اند.
البته هنوز تاج و تخت دست پادشاه ترنس دی جی تیستو است که همواره جواب آلبومهای آرمین را داده است و نگذاشته که از او جلو بیفتد . البته اگر کمی کمکار بشه این آرمین است که صاحب رتبه ی اول می شود .

امیدوارم بیوگرافی خوبی برایتان باشه .

 
آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
  • تشکر
واکنش‌ها: 2 کاربران
16/12/09
253
12
0
ایران
بسيار عالي. كسي از كارهاي جديد اين هنرمند اطلاعاتي نداره؟