برنامه Protools فقط باسه سیستم Mac هستش ؟

شروع موضوع توسط Mohamad.K ‏4/12/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک برنامه Protools فقط باسه سیستم Mac هستش ؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    سلام دوستان من یه سوالی هست برام ابهام دارم توش آیا برنامه پروتولز فقط سیستم آپل میشناسه؟اخه تو یکی از این فرم ها گفتند بستگی به کارت صدا داره من مشخصات خودم رو میدم ببینید میخوره به سیستمم یا نه فقط مک میخونه. کارت صدا M-audio 610- سی پی یو کورتودو کواد 8300 - رم 4 گیگ-مادربرد ایسوز دی دی ار 3.اگه میخوره به این سیستم راهنمایی کنید اگه نه فقط مک،که هیچی.:smile (77):

2. Hossein Rezaei

Hossein Rezaei تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +484 / 0 / -1
    نرم افزار:
    ableton, logic
    دوست عزیز pro tools هم برای مک هست هم برای ویندوز . با کارت صدایی که شما دارید میتونید pro tools M-Powered رو اجرا کنید .

3. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    راستی یه سوال دیگه اگه من با برنامه Cubase یا Nuendo آهنگسازی کنم بعد بیام با Protools-mp میکس و مسترینگ کنم کار درستی هست ؟ یعنی فرقی میکنه از لحاظ کار و کیفیت ؟ یا نه کار کردن با Cubase یا Nuendo با پروتولز ام پی فرقی نداره ؟ بعد سوال دیگه که اگه من برنامش رو بگیرم فقط نصب کنم کافیه ؟ چیزه دیگه نمیخواد ؟با کارت صدایی که دارم Protools-LE نمیشه ؟ اخه تو یکی از پستها آقای امید گفتن که رو کارت صدای m-audio 410 میشه !

4. super_sonic

super_sonic عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    شما باید ورژن 7.4 mpowerd رو استفاده کنید که با کارت شما همخوانی داره.

5. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    اما تو سایت خوده m-audio نوشته ورژن 8 هم میتونم نصب کنم.البته درایور را آپگریت کردم به روز تر شده اما همونطور که گفتم هم تو سایت digi هم m-audio ساپورت میکنند 8 رو

6. Psymfonius

Psymfonius هنرمند ارشد Gold User

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +164 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    نسخه M-Powered ورژن 8 كرك نشده و فقط شما بصورت Demo ميتونيد از برنامه استفاده كنيد.

7. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    خیلی از برنامه های آهنگسازی تو ایران کرک نشدند البته حرف شما رو قبول دارم نوشته دمو اما خوب من الان اگه بخوام همین برنامه های آهنگسازی مثل Cubase یا Nuendo کرک شدش رو بخرم خیلی پولشه چه برسه PRo TOoLs !!!:smile (23):حالا البته اون دمویی که شما میگید من دقیقا متوجه نشدم از نظر اصل بودن و کپی شدن میگید؟حالا فرقی میکنه از لحاظ کیفی با Cubase یا Nuendo ?

8. Sina.d

Sina.d عضو سایت VIP

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز
    مدلهای مختلف Pro Tools با کارتهای صوتی مختلف قابل استفاده هستن. مثلا mPower با کارتهای صوتی M-audio و مدل HD با کارتهای صوتی که از قبل مشخص شده اند از طرف شرکت. بنابر این شما که کارت صوتی M-audio دارید فقط میتونید از تمام ورژنهای mPowerd که کارت صوتی شما رو پشتیبانی میکنن استفاده کنید حالا میخواد ورژن 8 باشه یا ورژن800.
    برنامه Demo هم که معرفی شد هم ناقص هستش (یعنی تمام امکانات کار نمیکنند و فقط بعضی از چیزهارو برای امتحان کردن گذاشتن) و هم اینکه بعد از یک زمان مشخصی بسته میشه و دیگه نمیشه استفاده کرد.
    در کل تمام این نرم افزار های موسیقی یک کار رو انجام میدن و مهم اون خلاقیتی هستش که اهنگ ساز یا تنظیم کننده داره و بوسیله اون نرم افزار پیاده اش میکنه.

بارگذاری...