بهترین برنامه برای جدا کردن صدای خواننده از آهنگ؟

11/1/10
7
2
0
قشم
سلام دوستان بهترین رو می خوام برای جدا صدا سازی صدای خواننده از آهنگ , که خود آهنگ کیفیتش پایین نیاد؟؟؟

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
دوست عزیز با حذف صدای وکال از هر آهنگی تا حدودی با افت کیفیت مواجه میشید یکی از دلایل حذف فرکانس های صوتی وکاله که همراه اون فرکانس هایی از آهنگ رو هم از دست میدید.

4/12/09
95
20
0
اصفهان
در برنامه ادیوشن میتونید با استفاده از گزینه vocal remov این کار رو انجام بدید.البته همون طور که دوستان فرمودند در هر صورت کیفیت افت میکنه چون شما برای حذف وکال فرکانسهای فوندومنتال وکال رو حذف میکنید و در نتیجه خواه ناخواه فرکانسهای اهنگ شما هم حذف میشه وکیفیت شما از دست میره دوست عزیز!

4/2/10
3
0
0
من كار پلي بك ميكنم اگه كارت اينه من با وكال ريموو و ترميم اين كارو ميكنم.همچين بدم نميشه.مشاريام كه راضين

9/9/11
6
0
0
رشت
كسي ميدونه چه طوري ميشه وكال رو از يه آهنگ گرفت و با رو آهنگ ديگه گذاشت؟

9/9/11
6
0
0
رشت
آره......من خیلی سرچ کردم......اما چیزی پیدا نکردم.....اگه اسمشو بگین ممنون میشم

ahad keshavarz

عضو سایت
14/7/10
128
40
28
شیراز
www.ahad62.blogfa.com
دوست عزیزبعیدمیدونم نرم افزاری دردنیاباشه که این کارروبه نحواحسنت بکنه !!اونایی هم که هست به قول شماکیفیت موزیک روخراب میکنه که ارزش نداره بهترین راه اینه که اونقدرتوانمندبشی که خودت بتونی آهنگ روبازسازی کنی

4/4/15
1
0
1
42
دنبال همچین برنامه ای نگردید پیدا نمیشه همه برنامه ها با افت کیفیت همراهه

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
با اجازه ی اساتید گرامی

دوست عزیز به نظر من بهترین و راحت ترین نرم افزار برای این کار ADOBE AUDIOTION هستش

شما نرم افزار رو دانلود کن آموزش حذف صدای خواننده رو هم بنده در خدمتت هستم با همین نرم افزار

البته همون طور که استاد های بنده اشاره کردن در این کار با افت کیفیت مواجه میشین

که البته افت کیفیت در این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزار هایی که بنده حقیر تست کردم کمتره...

باز هم از اساتید عذرخواهی می کنم...چون در حدی نیستم که بیام اینجا و راهنمایی کنم

ولی خب بالاخره این کاری بود که شخصا انجام داده بودم...