1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

برای ویبره صدا چه چیزی را توصیه میکنید.

شروع موضوع توسط محمد جابر خسروی ‏1/10/11 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک برای ویبره صدا چه چیزی را توصیه میکنید. تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. محمد جابر خسروی

محمد جابر خسروی عضو سایت

امتیازات:
    +66 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    سلام دوستان عزیز .
    یه درخواست از اساتید و دوستان هنرمند دارم که با مبحث آواز و خوانندگی آشنایی کامل دارند.
    برای ایجاد ویبره روی صدا چه چیزی رو توصیع میکنید؟؟
    واضح تر بگم برای این که بخوام صدام هنگام خوندن ویبره زیبا و دلنشین داشته باشه باید چیکار کنم؟؟؟
    تمرین و آموزش خاصی نداره برای تقویت رو ویبره؟؟؟
    من با گیتار ویزنم و میخونم :smile (61): و وقتی صدای خودمو ظبط میکنم و گوش میدم خوشم نمیاد چون نه ویبره و نه تحریر خاصی داره اگه بخوام رو مبحث تحریر صدا خوب تسلط پیدا کنم باید چیکار کنم؟؟؟؟
    ممنون میشم کمک کنید.
    .......................................................................................................................................
    سوال بعدیم آیا با نرم افزار میتونم رو صدام ویبره بدم به طوری که طبیعی به نظر بیاد.؟؟؟؟؟
    مرسی

2. vahab bandari

vahab bandari Producer هنرمند عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام
    میتونی از chorus و flangus استفاده کنی و برای تکمیل شدن(اگر با fl کار میکنی)از Gross Beat استفاده و پریست (Preset ، 1/6 Bt Gate) رو انتخاب کن.

میتونی یه delay هم بدی بهش.

موفق باشی.

3. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +988 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    دوست گرامی اگه میخوای صداتو پرورش بدی روی نرم افزار اصلا حساب باز نکن(اگر چه اینکارو با اتوتیون و ملوداین و پیچر و ....میشه انجام داد).
    اما بهترین تمرین برای ویبراسیون اینه که توی ماشین سوار بشی و ویبره رو از لرزشهای با فاصله زمانی متوسط شروع کنی و کم کم فاصله زمانی بین لرزشها رو به حداقل برسونی (سوار ماشین بودن به خاطر اینه که لرزش ماشین یمقدار بهت کمک میکنه)حالا بین دو نت مجاور لرزش کن و سرعتتو بتدریج بالا ببر
    (ماشینو امتحان کن جالبه(البته ماشینت خیلی صفر نباشه که هیچ لرزشی نداشته باشه ها!!!!!!!!)

4. امير حسين حبيبي

امير حسين حبيبي عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    يه روش ديگه اينه كه ضربه هاي ديافراگمي رو تمرين كنيد بدين صورت كه ديافراگم رو بوسيله تنفس معين از راه بيني از هوا پر كنيد و با ضربه شديد شكم, هوا رو يكدفعه خالي كنيد و ديگه اين كه با تمرينات وكالايز صدا رو پرورش بديد براي ويبره ميتونيد روي هر كدوم از نتها لرزش رو با فواصل معين تمرين كنيد مثلا" :دو دو دو .. مي مي مي .... و بمرور فاصله ها رو كم كنيد (همونطوركه دوستمون فرمودند)

5. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی هنرمند عضو سایت

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    دقیقا راهی که امیرز عزیز فرمودند برای من صدق کرد و توو کلاس خوانندگی پس از این تمرین من متوجه ویبره صدام شدم .... خودندن اوج و بم متوالی و تمرین مکرر اون میتونه یکی از راه های اون باشه .... اما برای تحریر باید سعی کنین به صداتون تسلط کاملی داشته باشین و آروم آروم با تحریرهای ساده و سپس پیشرفته انجامش بدین(( معمولا در عمل تنفس سعی کنید در سه تا چهار ثانیه عمل دم کامل بوسیله ی بینی و پس از اون حدود سی ثانیه بازدم بوسیله ی دهان با فشار شکم(دیافراگمتون) انجام بدین و سعی کنین زمان دم رو کاهش و زمان بازدم رو افزایش بدین ))

6. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +988 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    بزودی یک مجموعه اموزش کامل با تمارین صوتی براتون میذارم تا هم با تکنیکها اشنا بشید و هم خوندن در استایلهای مختلف(پاپ-جاز- آر اند بی- کلاسیک و....) رو یاد بگیرید
    منتظر باشید......

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. آموزش ویبره دادن به صدا

,
  2. اموزش ویبراتو

,
  3. آموزش ویبراسیون

,
  4. ویبراسیون fl studio,
  5. آموزش و تمرین ویبراتو صدا ,