بیداری ذهن

شروع موضوع توسط daghebabak ‏31/5/11 در انجمن اشعار کاربران

تاپیک بیداری ذهن تالار اشعار کاربران در persian-music.org.

1. daghebabak

daghebabak ترانه سرا عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +252 / 0 / -0
    با سلام.من میخواستم به دلایلی دیگه اینجا ترانه ای منتشر نکنم چرا که این سایت هم متاسفانه رو به عفول رفت.اما وظیفه ی خودم دونستم که آخرین ترانمو براتون بگذارم.امیدوارم دیگه بجای دیدن ترانه هایی که از احساسات زودگذر فوران میشه ترانه هایی که تعقل پشتشته رو ببینیم.عاجزانه خواهش میکنم با تامل و بدون تعصب بخونید.چون تعصی آدمو کورو کر میکنه.ممنون

ببین چقدر نشونه،
    یه گونیا یه پرگار
    حزبای شومو مخفی،
    همه تو دامیم انگار

کنترل ذهن ما،
    افتاده دست اونا
    یه جعبه ی پر از رنگ،
    فرمانروای دنیا

چشم همیشه بیدار،
    رو هرم نیمه ساز
    گنجینه های ملی،
    فاش تموم این راز

تخریب دینو دنیا،
    تریج جنگ با خدا
    این شده رسم امروز،
    نظم نوین دنیا

تسخیر کل عالم،
    تقدیم خون به شیطان
    تو فکر ما فقط سکس،
    مشروبه توی لیوان

حرفای مبهم پاپ،
    تحریف مطلق دین
    رو سر در کلیسا،
    عکس یه تک چشم ببین

تفسیر پوچ قران،
    برای نفع والا
    خاخامای یهودم،
    گیجو گمه کابالا

تلقین روز خورشید،
    برای مدح شیطان
    تکرار جهل انسان،
    تفرقه بین ادیان

جنگای خونینو تلخ،
    کارناواله ترسو مرگ
    تلقین افکار پوچ،
    تناسخ بار و برگ

بجای روی مسیح،
    خدای خورشید هوروس
    مشعلو دست ایسیس،
    زندگی کن هیچ نپرس

ترانه سرا:امید منتظری

2. فروغ حیدری

فروغ حیدری ترانه سرا عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیز
    ترانه خیلی خوبی بود متاسفانه دید عام به ترانه اینه که باید فقط حرفهایی از جنس رویا داشته باشه اما ترانه یه ظرف مناسب برای فریاد دردهای اجتماعیه
    چیزی که کمبودش به شدت این روزها احساس میشه .
    امیدوارم بازم بتونم ازتون ترانه ای خوب بخونم .
    با آرزوی موفقیت

3. daghebabak

امتیازات:
    +252 / 0 / -0
    ممنونم اما من متاسفانه گمان نکنم که اینجا ترانه ای بگذارم.چراکه در ابتدا گمان میکردم این سایت ابزاری برای پیشبرد موسیقی و بالا بردن توان بیان مشکلات و احساست به شنوندگانه اما متاسفانه هم ترانه هایی که گذاشتم و حتی مهر تاییدی از استادانی چون ایرج جنتی عطایی خوردند با بی مهری مواجه شد و حتی دوستان به سمت ترانه های احساسی و زودگذر سوق پیدا کردند.زجه های من هم به بیخیالی گرفته شد.حتی وقتی نقدی کردم با تمبر تکست رپ است یا خواننده و آهنگساز این مشکلرو حل میکنن از زیر کار درست شانه خالی کردند.در میتونید فیس بوک منرئ به اسم خودم اد کنید و اونجا ترانه هامون رو به نقد هم بکشیم

4. omid azadmanesh

omid azadmanesh عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 1 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    آفرین امید جان.
    واقعأ لذت بردم.عالی بود عالی . . .
    من عاشق این سبکم و شما به شکلی زیبا این دردها رو بیان کردید.
    ادامه بدید لطفأ.کمبودها رو به دل نگیرید.با همیاری و نظرات عزیزانی مثل شما میتونیم این تالارو احیا کنیم و به مسیر اصلیش برگردونیم.
    اشعار زیباتون رو بخاطر دلسرد شدن از این تالار دریغ نفرمایید دوست من.

