پروژه تمرینی بیت در سبک هیپ هاپ

شروع موضوع توسط mahdidolatabadi ‏16/2/14 در انجمن Other Electronic

تاپیک بیت در سبک هیپ هاپ تالار Other Electronic در persian-music.org.

1. mahdidolatabadi

mahdidolatabadi

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان،،،من حدود 2ساله دارم با نرم افزار کار میکنم ولی خب چون کلاس و اموزش خاصی ندیدم یه کم طول کشید تا از نرم افزار سر در بیارم،،،البته این که اموزش ببینم جزو الویت هام،،،ولی متاسفانه الان موقعیتشو ندارم
    البته تءوری موسیقی تقریبا بلدم یه مطالب کمی هم خیلی کم راجع به هارمونی خوندم،،،
    تو این تاپیک من هر چند روز یکی از کارایی که تو این مدت ساختم رو میزارم و از دوستان عاجزانه خواهش دارم که نظرشون رو در مورد کار ها بدن ،مخصوصا از اساتید و بزرگان سایت میخوام نظرشون رو بگن حتی بگن اصن این کارو ول کن هیچ استعدادی نداری ،من ناراحت نمیشم میخوام ببینم واقعن شما چیزی تو اهنگ من میبینید که من ادامه بدم یا نه،،،سبک مورد علاقم هم هیپ هاپه،،تو زیر شاخه های مختلف هیپ هاپ هم کار ساختم،،،
    اینم لینک کاری که چند وقت پیش شروعش کردم
    Wikisend: free file sharing service
    Daw:Fl11
    Vst:nexus 2.2,hypersonic2,persian daf,setar sf2
    بازم میگم خواهشن منت بزارید و کارو دانلود کنید و نظرتونو بگید،،،هر چقد موشکفانه تر هم باشه انتقادتون بیشتر ازتون ممنون میشم

آخرین ویرایش: ‏16/2/14
  2. shast

shast

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    بیت قشنگی بود , اما نمیدونم چرا نمیتونم روش هیج نوع تکستی بیام , نمیدونم کجاش مشکل داره

اما قشنگ بود , شرمنده من تخصصی ندارم در زمینه آهنگ سازی

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. lonelyman

lonelyman عضو سایت

امتیازات:
    +44 / 0 / -0
    نرم افزار:
    درود دوست عزیز,,,,,
    اول از همه من دان کردم ولی اپلود سنترو عوض کن چون لینکش ظاهرا 7 روز اعتبار داره,,,,گفتی انتقاد کن منم میکنم ولی چندتا بیت که گوش کردم قشنگ وست همه چیو توضیح میدم,,,,نظر کلی هم میگم بیت تایمش زیاد نبود و حالت ورس+کروس+ورس+کروس نبود,,,,اول اینکه بیتو خوشم اومد خوبم بود که دف و ستار زدی توش و من دوست دارم(ستار خیلی خوب بود) بعدش دقیقه 1:7 به بعد از چی استفاده کردی؟؟حالا چیزایی که به ذهنم رسید اینه:
    طبیعتا کار به صورت اینسترومنتال هستش و وسه تکس ساخته نشده ولی خوب کاش اینترو میزاشتی وسش که شنونده حس رو از همون اول بگیره,,,, یه نکته دیگه هم هس من حس میکنم بیت یه خورده بی حس بود دوست من,,,, باز گوش میدم نظر میذارم وست,,,,,
    به نظر من سعی کن کارای اتور و مضراب و مهدیار رو دنبال کنی و بعد باز وقت شد و بیشتر بیت گذاشتی حتما نظر میدم,,,

4. mahdidolatabadi

mahdidolatabadi

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    شما همین که نظر میدید لطف میکنید،،،
    اپلود سنترم چندروز دیگه عوض میکنم،،،در مورد تایمم به خاطر اینه که اصن این موزیک کامل نیس یعنی دز واقع این یه اینترو بود با یه ورس نسبتا طولانی،،،در مورد این موضوع که میگی بیت بی حس بود خودمم بعضی وقتا این حس و دارم که واقعا نمیدونم ایراد از کجاس دیگه اینو باید اساتید و بزرگان سایت یا دوستان با تجربه بگن،،،از اون تایمی که شما میگی چند تا line اضافه میشه یکی یه صدای کر یکی ام یه جور افکته بیس که من یه تیکشو بریدم استفاده کردم،،،کارای اتور و مضراب و مهدیارم من دارم میجویم دیگه از دنبال کردن گذشته،،،

5. lonelyman

lonelyman عضو سایت

امتیازات:
    +44 / 0 / -0
    نرم افزار:
    حدسم این بود که از یه صدا سمپل گرفتی,,,,ها راستی کارای اونوری ها هم دنبال کن ,,,,مثلا البوم اخری kanyewest فوق العاده اس اهنگسازیش,,,نمونه های دیگه هم هس خواستی وست بزارم,,,, چندتا کار بزاری حله ولی درکل خوب بود و ایشالا موفق باشی,,,,

6. mahdidolatabadi

mahdidolatabadi

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستانی که میاید نگاه میکنید لطفا کارو دانلود کنید نظرتونم بگید اینهمه خواهش کردم

بارگذاری...