بچه های تنظیم کننده ای که کارشون استاندارده وارد بشند

شروع موضوع توسط darkmusic ‏1/9/14 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک بچه های تنظیم کننده ای که کارشون استاندارده وارد بشند تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. darkmusic

darkmusic

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام . نمیدونم حرکتی که دارم میکنم الان جواب میده یا نه ! اما خب گفتم یه امتحان کنم.
    من کار موزیک انجام میدم البته برای خودم ... یعنی هر چی بلدم خودم از خودم یاد گرفتم .. تنظیم رو بدون بلد بودن تئوری موزیک میتونم انجام بدم اما مسلما عالی نمیشه ! .. علاقه اصلیم خوندنه و حرف دوستام اینه که صدام خوبه ! اما مثله اکثر ادمایی که به موزیک علاقه دارن سرمایه ی آنچنانی برای کار و پول دادن به تنظیم کننده های ملیونی ندارم ! حالا اگه اینجوری فرض کنیم که صدای من واقعا خوبه و دارم هدر میشم(!:دی) مطمئنم هستند بچه هایی که کار تنظیم دارن میکنن واقعا خوب و حرفه ای اما پلی ندارن واسه بالا اومدن، خواننده های خوب که مسلما ما رو فعلا حساب نمیکنن و خواننده های بی اسم و رسم هم انقدر الکی شدن که صد تا تنظیم هم بزنی براشون فایده نداره !!

دنبال کسی ام که تنظیمش خوب باشه و مورد تاییدم باشه و بتونه برام تنظیم کنه !! وکال شعر ملودی از من و تنظیم از اون ! نه من از اون پولی بگیرم نه اون از من ،البته مسلما عاشق چشم و ابروی من نیست اون شخص ، حرف هام تنها و تنها در صورتیه که از صدای من خوشش بیاد و به این نتیجه برسه که صدای من میتونه صدایی باشه که شنیده خواهد شد !! و در این صورت بدش نیاد که تنظیم کنه برام و شانسشو امتجان کنه .. البته همه چیز اینجا دو طرفست نگرانم که کسی بگه من چه پرو ام چه خودمو تجویل میگیرم که میگم اول باید تنظیم های طرف رو تایید کنم . نه اینجوری نیست به خدا، چرا که مرحله دوم اون شخصه ! بعد تایید من اونه که باید صدای منو تکنیک منو یا ... تایید کنه .. و فرضا اگه من عاشق تنظیم هاش بشم و اون بگه نه این صدا اون صدایی نیست که دنبالشم هیچ همکاری صورت نمیگیره . و اگه اونم تایید کرد و یه دوستی بینمون شکل گرفت . اینجوری شد که چه بهتر ! با هم کار میکنیم خدارو چه دیدی شاید رسیدیم به یه جایی ...

23 سالمه و البته اینم بگم من فعلا به دلایل مختلفی نمیخوام کار بیرون بدم شاید ایشالله سال دیگه بعد یا دو سال دیگه ! اما دنبال کسی ام که از الان باهاش مچ شم .. من اهل جنت آباد تهرانم اگه کسی که پیشنهاد میده تهرانی باشه چه بهتر اما خب اگه نه هم خیلی مهم نیست . ببینیم خدا چی میخواد . مرسی

هرکی تمایل داشت به این موضوع لطف کنه برام یک یا دو نمونه تنظیمی که انجام داده بفرسته یا همین جا بذاره ممنون ! سبک هم پاپ
    یه موضوع مهم : دوستای گلم اگه کسی تنظیمی فرستاد و من تایید نکردم و براش صدامو نفرستادم تورو خدا به حساب این نذاره که کارش خوب نیست یا حرفه ای نیست . من کی باشم که در اینباره نظر بدم . اینجا فقط بحث سلیقست . همونجور که خیلی ها داریوش و ابی رو میپرستند خیلی ها هم حتی یه اهنگ هم ازشون گوش نمیدن ! پس من بیشتر دنبال کسی ام که هم سلیقه باشه باهام

آخرین ویرایش: ‏1/9/14
  2. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    خوب دوست من ببینین اینجا یه بحثی مطرحه.مطمئنا شما باید اول نمونه ی صداتون رو قرار بدید تا دوستان هرکسی مایل بود با شما همکاری کنه.در اصل این شما هستید که به دنبال تنظیم کننده اید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. darkmusic

darkmusic

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    حرف شما متینه ! منم موافقم . اما خب بذارین به حساب اینکه ایشالله قصدم برای کار بیرون دادن 100درصده حالا چه الان چه بعدها که سرمایه جور شد و ترجیح میدم کسی جز همون شخصی که مورد تاییدمه صدامو نشنوه :( .. بچه ها هم قراره از نمونه کارهای قبلیشون بذارن که تو زحمت نیفتن

4. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    ببین دوست عزیزم شما حتی اگه نمیخوای کسی اسمتم بدونه پروفایلت که اسمت روش نیست خوب کی از کجا میدونه که شما کی هستی.ببینین این در صورتی درست بود که مثلا تنظیم کننده ها دنبال خواننده بودن.بازم هرطور مایلید خواستم بهتر کمکت کنم.موفق باشی

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  5. HAMID_MUZIK

HAMID_MUZIK عضو سایت

امتیازات:
    +108 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    داداشی شما خودتو زیاد تحویل گرفتی.نمیخوام با لحن بد حرف بزنما.اما این که فرمودی بزاریم به حساب اینکه قصدت واسه دادن کار صد در صده که نشد دلیل! روزی 100 تا خواننده قصدشون صد در صده تازه کاراشون هم میدن.شما معلوم نیست چی میخوای! اگه صدات خیلی خوبه خوب بزار نمونه رو ! اگه هم معمولیه که باز بزار.اما اگه خوب نیست خودتو خسته نکن. گفتی دنبال کسی هستم که نه اون از من پول بگیره نه من از اون! آخه داداشی اون سیروان خسروی که مد نظرته (تنظیم کننده خیلی حرفه ای) که تائیدش کنی همین که ازت پول نگیره باید خوشهال باشی! بعد در مورد سلیقت هم بگو.مثلا ممکنه چند نفر از بچه های انجمن که کارشون هم حرفه ای باشه واست نمونه بفرستن چون به سلیقت نخورد تائید نکردی اونوقت تو روحیه این بچه ها تاثیر داره.
    موفق باش

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  6. RasoolH

RasoolH عضو سایت

شغل :
    صدابردار و تنظیم کننده استودیو سلفژ(کرج)
    امتیازات:
    +38 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    واى خداى من چه شرايط خوب و باور نکردنى,بلاخره يه نفر به ما تنظيم کننده ها فرصت خودنمايى داد,باورم نميشه که قراره واسه يه نفر تنظيم کنم و پخش بشه تازه بهش پولم ندم! واى چه ايده ال! يعنى فقط 1ميليون پول نوازنده هارو از جيب بدم کافيه و نياز به دادن پول ديگه اى نيست !
    اقا خيلى خندونديم خدا خيرت بده
    شما اول بايد اصول کار حرفه اى رو ياد بگيرى بعد دنبال ادم حرفه اى و کار حرفه اى باشى
    موفق باشى

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  7. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    !!
    دلیل خوبی نیست برای خواننده شدن !
    قبل از ارسال تاپیک قوانین سایت رو مطالعه کنید.
    تاپیک بسته شد. !

• خوشم اومد خوشم اومد x 6
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)