5. daghebabak

امتیازات:
    +252 / 0 / -0
    شما لطف دارید امید جان من دلسرد نشد عزیز فقط وقتی کسی دوست نداشته باشه راه رو از بیراهه تمیز نده منو شما کاری از دستمون بر نمیاد چشم من برای خاطر دوستانی چون شما بعضی اوقات کاری رو میذارم از لطفت بینهایت ممنونم

6. nascent

nascent عضو سایت

امتیازات:
    +354 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    بسیار عالی امید جان
    فراماسون
    خیلی خیلی مسئله مهمیه که باید راجع بهش آگاهی داشته باشیم.
    خیلی خیلی خوشحالم که به این مسئله اهمیت دادین.

7. daghebabak

امتیازات:
    +252 / 0 / -0
    بله مهمه.من 5 ساله که درباره ی شیطان پرستی و فراماسونری تحقیق میکنم ولی ترانه ای در موردش ننوشته بودم حتی شاید غریب به 60 کتاب در موارد مختلفش خوندم اما این به ذهنم رسید که باید همه آگاه باشن

8. Mohamad Mansori

Mohamad Mansori عضو سایت هنرمند

شغل :
    مدیر کمپانی الکتروشک - اهنگ ساز و تنظیم کننده
    امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, soundforge
    من همیشه از کارای شمالذت می برم امید جان :smile (2):

9. sparrow

sparrow مدیر تالار شعر و ترانه تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +1,705 / 0 / -2
    درود به دوستان عزیزم
    حق با شماست! با این همه غلط املایی، اشتباهات نگارشی، و تصورات نادرست از شعر و ترانه، تالار رو به افولست. اما مشکل از خود ماست.
    مشکل بزرگی که از پدیدۀ بی سوادی سرچشمه گرفته. نمی دانم با این همه مدارک رنگارنگ به کجا می خواهیم برسیم وقتی به اندازۀ یک کودک هم فارسی نیاموخته ایم.

در ضمن، معادل قرار دادن فراماسونری، با شیطان پرستی صحیح نیست.
    ماسونها، اعضای احزاب مخفی نیستند. نشانه های روشنی دارند و به وضوح در هر جامعه ای قابل تشخیصند. گروه های فراماسون، تنها؛ انجمن هایی هستند با رازهای فراوان.

قبل از سرودن هر شعر یا ترانه ای، خوبست بیشتر به مطالعه بپردازیم و هرچه را که می شنویم یا می خوانیم باور نکنیم، مگر با دلیل و برهان.
    پیروز باشید.

10. daghebabak

امتیازات:
    +252 / 0 / -0
    یک-حمله شما رو به خودم ایاردی نمیبینم
    دو-من یادم نمیاد گفته باشم که شیطان پرسی یا فراماسونری یک هستند
    سه-غلط املایی حق با شماست اما دلیلش بی سوادی نیست دوست محترمی که به من توهین کردید دلیلش تند تایپ کردنه
    چهار-من مدرکم رو با بی سوادی گرفتم؟شما میدونید که من کجا درس خوندم و مطالعاتم چقدر بوده که اینگونه میتازید؟
    پنج-در ابتدا گفتم که بی تعصب بخونید
    شش-این من هستم که ترانه رو نمیفهمم تا حالا اسم بزرگان این کار مثل استاد عطایی یا سرفراز یا قنبری به گوشتون خورده؟من مهر تایید این عزیزانرو گرفتم حتما اینان هم چون من بی سوادند
    هفت-شما یا خود فراماسون هستید یا هیچ اطلاعاتی در بارهی تاریخش ندارید من یک سری کتا بهتون معرفی میکنم بخونید که فقط ترجمه ایرانیهاست.
    شوالیه های معبد(هارون یحیی)،AleisterCrowleyBookoftheLaw-Farsi،به استقبال پدران آسمانیمان(رائل)،دخمه های واتیکان(آندره ژید)،تاریخ سه هزار ساله ی یهود(اسرائیل شاهاک)،The Brotherhood - The Secret World of the Freemasons(استفان نایت)،و در نهایت برید قرآن هم بخونید.
    بارها در قران شما به ظاهر مسلمان اومده این همه نشانه برای تو قرار دادیم آیا نمیبینید؟
    ما ایرانی ها عادت داریم خودمونو عقل کل فرض کنیم من 5.5 سال از زندگیم رو روی این مسئله صرف کردم و بارها از اتفاقات اطرافم ترسیدم چرا که چشمام باز شد میتونید برید از سایتهای خارجی چرا که ما ایرانی ها نمیفهمیم دیگه به ذعم شما ببینید هرم قدرت جهان چه شکلی داره و منو شما کجاشیم و با چه شکلی نشان داده شدیم وقت کردید تاریخ یهود نوشته ی تئودور ریناچ هم حتما بخونید.فقط بدون آگاهی حرف نزنید من تا 1 سال پیش به وجود خدا هم شک داشتم تا اینکه بعد از 4.5 سال تحقیق قرانو اینبار با آگاهی خوندم خحوبه بدونبد که گریه کردم با خوندنش.
    تلقین روز خورشید،
    برای مدح شیطان

