به نظر شما چه افكتي بگيرم؟

23/2/10
377
318
63
IRAN
اساتيد و دوستان گل

با توجه به اينكه آمپ من مارشال 15fx هست
(كه واقعاً توپه....) و خودش بعضي افكتها رو داره
مثلاً صداهاش شامل clean، Crunch، Drive و Over drive
هست و افكتهاي Reverb،Chrous،Phaser،Flager و ِDelay
رو داره، به نظر شما من چه افكتي بگيرم بهتره؟
نظر خودم Zoom G7.1ut بود يا Digitech RP250
نظر شما چيه و چرا؟

fender

Banned
5/2/10
302
119
0
سلاریس
مالتی افکت ها میدونی مثل چی هستن؟

مثل ضبط هایی که هم نوار میخورن هم سی دی هم دی وی دی هم رادیو رقص نور یخچال فیریزر .....
هیچ کدوم از این امکانات هم در مقایسه با اینکه شما بری یه دی وی دی پلایر جدا یه رادیو جدا..... بدرد نمیخورن
اگه میخوای خارجی رکورد کنی برو یونیت بخر اگه میخوای ایرانی رکورد کنی مالتی افکت بگیر
همه اون افکت هایی که مرقوم فرمودید به صورت یک دستگاه جداگانه هستند که در واقع در مالتی افکت شمائی از آنها برای یوزر های مبتدی کنار هم جمع شدند
اگه شما رکورد حرفه ای مد نظرته برو دنبال اینسترومنت حرفه ای اگه در حد دور هم حال کنیم میخوای
من دیجیتکrp250 رو پیشنهاد میکنم
اگه یه چیز خوب میخوای جم کنی زیادم گرون نشه ولی پر بازده باشه یه g-major از کمپانی tc electronic بگیر با یه دیستروشن (از آواتارت معلومه satch رو دوست داری ) ستریانی از توربو دیستروشن استفاده میکنه اگه خواستی کل تجهیزات رکورد ... که ستریانی استفاده میکنه رو در تاپیکی جداگانه توضیح بدم...

23/2/10
377
318
63
IRAN
آره عزيز
اگه ميشه در مورد افكتهايي كه ساترياني استفاده ميكنه توضيح كامل بده
و اينكه چطور ميتونم صداي مشابه داشته باشم. اينم بگم كه تجهيزات من
تا اين لحظه عبارتند از :

- گيتار آيبانز GRG170 اندونزي
- آمپ مارشال 15fx ويتنام

ممنون

ESP

9/7/10
20
5
0
Digitech افکت های بسیار پیشرفته ای داره
اگه Multieffect برای کار حرفه ای میخواین rp1000 رو پیشنهاد میکنم
به گیتار هم ربط نداره شما گیتار Starter داشته باشید
شما اگر میخواین Tone شبیه Satriani داشته باشین باید به ترتیب bass-mid-treble 4-6-4 بزارید
Echo و Reverb, delay, کمی هم chorus,
درضمن Satriani از Pedal Wah استفاده میکنه

26/7/10
24
2
0
اقاي ساياساياي عزيز. پيشنهاد ميكنم از مولتي افكت ها استفاهد نكن . اگه يك افكت متال زون از شركت boss داشته باشي. براي شروع بهترين انتخاب مي تونه باشه

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
به نظر من هم استفاده از یونین خیلی بهتره.
میتونی بر اساس نیاز و بودجه ت خریداری کنی.
مولتی افکتها یه مدت ممکنه برات خوب باشه اما کم کم دلت رو میزنه و دیگه نمیتونه نیازهاتو برطرف کنه.

9/11/10
3
0
0
33
kerman
دوستان قیمت یونیت هارم در نظر داشته باشن وبرا کسی که تازه کاره من یونیت توصیه نمیکنم جمع کردن یه سته معقول یونیت حداقل نیاز به 600.700 پوله که به نظره من ایشون با این پول اول واجبه گیتار و آمپشون رو عوض کنن