برای بهتر شدن صدام خواهشا کمکم کنید

شروع موضوع توسط Fate changed ‏10/4/11 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک برای بهتر شدن صدام خواهشا کمکم کنید تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. Fate changed

Fate changed Banned

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوستان متاسفانه من صدام اشکالات زیادی داره اگه کسی میدونه راه حلش چیه، خواهشا کمکم کنه،

اولین مشکلی که صدای من داره اینه که تو دماغیه البته نه زیاد، نه کم بینا بین...

دومین مشکل هم اینه که صدام میلرزه، نه اون لرزشی که مثلا وقتی آدم میترسه، وقتی میخونم دست که رو قفسه سینم میزارم ارتعاش بیش از حدی داره...

سوم اینکه من واسه تمرینات، آهنگ ها را با گیتار میزنم و میخونم و یه کم هم سلفژ کار میکنم (کتاب باز هم آواز) یعنی الویت اصلیم روی خوندن ترانه هاست، اصولی را هم رعایت نمیکنم، میزنم و میخونم!:smile (61):

میشه دوستانی که تجربه این کار را دارن منا راهنمایی کنن، من عاشق خوانندگی هستم:smile (21):، یه کم داره تو ذوقم میخوره!!!:smile (16):

2. m-biainja

m-biainja Banned

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ای کاش یه نمونه از صدات میزاشتی

3. m-biainja

m-biainja Banned

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اگر واقعا به خوندن علاقه داری سعی کن فعلا از گیتار همراه خوندن استفاده نکنی البته من اصلا تجربه ای در زمینه ی گیتارندارم اما سعی کن تمام تمرکزت رو صدات باشه وقتی تو هم گیتار میزنی و هم میخونی فکرت رو دو چیز متمرکز و برای تو که هنوز حرفه ای نیستی (البته خودم هم حرفه ای نیستم:smile (71):)به نظر من این کار درستی نیست و اگر تو از صدات نا راضی هستی باید تمام تلاش و تمرکزت رو در جهت پیشرفت صدات انجام بدی.و به نظر من سعی کن حتی روی آهنگ هم فعلا نخونی.و به صورت
    عادی به تمرین بپردازی و امیدوارم که نتیجه بگیری (این کاریه که خودم هم انجام میدم)امیدوارم منظورم رو خوب فهمیده باشی.

4. haxy

haxy عضو سایت هنرمند

شغل :
    ترمه
    امتیازات:
    +43 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    گوش کردن.تمرین کردن.خوندن

بهترین راه اینه که به صدای خواننده ی یه اهنگ گوش بدید. همونطور که می خونه شما هم تمرین کنید.و در اخر بخونید

ضمنا خوانندگی اصلا چیزی نیست که ادم به سرعت یاد بگیره

قدم به قدم با تمرین

بارگذاری...