تکرار جهل انسان،
    تفرقه بین ادیان

11. daghebabak

امتیازات:
    +252 / 0 / -0
    در ضمن روی کیبوردتون میتونید جای "ع" و "ا" رو ببینید تا دلیل اشتباه تایپ رو بفهمید و اینطور متهم نکنید در آخرهم نوشتم تعصی که همون تعصب هست

12. sparrow

sparrow مدیر تالار شعر و ترانه تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +1,705 / 0 / -2
    قصد من بی اعتبار کردن شما نبود. مشکل از ماست نه از شما! در مورد اشتباه در تایپ، بله، این دو حرف به هم نزدیکند ولی این قبیل اشتباهات، تنها در این یک مورد و منحصر به این یک موضوع نیست. ادامۀ این بحث را در پیام خصوصی خدمتتان عرض می کنم.

در ضمن، بنده هیچگونه وابستگی به هیچ گروه و فرقه ای ندارم.

13. Guitar Love

Guitar Love عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +255 / 0 / -0
    مرسي اميد عزيز من بارها از اين شعرايه سطحي انتقاد كردم اما هر بار به هر دليلي نظراتم را مدايرانه سايت حذف كردن
    مرسي نه به خاطر شعر زيبات بلكه به خاطر غصه اي كه ميخوري براي بعضي اتفاقات
    براي بعضي دوستان كه هر چقدر نصيحتشان ميكنيم باز هم مسير خودشونو ميرن
    اميدوارم يك روز براي ترانه گفتن ارزش قائل بشيم و بدونيم كه هر چيزي به ذهنمان مي آيد لزوما ترانه نيست

14. daghebabak

امتیازات:
    +252 / 0 / -0
    مرسی دوست خوبم.من از تمام شما عزیزانی که دل میسوزلنید ممنونم.صمیمانه دستتان را میفشارم چراکه همراهی و همیاری و در کنار هم بودن شما عزیزان میتونه کارساز با شه.همه میدونیم یه دست صدا نداره.

15. Mohammad_Gohari

Mohammad_Gohari عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +116 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام آقا امید
    بسیار عالی بود
    این مساله (فراماسونری) مدتها ذهن من رو درگیر کرده بود...
    خیلی دوست داشتم که یک کار راجع بهش بنویسم ، اما انگار شما به بهترین نحو این کارو کردی....

16. oxygenx

oxygenx مدیر تالار پروژه های کاربران تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +814 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    بسیار عالی و ممنون...
    کار هنرمندا هم همینه...با هنرشون باید برخی واقعیات رو بگن که شاید دهها دکتر و مهندس و کارشناس هم نتونن مطلب رو برسونن در حالیکه یه هنرمند با یه آهنگ یا یه شعر و یا یه نقاشی و... میتونه عمق مطلب رو برسونه...
    داستان ماسونها و حکومتشون بر دنیا و مسائل کابالائیستی یکی از ناگفته هاست که به خوبی در شعرتون توضیح دادین...
    حالا...من یه ایده دارم...شایو واسه اونایی که مطالعه ایی در این زمینه ندارن کمی گنگ باشه و نتونن عمق مطلبی که مد نظرته بگیرن!
    الان همین شعرتون رو طوری شروع کنید که یه توضیحی در مورد چگونگی شیطان و شیطان پرستی داده باشید...کم کم اونو به فراماسونری سوقش بدید و در مقطع شعر هم نتیجه گیری کنید...
    البته فقط یه ایده بود...
    چون همین هم بسیار عالیه....
    آفرین و ممنون...و ادامه
    بیشتر
    موفق...:smile (70):

