به نظر شما چه قطعه ای انتخاب شود ؟

شروع موضوع توسط Farhad Mahdavi ‏18/9/09 در انجمن پروژه های گروهی کاربران

تاپیک به نظر شما چه قطعه ای انتخاب شود ؟ تالار پروژه های گروهی کاربران در persian-music.org.

1. Farhad Mahdavi

Farhad Mahdavi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +95 / 0 / -0
    سلام
    با اجازه مدیر این بخش این تایپیکو راه میندازم

به نظر من به دلیل ازیاد داوطلبان باید دو پروژه رو انتخاب کرد :
    1. بیکلام (ترجیحا ترنس )
    2. با کلام ( ترجیحا پاپ راک )

من میتونم رهبری پروژه بیکلام رو به عهده بگیرم البته اگه اجازه بدید ...:smile (53):
    قطعه ای که من برای پروژه بیکلام پیشنهاد میکنم ریمیکس کردن قطعه ی زیر به سبک ترنس است :
    Charlie Clouser - Hello Zepp
    در مورد قطعه :
    این اثر به قدری زیباست که از ملودیش همینجوری هیجان میباره . این قطعه به عنوان موسیقی متن فیلمهای زیر انتخاب شده است :
    اره 1 , اره 2 , اره 3 , اره 4 , اره 5 و اره 6 که بزودی اکران خواهد شد .

به نظر شما چه قطعه ای انتخاب شود ؟-saw-iv.jpg {username}-{filename}

سری فیلمهای اره (Saw) یکی از پرفروشترین و هیجان انگیزترین فیلمهای تاریخ سینماست . اگر ندید شدیدا پیشنهاد میکنم ببنید . :smile (31):
    لقب نقش اول این فیلم Jigsaw است که یکی از کاربران فعال همین سایت هم همین لقبو دارن :smile (22):
    این قطعه نمیدونم در چه سبکیست یه ریزه به راک میخوره و یه ریزه به حماسی و... اما تمپوی بالایی که داره اونرو برای یکی از زیر شاخه های ترنس مناسب میکنه .
    لازم به ذکره که اگه این قطعه انتخاب بشه ما اولین نفری هستیم که در دنیا این اثر معروف رو ریمیکس میکنیم و اون هم ترنس که میتونه استقبال خوبی به جا بزاره
    از آنجا میتوان به محبوبیت این آهنگ پی برد که در گوگل بارها جستجو شده و سایت گوگل همون زمانی که اسم هنرمندشو بنویسی اسم کامل آهنگرو میاره ...

دانلو قطعه با حجم 4 مگابایت : http://www.mediafire.com/?yvhzqljyngm

من یکی که خیلی تمایل دارم این اثر انتخاب بشه... :smile (31)::smile (33):

اما در مورد قطعه ی با کلام به نظر من بهتره که یه شعر نوشته بشه و یه آهنگ هم به سبک پاپ ترنس ساخته بشه و وکالیستا روی اون قطعه بخونن سپس تنظیم و میکس و مسترینگ ...

نظر شما راجع به پیشنهاد من چیه ؟

اگه شما هم چیزی مد نظرتونه بگید تا با مشورت هم بهترین تصمیم رو بگیریم... :smile (31):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏18/9/09
  2. jigsaw

