بهترین روش برای تمرین تار چیست؟

شروع موضوع توسط آوای دوست ‏26/11/13 در انجمن تار و سه تار

تاپیک بهترین روش برای تمرین تار چیست؟ تالار تار و سه تار در persian-music.org.

1. آوای دوست

آوای دوست عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان من مدت 2 ماهه میرم کلاس تار اما متاسفانه هیچ پیشرفتی ندارم.از کتاب جناب ذولفنون درس میگیرم .نمی تونم 2 میزان پشت سر هم حفظ کنم و نتها رو گم میکنم لطفا"راهنمایی کنید چطور تمرین مفید کنم.

2. hoji63

hoji63

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پاسخ : بهترین روش برای تمرین تار چیست؟

سلام دوست عزیز.سعی کن گامهایی که در رابطه با یادگیری این ساز بر میداری محکم باشه.سعی کن ساز خوبی داشته باشی.پیش استاد خوبی بری که از روشهای نوین در یادگیری استفاده کنه.متاسفانه در برخی مواقع یک نوازنده خوب استاد خوبی هم نمیشه.بنظرم اگه رو کتابهای استاد ساکت کار کنی بهتر میتونی رو به جلو حرکت کنی.در مورد حفظ کردن نتها هم فقط باید تمرکز کنی و تمرین

3. baran bahari

baran bahari

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    با
    سلام خدمت شماکاربرعزیزاول از همه بگم قبل ازشروع تمرین اول بایدکتاب نت را برداشته ونت ها را برای خود خوانده وسلفژکنید ....بعدکم کم همان نت هارا برروی سازخودبنوازید

4. mehrdad pk

mehrdad pk عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    با نظر دوستان موافقم و یه چیز فقط اضافه کنم که لابه لای تمرین ها آهنگ هایی که دوست دارید و حداقل شنیدید رو هم کار کنید... تا از تمرینات زده نشید...

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. omid33

omid33

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    توصيه اي كه براي روان زدن و حفظ كردن دروس ميشه اينه كه بهتره ابتدا يك بار درس رو نتخواني كنيد بعد بصورت ميزان به ميزان بزنيد و تا يك ميزان روان نشده سراغ ميزان بعدي نريد. اگر ميخواهيد حفظ كنيد علاوه بر تمركز بايد يك ميزان و بارها بزنيد بعد ازينكه اون ميزان درست شد و تونستيد روان بزنيد با تكرار حفظ ميشيد بعد ميزان دوم را به همين ترتيب كار كنيد.
    روش هاي آموزش تار و سه تار متفاوت هست و متاسفانه يا خوشبختانه كتابهاي مختلفي وجودداره اما اكثر همين بزرگاني كه صاحب مكتب و كتاب شدند از روي كتب هنرستان موسيقي ملي به اين سطح رسيدند بنابراين توصيه من اينه كه ازروي همين دو كتاب اول و دوم هنرستان اموزش ببينيد و در نهايت صبر و حوصله داشته باشيد و انتظار حركت سريع در ماه هاي اوليه نداشته باشيد.
    با جستجو در اينترنت هم مطالبي در رابطه با روش هاي آموزش تار پيدا ميكنيد كه مفيد هست. موفق باشيد

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. تمرین تار

,
  2. روش های اموزش سه تار