بهترین نرم افزار برای ضبط وکال

19/2/14
71
32
18
30
khozestan
با سلام و درود خدمت بزرگواران. سوالی ذهنمو مشغول کرده. من برای ضبط از کیوبیس المنت۷ استفاده میکنم.اما میبینم که هنوز بعضی جاها از نسخه کیوبیس۳ و ۵ استفاده میکنن. میخواستم نظر شمارو بدونم. آیا فرقی باهم دارن؟ کدوم بهتره برا ضبط ؟ تشکر و سپاس فراوان

اقا مصطفی

عضو سایت
25/11/11
778
711
93
گیلان
اگه اشتباه نکنم کیوبیس 7 المنت یک محدودیت های داره. حالا این محدودیت ها در کدام بخش یعنی اهنگسازی یا رکورد وکال یا امور دیگر مشکل ایجاد میکنه رو نمیدونم. استاید شما رو بهتر راهنمایی میکنند.

19/2/14
71
32
18
30
khozestan
اگه اشتباه نکنم کیوبیس 7 المنت یک محدودیت های داره. حالا این محدودیت ها در کدام بخش یعنی اهنگسازی یا رکورد وکال یا امور دیگر مشکل ایجاد میکنه رو نمیدونم. استاید شما رو بهتر راهنمایی میکنند.
سپاس از شما

14/10/15
7
5
3
اصفهان
بهترین نرم افزار برای ضبط صدا چیه؟چه برای گوشی چه پی سی
البته باامکانات کم و محدود خونگی

14/11/14
1,094
637
83
36
ایران
برای ظبط هیچ فرقی نداره با چه ورژن ویا حتی چه نرم افزاری استفاده میکنی.. با ادب یا سونار یا کیوبیس یا نیوندو یا........
همه یکی هستن

بنظرم کیوبیس 7 واسه خروجی ترک ترک (هر ترک جداگانن) فک کنم غیر فعال باشه من که نتونستم هر ترک رو جدا سیو کنم