برترين تنظیم کننده به نظر شما

شروع موضوع توسط POORYA PLAY OUT ‏10/6/10 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک برترين تنظیم کننده به نظر شما تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

?
  1. سیروان خسروی

69.2%
  2. محسن چاوشی

3.1%
  3. شهاب اکبری

4.6%
  4. الیاس شیرزاد

4.6%
  5. محمد رضا اهاری

1.5%
  6. محسن یگانه

4.6%
  7. کوشان حداد

6.2%
  8. مهران عباسی

0 رای
    0.0%
  9. میلاد ترابی

0 رای
    0.0%
  10. دی جی عابد

1.5%
  11. علی رضا فرد

0 رای
    0.0%
  12. مهرزاد همایون

0 رای
    0.0%
  13. شهاب مقدم

0 رای
    0.0%
  14. سعید مدرس

4.6%
  15. مصطفی یگانه

0 رای
    0.0%
  16. نیما وارسته

0 رای
    0.0%
  17. علی ثابت

0 رای
    0.0%
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    سلام
    بهترین تنظیم کننده از نظر شما کیه؟
    دوستان هدف اینه که برترین تنظیم کننده ایران رو بشناسیم و توجه خاصی رو نصبت به کارهاش داشته باشیم تا سطح کار خودمون هم بالاتر بره
    در این میان تعصب رو کنار بگذارید و تخصصی رای بدید ممنون
    در این جا از نام بردن پیشکسوتان و تنظیم کننده های....نامی برده نشده تنها از تنظیم کننده های امروزی و نو پا و عام یاد شده
    اگه کسی جا مونده به بزرگی خودتون من رو ببخشید

2. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    لطفا از نوشتن موارد اضافه جدا خودداری فرماید و به شرکت کردن در نظر سنجی اکتفا کنید و همچنین از دادن نظر با تعصب خودداری کنید

3. h@d!_metal

h@d!_metal Banned

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    واقعا تاسف باره این نظر سنجی
    یعنی شما استاد بزرگ تنظیم ایران " بهروز صفاریان " رو فراموش کردین؟؟
    " پدرام کشتکار " و " محمد علیزاده " رو هم همینطور

4. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    دوست گرامی چرا کمی با دقت مطالعه نمی فرماید
    ما تنظیم کننده های نوپا مد نظرمون بود این نظر سنجی که میبینی افرا داخل این نظر سنجی

5. h@d!_metal

h@d!_metal Banned

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    معذرت میخوام دوست گرامی اشتباه از من بود اخه من رو این 3نفر بدجور تعصب دارم بازم از شما و همه بچه ها معذرت خواهی میکنم

6. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    سلام
    همینطور که میدونید سیروان بیشترین ارا رو اورده اما به غیر از ارای دوستان باید اضافه کنم که خیلی از بزرگان هم معتقدند که سیروان یک نابغه است
    سیاوش قمیشی در جدید ترین مصاحبه خود در پی ام سی این رو بیان کرد که سیروان بهترین تنظیم کننده حال حاضر ایران هست
    سیروان جدیدارویه البوم خارجی یکی از هنرمندان خارج از کشور کار میکنه و تا به حال هم در چند کشور خارجی کنسرت داشته و با استقبال خوبی همراه شده است
    سیروان زیر دست کاوه یغمای موسیقی را درک کرد و از همان 16 سالگی با کاوه یغمای موسیقی را اموزش دید
    بعد از ان سیروان به عنوان نوازنده کیبورد کار خود را ادامه داد و در سبک راک مشغول به کار شد که کنسرتهای را نیز با کاوه یغمای به عنوان نوازنده کیبرد انجام داد
    اما سیروان قبل از این سالها زیاد به چشم نمیوم به علت کم بودن معلومات و تجربه و همچنین پیدا نکردن خود و هدف از نوازندگی و کار موسیقی
    اما سیروان با البوم مترسک کاوه یغمای هدف خود رو پیدا کرد و به قوله خیلی ها کاوه جرقه ای بسیار تاثیر گذاری بود در شکوفای سیروان خسروی
    اولین البوم سیروان تو خیال کردی بری بود که در سال 1384وارد بازار شد دومین البوم وی که قدرت او را در تنظیم نشان داد البوم ساعت 9 بود که چهار سال به درازا کشید
    که سرنجام در اردیبشت ماه 1388 منتشر شد
    همچنین سیروان اهنگهای زیادی را برای خواننده های مشهور ساخت که می توان نام بهنام صوفی که پدیده امسال شد را نیز در بین این تنظیماها ی که سیروان انجام داده است را دید همونطور که میبینید اهنگهای که بسیار دوستشان داریم را بدون اینکه بدونیم سیروان تنظیمشان را انجام داده است و کاملا مشهود است که سیروان در
    رساندن این اهنگها به طور کامل و زیبا تاثیر بسزای را داشته است
    تنظیماهای سیروان
    هارمونی صلح (فرید مرسی)
    ۱۳۸۵ واران (گروه واران)
    ۱۳۸۵ کنار ماه دودی(علیرضا تهرانی)
    ۱۳۸۷ بی تو تنهام (امیر یگانه)
    ۱۳۸۸ عشق من باش (بهنام صفوی)
    ۱۳۸۴ کی دلش میاد که تنهات بذاره (آرشام)
    ۱۳۸۴ حوای بی حواس (آرشام)
    ۱۳۸۴ میشه عاشق تو بود (آرشام)
    ۱۳۸۴ نکنه شب برسه (آرشام)
    ۱۳۸۴ آسمون عشقم (افشین سپهر)
    ۱۳۸۴ جوونی (افشین سپهر)
    ۱۳۸۴ دوسم نداری (طوفان کرمی)
    ۱۳۸۵ تو گذشتی از عشق (مهدی اسدی)
    ۱۳۸۵ وایسا دنیا (رضا صادقی)
    ۱۳۸۵ ولی یه روزی دستات... (اردلان)
    ۱۳۸۵ گریه هاشو به من بده (آریو جبیبی)
    ۱۳۸۶ میخوام بگم (حافظ حامد)
    ۱۳۸۶ خاطره ها (معین)
    ۱۳۸۶ مثل یه خاطره (نادر مسچی)
    ۱۳۸۶ منطقه ممنوعه (نادر مسچی)
    ۱۳۸۶ یالا (مهدی اسدی)
    ۱۳۸۶ عشق منی (امید حاجیلی)
    ۱۳۸۶ برای عاشقی دیره (امید حاجیلی)
    ۱۳۸۷ طفره نرو (زانیار)
    ۱۳۸۷ ریسک (زانیار)
    ۱۳۸۷ دوست داشتم (عماد ، رامین)
    ۱۳۸۷ فرصت اضطراری (عماد ، رامین)
    ۱۳۸۷ بایلا (رامین خزایی)
    ۱۳۸۷ کارت درسته(رامین خرایی)
    ۱۳۸۸ هیپنوتیزم (زانیار)

7. mpmsoft

mpmsoft عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +27 / 0 / -1
    نرم افزار:
    logic, reason
    یک نکته بسیار جالبی که هست در کنسرت ایشون برترین خواننده و تنظیم کننده های کشور در ردیف اول قرار دارند مثل بهروز صفاریان - گروه ژوان - کوشان حداد و ...

البته این بر می گرده به کنسرت ایشون در اریکه ایرانیان
    در کل ایشون در نه تنها در زمینه موزیک بلکه در زمینه دکوراسیون هم از خلاقیت بالایی برخوردار هستند

{username}-{filename}
    {username}-{filename}
    {username}-{filename}
    {username}-{filename}
    {username}-{filename}
    {username}-{filename}
    {username}-{filename}

8. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    با سلام !
    سیروان خسروی یکی از برترین های تنظیم ایران هست که چند وقت پیش یکی از کارهاشون در یکی از رادیوهای خارجی که متاسفانه اسم اون رو خاطرم نیست ، بعنوان تاپترین تراک هفته انتخاب شد و پس از اون بارها این ترک در سطح دنیا مورد توجه قرار گرفت و این تراک آهنگ ساعت 9 هست که اسم اینکار روی آلبوم دوم ایشون بود !
    سیروان رو دورادور میشناسم و چندباری هم باهاش برخورد داشتم ، علاوه بر هنر خوبی که دارن ، آدم با اخلاقی هم هستند - بسیار ساکت و مظلوم و نمونه ای از یک درخت پربار افتاده.
    البته گاهی دوستان فکر میکنند این برخورد ایشون مبنی بر غرور هستش درصورتی که اگر کمی درنگ کنید میبینید که اینطوری نیست.
    من خودم در این نظرسنجی ایشون رو انتخاب کردم !
    اما یک انتقاد دارم به دوستان و به خیلی افراد دیگه ! و اونم اینه که چرا ما اسطوره سازی میکنیم ؟ سیروان همونطور که هممون میدونیم یک پدیده هست ولی گاهی وقتی به کارهاشون گوش میدیم حتی اگر اونکار ضعیف باشه چون ساخته ی یک پدیدس حتی کوچکترین انتقادی به اون نمیکنیم و در عوض تمام توانمون رو به کار میبندیم تا کاری مثل کار اونرو بسازیم !
    دوستان عزیز کارهای سیروان قوی هستند اما اونطور نیستند که نمونه نداشته باشند و کسی نتونه مثل اونها رو بسازه !
    فرضاً در آهنگ (آره) در آلبوم خودشون دقت کنید ، آیا واقعاً تنظیم این تراک سخته و آیا یک تنظیم بی نظیره ؟ یا آهنگ تبریک در آۀبوم بهنام صفوی.یا همین کار وایسا دنیا !
    یا هرکار دیگه ای...
    تا بحال فکر کردین چرا سیروان پدیده شده و با این سن نسبتاً کم تا این حد رشد کرده ؟
    همون دو ر می فا سل لا سی که من و شما بلدیم ایشون هم بلدند اما دوتا فرق عمده دارن ، اول اینکه این نت ها رو درک کردند و دوم نبوغ و نوآوری هست !
    هیچ چیز بین من و شما و سیروان متفاوت نیست جز خلاقیت !
    سیروان با سونار کار میکنه و به گفته ی خودش به تجهیزات اعتقادی نداره و ساده ترین تجهیزات رو داره و با خنده میگه ما با همون میکروفنی که آلبوم کاوه رو ضبط کردیم ، آلبوم تو خیال کردی بری و ساعت 9 رو هم ضبط کردیم و من توی این مدت چندساله تنها کامپیوترم رو ارتقا دادم.
    اما سیروان خسروی برای همه ی تنظیم کننده ها حرف داره و کارهاش به ما یک پیام میرسونه - اینکه خلاقیت داشته باشید و دلیل شکوفایی خود آقای خسروی هم خلاقیت و نوآوریشونه !
    زمانی که ما داشتیم به ساده ترین کارها فکر میکردیم ایشون داشتند تنظیم های مدرن اروپایی رو برسی میکردند - ما توی فکر گذشته بودیم و سیروان آینده رو میدید !
    دوستان سیروان سبکی رو تنظیم کرد که ابتدای کارش همه میگفتند شانسی نداره و کسی هم توی ایران همچین تنظیمهایی رو گوش نمیداد ! برای همین آلبوم اول خودش با شکست مواجه شد اما بعداً خود مردم متوجه شدند که سیروان داره یک تنظیم مدرن و دیجیتال رو انجام میده و برای همه جالب شد ، سیروان با زیرکی خاصی در آلبوم گروه واران اومد و سبک جدید خودش رو که البته در ایران جدید بود و در اروپا سبک رایجی بود ، با موزیکی که مردم ایران دوست دارند تلفیق کرد و بعد از اون برای سرآلبومی کار این گروه که آهنگ انتظار بود یک ریمیکس مدرن و اونطوری که خودش دلش میخواست انجام داد و ریمیکس انتظار مورد استقبال خاصی قرار گرفت و بعد هم که آهنگ وایسا دنیا و تا به امروز !
    بعضی اوقات دوستان میگن سیروان چطوری اینکارا رو میسازه ؟ ماکه نمیتونیم - کاش میتونستیم و از این حرفها و من با این مخالفم - آیا واقعاً انجام تنظیم های سیروان غیرممکنه ؟ دوستان حرف من اینه که این اعتقادات رو دور بریزیم و به جای اینکه بگیم سیروان یک پدیده ی تکرار نشدنیه بیایم و بیشتر یاد بگیریم و توانایی و علممون رو بالا ببریم و با تلاش و تمرین به درجه ی خوبی برسیم و کارهای قوی تحویل بدیم !
    همکارای ما فقط فکریک مبلغ پول هستند - من میگم همه چیز به جا ، پول بگیریم اما پول برامون نشه همه چیز - پول روکه گرفتیم روی کار هم وقت بزاریم.سیروان هم پول میگیره اما بعدش یک کار فاخر تحویل میده.
    اما بدونید که سیروانهای زیادی توی همین ایران هستند که بخاطر کمبود امکانات و فقر اطلاع رسانی در زمینه ی موسیقی خفته و پنهان موندند - توی همین اراک ما شخصی هست که تنظیم های راک انجام میده ، تنظیمهایی که یک حس خاص به انسان میده و به جرات میگم کارای شبه راک سیروان در آلبوم خودش اصلاً قابل مقایسه با کار این جوون 19 ساله نیست...
    سیروان در جایی گفته که من از موسیقی غرب الهام میگیرم و حتی شده بعضی اوقات از روی آکوردهایی که اونها استفاده کردند نیازهام رو برطرف کردم !
    اما این تقلید نیست - یک نوآوریه ، کی در ایران به کارهای غربی نگاه میکنه ؟ اما ایشون در اوایل کارش هیچ تضمینی نداشته که کاراش در ایران جواب بده اما با این وجود ریسک کرد و به قول برادرش زانیار شعر آهنگ ریسک واقعاً روحیات خودش و سیروان رو بیان میکنه !
    پس با تمام این صحبتها نتیجه میگیریم آقای خسروی یک هنرمند کامل و قابل احترامه اما اسطوره نیست - تنظیم مشابه کارای سیروان خیلی سادست اما فرقش سیروان با ما این میشه که ما داریم روی دست اون نگاه میکنیم اما اون با الهام بخشی خیلی کم از غرب و با بکار انداختن خلاقیت خودش اونکار رو ساخته.
    من میگم روی دست اون نگاه نکنیم ، بلکه به فکرش و پیامش گوش بدیم !
    سیروان میگه برای موفقیت کافیه سلیقه و نوآوری به خرج بدی...
    به امید روزی که بین سیروان و دیگر تنظیم کننده ها تفاوت چندانی نباشه.
    یا حق

