بحث فنی در مورد اف ال استودیو 9

نظر شما در مورد اف ال 9 چیه ؟

• دیگه عالی تر از این نمیشد

رای: 23 22.5%
  • خوب شده و راضیم

رای: 56 54.9%
  • زیاد تغییری نکرده

رای: 15 14.7%
  • از تغییراتش راضی نیستم

رای: 2 2.0%
  • خیلی مسخرست !

رای: 6 5.9%

• تعداد رای دهندگان
    102
وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

Farhad Mahdavi

هنرمند
سلام
من به تازگی موفق شدم که اف ال 9 رو گیر بیارم . :smile (6):
نصبش کردم . از نظر من خیلی خیلی خیلی بهتر شده بود . یه سری اشکالاتی داشت که هنگام کار باهاش وقت رو الکی میگرفت که اونا رو هم با تغییر پلی لیستش کاملا بر طرف کرده و فوق العاده شده . :smile (71):
پلاگینهای اضافه شده از جمله Sawer بسیار مناسبند و خیلی عالین .
کنترل سی پی یو هم در این ورژن بهتر شده . :smile (26):

لطفا در نظر سنجی شرکت کنید و نظر خودتونو بگید :smile (70):
اگر ضعفی در این ورژن میبینید بگید تا دیگران هم مطلع بشند و مطمئن باشید که خود به خود به گوش شرکت ایمیج لاین میرسه و در ورژنهای تکمیلی 9 برطرف خواهد شد ! :smile (69):

P.king

عضو سایت
3/10/09
16
2
3
تهران
من 9 تا وی اس تی وارد کردم با پلیفنی تقریبا 12 برنامه متوقف شد
edirol , dsk string , sytrus , fpc وی اس تی هایی بود که استفاده کردم البته بعضیا رو دو بار

2/8/09
10
3
3
نمی دونم به نظر من این ورژن خیلی سنگین تر از قبلیه من دموی آهنگ این سری رو که اجرا می کنم سیستمم کم میاره با این که سیستمم خیلی قویه اما موندم چرا

Farhad Mahdavi

هنرمند
به احتمال خیلی زیاد مشکل از سیستمه . باید به یک سری نکات در مورد کنترل سی پی یو دقت کرد مانند بستن آنتی ویروس هنگام کار ، قطع اینترنت و... که همه میدونیم . اگه اینارو رعایت کنید و سیستم مناسبی هم داشته باشید مشکلی پیش نخواهد اومد .

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
سلام به دوستان.
یه مشکلی که اخیرا با اون برخورد کردم اینه که Poizone در تغییر صداها هنگامی که دکمه تغییر صدا و یا از قسمت IL Content Libary نمیتونه صداها رو عوض کنه.ظاهرا توی خود سایت سازنده هم بعشی ار کاربران با این مشکل مواجه شدند.البته سایت image line دانلود نسخه 2.3.2 بتا رو پیشنهاد داده.ولی خوب ترجیح میدم خیلی از نسخه های بتا استفاده نکنم.
نمیدونم ایجا هم کسی از دوستان با این مشکل برخورد کرده یا نه؟!

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
دوست عزیز بابت کرک بد هستش من یه نسخه از بهترین کرک حاضر رو برای بچها آپلود کردم میتونی از
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
دانلود کنی‌ این کرک همه چیش کار می‌کنه
ممنون ولی مربوط به کرک نیست چون حتی قبل از اینکه برنامه رو کرک کنم هم این مشکلو داشت و در ضمن اون کاربرانی که در فروم Image-Line این مشکلو مطرح کردند از نسخه های اوریجینال برنامه اف ال استودیو استفاده میکنند.