17. daghebabak

امتیازات:
    +252 / 0 / -0
    مرسی دوست من از نظراتت.
    ما اهل قلم هستیم و باید بیش از دیگران مطالعه کنیم البته به قول دوست خیلی عزیزم sparrow باید جهت دار نباشه که شما رو به سمت ایده آل خودش بکشونه.من به این خاطر سالهاست که در مقام تحقیق کتابهای زیادی رو درباره کابالائیست و فراماسونری و شیطان پرستی خوندم.در نگاه اجمالی به این قضیه انجمن برادری انجمن پویا و خوبیه تا زمانیکه به عمق این مطلب رسوخ نکنی.با این کار میفهمی که مناسکی که در این انجمنها که در گذشته مخفی بودند و اینک پرده بردازی شدند اون هم بیشتر از زمان مرگ آبراهام لینکهورن رئیس جمهور فقید آمریکا که فراماسون نبود و بر روی صندلی 13 یک تئاتر به قتل رسید.اعداد حائز اهمیت در این فرقه ی به ظاهر آرام و صلح طلب اما سکولار همان اعداد مقدس در کابالائیست هست و همچنین لژها و معابد اونها بر پایه ی معماری خاصی که بر گرفته از عقایدشون درباره سلیمان نبی هست و زمین شطرنجی که نمایانگر ادغام دو جهان(سفید:جهان مادی،سیاه یا آبی:دنیای مردگان یا سرزمین اجنه)است دو ستون معبد سلیمان.که در یازده سپتامبر در یک مناسک خونین بصورت نمادین دو برج پلازا بود که ویران شد.نماد zion ها یا همان هگزاگرام که نماد آمیختن زن و مرد است و نماد باز گشایی درب بهشت.چرا که اینان سکس و آمیزش را باز گشای درب بهشت میدانند.و و و و ............
    بهتر دیدم که اینگونه بگم که دوستان با آگاهی خودشون درک کنند و الی باید حداقل 20 صفحه مینوشتم تازه بازهم کم بود تا جان مطلب ادا بشه

18. bluray

bluray ترانه سرا عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +111 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من به شدت متاسفم برای برخی عزیزان که هنوز تفاوت نقد و .... رو نمی دانند . عزیزم ، برادرم ! این قبیل مواردی که شما ذکر کردید همه صحیح هست اما شما همچنان بر نکاتی تکیه می کنید که غلط هستند . بارها گفتم و می گم و خواهم گفت ، ترانه نویسی و ... نیازمند مطالعه ای که شما مد نظرت هست ، نیست!!!
    ضمنا شما تصور کن بنده از همه بی سواد تر هستم . خوب ، در انتها ؟ چرا کمکم نمی کنی ؟ چرا منبع معرفی نمی کنی؟ راه حل ؟ اگر شما درد رو بگی ولی درمان رو نگی هیچ کمکی نخواهی کرد .

از نگاه من مهم نیست که شما بنویسی اشق یا عشق . مهم این هست که تعریفت چی باشه

من مواردی رو ذکر می کنم که فقط اعتقادات شخصی خودم هست . اگر فکر می کنید که با این اعمال ترانه سرایی پیشرفت می کنه باید بگم سخت در اشتباهید .
    شما یا می توانید وارد این موراد بشید و از این به بعد زیر غلط های املا دوستان خط بکشید یا اینکه مثل چندترانه ای که به خوبی ادیت کرده اید ، به کار خودتان ادامه بدهیم که من راه دوم رو پیشنهاد می کنم .

شما هم ببخش اگر قدری بیش از قدری تند نوشتم .

بارگذاری...