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  9. Adel Khanghahi

Adel Khanghahi عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    مسعود احمدی دستت درد نکنه بابت این توضیحات خیلی خوبت

10. omid5562

omid5562 عضو سایت

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, sonar
    دوست من فکر کنم تنظیم کننده خوب کشورمون مجید خراطها را فراموش کردی

11. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    مجید خراطها تنظیم کننده ی خوبیه ؟
    البته قصد توهین ندارم فقط جنبه ی سوالی داشت !

12. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    براي من هم سواله:smile (49):

13. mj1

mj1 عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    پيام شمس هم به نظرم ميتونست توي اين نظرسنجي باشه . يه تنظيم كننده هم هست به اسم منعم نمي دونم كارهاشو شنيديد يا نه ولي به نظرم تنظيم كننده خوبيه و در آينده بيشتر اسمشو مي شنويم .

14. omid5562

omid5562 عضو سایت

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, sonar
    مجید تنظیم حرفه ای نمی کنه ولی سبک و استیله خودشا شناخته که همین امر مهمیه توی تنظیم مثه بعضیای دیگه دنبال تقلید و کپی برداری از کاراری دیگران نیست

15. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    دوست عزیز منظورت منعم نیازی هست ؟ تنظیم کننده ی آهنگ های علی باقری ؟ ایشون از دوستان بنده هستند (البته نمیدونم منو کامل میشناسن یا نه !) اما جالبه که بدونید ما (من و ایشون و احتمالاً چندنفر دیگه) مشغول تنظیم آلبوم جدید آقای علی باقری هستیم که تا بحال دوتراک از این آلبوم رو بنده تنظیم کردم ، که به زودی با کسب اجازه از صاحب اثر در سایت قرار میدم.
    درپناه خدا

16. mj1

mj1 عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    بله منظورم همون منعميه كه آهنگهاي علي باقري رو تنظيم مي كنه .كارهاشو دوست دارم . پس شما با ايشون آشنا هستيد .من علي باقري رو نمي شناختم تا يه مدت پيش كه به صورت تصادفي يه آهنگ شنيدم كه اولش اسم منعم رو به عنوان تنظيم كننده اعلام مي كرد.ازكارش خوشم اومد .مسعودجان با توضيحاتت مشتاق شدم كه تنظيمهاي شما رو هم هر چه زودتر بشنوم .

17. Hossein Rezaei

Hossein Rezaei تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +484 / 0 / -1
    نرم افزار:
    ableton, logic
    با سلام
    فکر میکنم بهروز صفاریان از قلم افتاده :14: :d . و خیلی خیلی ... عجیبه !
    میخواستم به سیروان رای بدم ولی فکر میکنم بهروز صفاریان بهتر باشه !

18. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,806 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    پست چهارم رو دوباره بخونید.

19. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    ما تنظیم کننده های نوپا مد نظرمون بود این نظر سنجی که میبینی افرا داخل این نظر سنجی:smile (77)::smile (36)::67::36::23:

20. Pedram Pelak

Pedram Pelak Producer عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +33 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیز ای کاش سیروان خسروی رو حذف میکردین از نظر سنجی ! کاملا مشخصه چه نوپا چه قدیمی چه معاصر شما هرچی بنویسی اینها به سیروان خسروی و بهروز صفاریان رای میدن !

یه مساله خیلی مهم هم وجود داره اونم اینه که پس لوس انجلسی ها کجان ؟ دست کم 30 تا تنظیم کننده تاپ تو لوس انجلس داریم که سطح کارشون انصافا از داخلی ها بالاتره منتهی چون مثل ایران اسم تنظیم کننده رو هزار جا نمینویسن و تنظیم کننده با 2 تا اهنگ ساختن واسه خودش پیج هواداران نمیزنه و یا با تنظیم یه اهنگ پرمخاطب یهو به یه سمبل و بت تبدیل نمیشه ( رجوع شود که صحبتهای مسعود جان ) من و شما شاید اسم اون رو زیاد نشنیده باشیم اما درست نیست که دیگه کلا نادیده بگیریمشون !

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

عبارات جستجو شده:

1. برترین تنظیم کنندگان جهان