دوست من من دارم میگم واسه من کار می‌کنه بنده هم تو همونجا عضو هستم میدونم شما چی‌ میگی‌ شرکت اون کار رو به خاطره امنیت کرده مشکل ساز شده اما این گروه مشکل رو حل کرده و نرم افزار کار می‌کنه

2/8/09
10
3
3
سلام
شايد بافر رو آورديد پايين؟؟
فكر نميكنم اين ور‍ژن تا اين اندازه سنگين شده باشه
با آزيو نرم افزاري كار ميكنيد؟
بافرم می برم بالا همینه asio هم انتخاب نمی کنم ولی مشکل داره
نه اتفاقا بافر بردم بالا با asio هم کار نمی کنم.
به احتمال خیلی زیاد مشکل از سیستمه . باید به یک سری نکات در مورد کنترل سی پی یو دقت کرد مانند بستن آنتی ویروس هنگام کار ، قطع اینترنت و... که همه میدونیم . اگه اینارو رعایت کنید و سیستم مناسبی هم داشته باشید مشکلی پیش نخواهد اومد .
اصلا آنتی ویروس رو سیستمم نصب نیست ورژن 8 اصلا مشکل نداشت موندم چرا رمم 4 cpu هم 2.56 با کش بالا
احتمالا باید ویندوز رو عوض کنم شاید حل شه ممنون از همه

Farhad Mahdavi

هنرمند
خوب تابلوئه دیگه
آنتی ویروس رو سیستمت نصب نیست داری همینجوری داخل اینترنت میگردی و کاراتو میکنی . الان سیستمت شده منبع ویروس . همین که اف ال رو نصب کرده باید خدا رو شکر کنی .
ویندوزتو عوض کن و وقتی وارد ویندوز شدی Eset Smart Security 4 رو نصب کن و باهاش کل سیستمتو چک کن . بعدش به نت کانکت شو و آپدیتش کن و باز کل سیستمتو چک کن و بعدش برو دنبال کارای خودت .
اینجوری مشکلت حل میشه .
ویندوزی هم که برای این نرم افزر پیشنهاد میشه از نظر من ایکس پی سرویس پک 2

DJ iBSb

هنرمند
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
مشکل!

من این نرم افزار رو دارم اما یه مشکل اساسی بر خوردم او هم اینه که مثل ورژن قبل پلاگین های نمی شناسه؟!
باید چی کار کنم؟ لطفا یاری دهید!
[HIGHLIGHT]:smile (2): MAMNON[/HIGHLIGHT]

Rooz-beh

هنرمند
15/8/09
473
147
0
سلام به همه

ورژن 9 میشد خیلی بهتر از این باشه ولی نشد

این بحث تعویض پریست ها خیلی ازیت می کنه من که وسطای پروژه منصرف شدم و رفتم پروژه رو دوباره از اول با ورژن 8 ساختم

پلاگینهای اضافه شده واقعا عالی هست ولی چه فایده وقتی واسه تعویض پریست باید کلی مسیر طی کنی

خدانگهدار

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
سلام به همه

ورژن 9 میشد خیلی بهتر از این باشه ولی نشد

این بحث تعویض پریست ها خیلی ازیت می کنه من که وسطای پروژه منصرف شدم و رفتم پروژه رو دوباره از اول با ورژن 8 ساختم

پلاگینهای اضافه شده واقعا عالی هست ولی چه فایده وقتی واسه تعویض پریست باید کلی مسیر طی کنی
خدانگهدار
سلام.میشه کمی بیشتر توضیح بدید در مورد تعویض پریستها.قبلا مگه به چه صورت پریستها رو عوض میکردید و الآن در اف ال 9 به چه صورت؟
من که هیچ مشکلی در مورد تعویض پریستها نمیبینم.

Rooz-beh

هنرمند
15/8/09
473
147
0
سلام دوست عزیز

توی پلاگین ها معمولا دکمه بالا و پایین واسه تعویض پریست ها وجود داره ولی واسه من این دکمه ها کار نمیکنه حتی از لیست توی خود پلاگین هم پریست عوض نمیشه یادم نیست دقیق که باید روش دبل کلیک میکردم یا از تو منو میرفتم یه صفحه جدا واسه انتخاب پریست میومد:smile (45):

واقعا خیلی ناراحت کننده بود:smile (42):
خدانگهدار

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
ممکنه مشکل از کرک برنامه باشه.چون برای من چنین مشکلی پیش نیومده.فقط یکبار اونم در Poizone بود که در نسخه جدیش مشکل برطرف شد.
شما یکبار برنامه رو بدون کرک کردن نصب کنید ببینید بازم این مشکل وجود داره.
البته در نسخه 9.0.3 تعدادی از مشکلات رفع شده.
موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)