برای سبک آلترنتیو راک و آلترنتیو متال چه افکتی پیشنهاد میکنید؟

شروع موضوع توسط kirk ‏7/6/11 در انجمن گیتار

تاپیک برای سبک آلترنتیو راک و آلترنتیو متال چه افکتی پیشنهاد میکنید؟ تالار گیتار در persian-music.org.

1. kirk

kirk عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان. منم میخوام یه افکت بردارم سبک کارمم آلترنتیو راک و آلترنتیو متاله یه چیزی توی مایه های a perfect circle - porcupine tree - radiohead - و هنوز نمیدونم چی بردارم. یه عده میگن boss GT-10 یه عده میگن یونیت ولی خب اونطور که متوجه شدم مثلا من وقتی دارم یه اهنگ رو میزنم بخوام بین اهنگ صدای افکت رو عوض کنم با یونیت اینکار انجام نمیشه و اگر هم انجام بشه به یک پچر نیاز دارم که خب اگه پچر هم بخوام باید حداقل 5 طبقه یونیت بچینم که اینطوری قیمتش سرسام اور میشه. پیشنهاد دیگه ای دارید به من بدید ممنون میشم. و اینکه اگه بخوام مولتی بردارم چی واسه این سبک خوبه و تونالیته ی کدوم مولتی بهتره. راجع به یونیت هم اگه بگید ممنونم

2. Shank

Shank Banned

امتیازات:
    +677 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام...
    به نظر من یونیت بهتره ولی شما باید به کارت نگاه کنی اگه خیلی حرفه ای هستی در حد kirk و یا خیلی پول داری یونیت خوبه ولی در صورتی که واقعا خرج کنی و برای کوچک ترین چیز هایی که لازم داری هم پول بدی...(برای یونیت ها یه دو صفحه از تالار گیتار برو عقب یه تاپیکی به اسم یونیت ها باید باشه خیلی جالبه)
    من از مولتی ها زیاد سر در نمیارم ولی به نظرم boss me-70 چیز خیلی خوبیه ...
    راستی سوالتون رو توی تاپیک مشاوره خرید تجهیزات گیتار الکتریک ادامه بدید فکر کنم بهتره....
    موفق باشی...

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...