بررسی اینترفیس پری امپ موتو apre

شروع موضوع توسط hameddavari83 ‏15/10/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک بررسی اینترفیس پری امپ موتو apre تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. hameddavari83

hameddavari83 عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    سلام دوستان داشتم طبق معمول در نت میگشتم که به این مدل اینترفیس پری امپ موتو APREبرخوردم البته از این کارت صدا در خانواده موتو بیشتر به نام پری امپ از اون یاد شده این موضوع واقعا منو کمی گیج کرده... با اینکه این کارت یک کارت صدا و پری امپ و کانورتور هست اونم به قیمت تقریبا 840000 تومان برام چند تا سوال پیش اومد چون خودم قصد خرید کارت صدا رو دارم
    1- کیفیت این کارت صدا با سایر محصولات موتو مثل ultra lite یا mk3 تفاوتی داره از لحاظ داینامیک رنج و چیزای دیگه البته میدونم که مدل ذکر شده توسط بنده نرخ نمونه برداری 24 96 هست و فاقد دی اس پی
    2- پری امپ های این محصول در چه کلاسی هستند
    3-کانورتور که البته با این رنج قیمت ایا تبدیل قابل اطمینانی برای ما انجام میده و اگر بزرگواری کلا کمی اطللا عات در مورد کانورتورها با من در اشتراک بذاره ممنون میشم

از دوستانی که با این محصول کار کردن دعوت میکنم که کمی اطللاعات خودشون در رابطه با این ساند را در اختیار بنده بگذارند
    بسیار سپاسگذارم

2. hameddavari83

hameddavari83 عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    ظاهرا کسی از دوستان این پست رو مورد علاقه ندیده من یه عکس هم از این ساند موتو میذارم شاید دوستان توضیحاتی هم در موردش دادن با تشکر
    بررسی اینترفیس پری امپ موتو apre-8pre_lar_1305993184.jpg بررسی اینترفیس پری امپ موتو apre-8pre_lar_11305993184.jpg بررسی اینترفیس پری امپ موتو apre-8pre_lar_21305993184.jpg

بارگذاری...