jigsaw عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    با تشکر از فرهاد عزیز که در این فیلم و ساند ترک رو معرفی کرد که هر کدوم به نوعی میتونه زندگی آدم رو عوض کنه!
    من بار ها ساند ترک های Charlie Clouser رو ری میکس کردم البته نه به ترنس,ولی در کل از این پیشنهاد در این مرحله نمیتونیم استفاده کنیم,در مسابقات ری میکس برای پروژه‌ های گروهی شاید اما در فعلا قصد داریم از پایه شروع کنیم و با زبان بیان احساسات از طریق اصوات با هم هم حرف بزنیم و چه بهتر که حرف تازه ای بزنیم.
    هنوز که ترانه سرایی به جد این کار رو به عهده نگرفته در این پروژه‌ و با اینکه دوستان زیادی برای وکال اعلام آمادگی کردند ما همچنان با این مشکل واجه هستیم و باید دست و پنجه نرم کنیم چون این مشکل ماست, پس با این اوصاف بهتره به فکر یک ترانه بود تا ری میکس یا اینسترومنتال برای اینکه هم از صدای دوستان استفاده کرده باشیم و هم اینکه برای نظرسنجی در پایان کار باید ارتباط برقرار بشه بین شنونده و آهنگ که عموما مخاطب وکال بیشتر از اینسترومنتال هست.

شاید بد نباشه کمی با Charlie Clouser و سبک کارش آشنا بشیم
    soundtrack, industrial, electronic, instrumental, ambient همیشه ترکیب شده در کارهای او هستند.

Charles Alexander Clouser
    born June 28, 1963 in Hanover ,New Hampshire
    is a musician whose activities include playing keyboard and drums, programming, engineering, and mixing
    He was a member of the band Nine Inch Nails from 1994-2000, and has done remixes for artists such as White Zombie, Marilyn Manson, Rammstein, Prong, Killing Joke, and SPLaTTeRCeLL. He provided the live synth for Alec Empire’s “Intelligence And Sacrifice” tour in 2001
    {username}-{filename}{username}-{filename} {username}-{filename}

3. Farhad Mahdavi

امتیازات:
    +95 / 0 / -0
    سلام
    ممنون از بیوگرافی...
    اما منظور منو نفهمیدین شما . گفتم که یک ریمیکس بیکلام و یک کار اختصاصی با وکال . منظور من اینه . چون اگه سبک مثلا متال یا راک باشه که من و چندتای دیگه نمیتونن اصلا شرکت کنن تو این کار . پیشنهاد من برای پروژه ی بیکلام بود و من کاری به با کلام ندارم .
    اصلا شما کلا موافقید که دو پروژه یکی باوکال و یکی بی وکال باشه یا میخواید یک پروژه جداگونه باشه ؟ :smile (84):

4. jigsaw

jigsaw عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    (در این پروژه ‌سبک خاصی مد نظر نیست و صرفا همکاری و کسب تجربه در کار کردن با گروه هدف اصلی هست.پس از هر سبک و هر نوع تلفیق که درخور باشه استفاده میکنیم.
    این آخرین بند از قوانین پروژه‌ هست که مشکل شما رو در رابطه با سبک حل میکنه)
    اما به نظر من در حال حاضر بهتره از کار اصلی که به گفته شما یک کار اختصاصی با وکال هست دور نشیم و اول این کار رو به اتمام برسونیم و اگر هم قرار بر ری میکس بی کلام شد که به پروژه‌ اضافه بشه من پیشنهاد میکنم همون پروژه‌ اصلی خودمون باشه که گویای خیلی از ناگفته ها از زبان شرکت کننده های این پروژه‌ هست و اینطوری هم میتونیم سلایقه همدیگه رو به طور جداگانه برسی کنیم در کار هم اینکه یک مسابقه ری میکس از یک آهنگ ساخته شده با همکاری بچه های سایت داشته باشیم و این خودش ایجاد انگیزه میکنه برای بهتر شدن و بهتر کار کردن
    منتها این طرح مستلزم به اتمام رسیدن پروژه‌ اصلی با کلام هست و فعلا نمیتونیم ری میکس رو اضافه بکنیم.

5. Farhad Mahdavi

امتیازات:
    +95 / 0 / -0
    به هر حال من فقط در زیمنه کار با وکال در سبکهای پاپ ترنس و یا ترنس و هاوس و ... میتونم خمکاری کنم . اما در زمینه راک هارد راک متال و اینا بلد نیستم مگر مسترینگ یا میکس وکال با آهنگ...

بارگذاری...