بهترین روش برای اکوستیک کردن home studio

شروع موضوع توسط shahkar_bashar ‏13/9/12 در انجمن Acoustic ( اکوستیک )

تاپیک بهترین روش برای اکوستیک کردن home studio تالار Acoustic ( اکوستیک ) در persian-music.org.

1. shahkar_bashar

shahkar_bashar عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام دوستان.من کارای اولیه استودیو رو انجام دادم! اما میخوام بابت اکوستیک کردنش بهترین کارو انجام بدم تا در اینده به مشکلای هوووم داشتن و... بر نخورم!
    عکس هاییم از استودیو گرفتم که براتون میزارم ممنون میشم راهنمایی کنین!لطفا اگه چیزی پیشنهاد میکنین با عکس باشه تا همه متوجه بشن و میدونم بابت خیلی صحبت شده! خواستم این تاپیک یه مثال واسه همه دوستان باشه تا راحتر به جوابشون با عکس برسن

تاق دد روم یا صدا گیریه با ابعاد 2*1.5
    بهترین روش برای اکوستیک کردن home studio-P1020301.JPG بهترین روش برای اکوستیک کردن home studio-P1020305.JPG بهترین روش برای اکوستیک کردن home studio-P1020307.JPG

ابعادش یه خرده کوچیکه اما از اون جایی که فقط استفاده شخصیه برام کافیه!از چی استفاده کنم بجای کوچیک بودنش مشکل ساز نشه برام!!

ین عکسای اتاق کنترلشه که ابعاد تقریبی 3*3.5 داره

بهترین روش برای اکوستیک کردن home studio-P1020303.JPG بهترین روش برای اکوستیک کردن home studio-P1020308.JPG بهترین روش برای اکوستیک کردن home studio-P1020304.JPG بهترین روش برای اکوستیک کردن home studio-P1020309.JPG

همونطور که عکسارو از راست به چپ 3طرف استودیو اتاق کنترل و تشکیل میدن!

من الان رو دیوار بتنی موکت چسب زدم و قصد دارم با فاصله 60 سانت چوب کاری کنم تا ما بینشون پشم سنگ بزنم و روشون و از تایل های اگوستیک عایق صدا شرکت کناف استفاده کنم با عایق 45 دی سی بل و گوشه های از فوم های برامده و فرو رفته.... که یکی از دوستان گفتن اینجوری زیاد خوب نیست و حالت معماری استودیو دارن اون تایل ها با سوراخ های پراکنده و نامنظم!!! ممنونم میشم کمکم کنید!
    میز کار و مانیتور هام قراره جلوی ویزور یا زیز همین چنجره چوبی که میبینین قرار بگیره

تشکر میکنم دوستان بابت لطفاتون

2. shahkar_bashar

shahkar_bashar عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    بهروز جان مرسی از لطفت!!! اما خودت بهتر میدونی این سایت پارسی زبانه و جزو قوانیین ... لطف کن ویرایشش کن! تمام پنجره ها دو جداره است!
    فقط این باس تراپ و چرا باید خودم بسازم؟؟ میشه عکسی ازشون بزاری؟معلق بودنش و منظورت اویزون کردن از سقفه؟

3. behrooz_don

behrooz_don عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نه دقت کن. باس ترپ یه چارچوبه. که تو خالیه. صدا ازش رد میشه. و یک سری فرکانس ها جذب میشن. یه لایه پشم شیشه و یه لایه لاستیک با قطر 5 میلیمتر , بهترین انتخابه. لاستیک رو از کناره ها با سیم وصل کن به چارچوب. تو youtube میتونی انواع مختلف رو ببینیو اما اینی که میگم از همه بهتره.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. shahkar_bashar

shahkar_bashar عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    ممنون میشم بهروز جان لینک بزاری یا عکس! ممنون

بارگذاری...