برنامه ای برای تبدیلmp3 به midi

11/1/10
7
2
0
قشم
سلام دوستان امروز برنامه ای رو براتون اماده کردم که هر آهنگی رو که دوست داشتین به midi تبدیل میکنه.:smile (2):
لذت ببرید

لینک دانلود :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

26/1/10
11
0
1
نرم افزارهای آهنگسازی معمولا اکسپورت midi دارن،

ahoora8000

عضو سایت
13/12/09
121
5
18
اگه آموزشش رو هم بگزارین که دیگه عالی میشه

Amir

Producer
هنرمند
26/5/09
53
70
18
Iran | Netherlands
شما مثلا موزیسین هستید !
از لحاظ علمی چنین کاری غیر ممکن هست
من تعجب میکنم دوستان بر چه اساسی اصرار بر دانلود این سافت و سافت های مشابه دارند....

موزیک رو حرفه ای دنبال کنید.

26/3/10
191
14
0
مازندران
موزیک رو حرفه ای دنبال کنید.
دوست عزیز طولانی ترین سفر ها هم با قدم اول آغاز می شوند.
این کار از نظر علمی ممکن هست که نرم افزار اون وجود داره. اگر منظورتون از نظر حرفه ای است که در این صورت بحث دست بالای دست پیش میاد. شاید کاری که از نظر شما بزرگوار غیر حرفه ای به نظر می رسه برای بنده مبتدی کاری بزرگ و نتیجه بسیار باشکوه باشه.

این نرم افزار و نرم افزار های مشابه این امکان رو ندارند که بافت های پلی فونیک رو از هم تفکیک کنند و برای هر اینسترومنت یک خروجی تر و تمیز تقدیم کنند!. اما به بنده که تازه سازی رو شروع کردم این امکان رو میدند که تکنوازی آقای X یا خانم Y رو با کمی خطا به Midi تبدیل کنم و در دنیای کوچک خودم تجزیه و تحلیلشون کنم. شاید بتونه کمکی باشه؟ چرا به سادگی ازکنار هرچیزی که نمی پسندیم بگذریم ؟

این مورد رو تست کردم.کار می کنه و دقتش هم بد نیست, اما انتظار معجزه نداشته باشید.

Name
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا
Serial
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا
در پایان دوستان خوبه که به جای پست های متوالی و گله از شکسته شدن لینک دانلود چیزی گاهی هم خودمون وارد گود بشیم و لطف دیگر دوستان رو جبران کنیم.

شما مثلا موزیسین هستید !
از لحاظ علمی چنین کاری غیر ممکن هست
من تعجب میکنم دوستان بر چه اساسی اصرار بر دانلود این سافت و سافت های مشابه دارند....
دوست عزیز اسرار بنده هم برای همین است که چطور از لحاظ علمی ممکنه؟؟؟؟؟
بیشتر برای کنجکاوی بوده!
با حرفهای string عزیز هم کاملا موافقم...

21/1/12
2
1
3
تهران
چرا غیر ممکنه؟ مگه این نرم افزارا چه کار میکنن؟ هر نُت در موسیقی یک فرکانس داره دیگه ، این نرم افزارها فایلهایی که تک صدا باشن یعنی فقط یک ملودی که مثلا حتی با دهن زده باشه یه نفر یا فقط با یک ساز نواخته شده باشه رو آنالیز می کنن و از روی دیرند و فرکانس نُت و ارزش زمانی رو تشخیص می دن
الگوریتم ساده ای هستش به نسبت ، حائز اهمیت هستش که یکی از دوستان هم اشاره کرد اکثر نرم افزارهای DAW خودشون این رو دارن
یه نمونه که بد نیست ولی من کرک شدش رو نتونستم پیدا کنم این نرم افزاره :

امیدوارم که کمک کرده باشم :)

چرا غیر ممکنه؟ مگه این نرم افزارا چه کار میکنن؟ هر نُت در موسیقی یک فرکانس داره دیگه ، این نرم افزارها فایلهایی که تک صدا باشن یعنی فقط یک ملودی که مثلا حتی با دهن زده باشه یه نفر یا فقط با یک ساز نواخته شده باشه رو آنالیز می کنن و از روی دیرند و فرکانس نُت و ارزش زمانی رو تشخیص می دن
الگوریتم ساده ای هستش به نسبت ، حائز اهمیت هستش که یکی از دوستان هم اشاره کرد اکثر نرم افزارهای DAW خودشون این رو دارن
یه نمونه که بد نیست ولی من کرک شدش رو نتونستم پیدا کنم این نرم افزاره :

امیدوارم که کمک کرده باشم :)
اینم برنامه akoff بهمراه کرک تقدیم به دوستان