بمون با من - حسام

شروع موضوع توسط hessam ‏5/5/10 در انجمن پاپ

تاپیک بمون با من - حسام تالار پاپ در persian-music.org.

1. hessam

hessam عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +89 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    با سلام مجدد به همه دوستان
    این کار رو برای خوندن همراه پیانو آماده کردم .
    متاسفانه موفق به ضبط صدای پیانو با کیفیت مناسب نشدم و به اجبار تنها Vocal کار رو قرار دادم . از طرفی دقت شنونده فقط روی صدا جلب میشه . و من بی صبرانه منتظر نظرات محترم و عزیز شما هستم .

برای دانلود کلیک کنید

2. Ramtin

Ramtin Banned

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    سلام
    عزیز من چندبار گوش دادم
    متاسفانه نمیدونم چرا صدایت اینقدر انحراف داره ؟ یه لحظه میره توی جاده خاکی و دوباره برمیگرده:smile (18):
    ولی به هرحال توصیه میکنم بیشتر تمرین کنی
    به اصل قضیه نزدیک شدی ولی هنوز خیلی مونده .
    به این تایمها توجه کن و نحوه کشش و تلفظ رو دقت کن :
    24" تا 26" کشش مشکل داره خودتون چک کنین
    از 35"42" که میری روی اوج صدات .......جاده خاکی !:smile (71): دلیلش هم در ادامه توضیح دادم.
    از 45" تا 50 " رو بیشتر دقت کن خیلی این مسئله رو تکرار میکنی و زود نفست رو خارج میکنی.
    اون استاد عزیز بهتون نگفته که با سینه پر بخونید ؟ اصلا دقت کرده به این صدای شما ؟
    شما نفس کم میارید مشکلتون اینه . مثل وقتی توی استخر میخواید زیر ابی برید یک نفس پر بگیرید و حبس کنید و در زمان معین خارج کنید و با نفس پر اهنگهاتون رو بخونید
    بهتره که قبل از شروع هربار که میخواید کشش و امتداد و تحریر بزنید یک نفس عمیق بکشید و نفستون رو حبس کنید و ذره ذره خارج کنید. اینجوری نفس هم کم نمیارید
    و کلمه آغاز رو اینجوری ادا نمیکنید. خیلی بد تموم میکنی/

54" تا 56" بدک نیست چرا اینجوری شد ؟ چون نفستو گرفته بودی. و دقیقا همون صحبت من میشه.
    از 1تا1:4 رو دوباره مشکل تنفس داری و خیلی زود خالی میکنی.
    شما باید بیشتر تمرین کنی برادر
    صبح ها بزن بیرون و برو کوه و بدو
    اگر درجا تمرین کنی و بدنسازی کار میکنی موفق نمیشی باید در حال دویدن باشی چون ریه ها اینجوری باز تر میشه و در حال دویدنه که نفس برای ادامه پیدا میکنی و ششت بزرگتر میشه .

پدرو یک نوازنده فلوته کافیه به کنسرتهای گوگوش نگاه کنی و ببینی که چقدر شکم گنده است . توی کنسرتهای یانی هم همکاری کرده . ولی نفسی که این بابا داره .... از همون شیکم در میاد . پاوراتی چرا اینقدر خوب اجرا میکرد ؟ به شیکمش دقت کن !
    ابی رو نگاه کن !
    محمد نوری رو نگاه کن !
    مارتیک رو نگاه کن !
    دیگه این همه مثال بیشتر ؟ باید به فکر بزرگ کردن ریه هات باشی تا بهتر بتونی کار کنی . وگرنه زود خارج میکنی.

به هرحال من که نظرمو به عنوان یک شنونده گفتم .:smile (18):

3. hessam

hessam عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +89 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    فوق العاده ممنونم !
    واقعا کمک کرد
    به زودی اصلاحش می کنم و باز خواهش می کنم ازت که بهش گوش بدی و نظرات ارزشمندت رو بهم بگی
    بازم ممنون

بارگذاری...