با چه برنامه هاي آهنگ هاي شاد و 6&8 رو ميسازن؟

شروع موضوع توسط Arman.cerebral ‏6/9/12 در انجمن نرم افزارهای آهنگسازی ( DAW )

تاپیک با چه برنامه هاي آهنگ هاي شاد و 6&8 رو ميسازن؟ تالار نرم افزارهای آهنگسازی ( DAW ) در persian-music.org.

1. Arman.cerebral

Arman.cerebral

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوستان

توي هر سايتي گشتم برنامه براي هر نوع سبك بود غير از 6&8 لطفا كسي اگر اطلاع داره با چه برنامه اي ميشه

يك كار حرفه اي شاد رو باهاش ساخت رو معرفي كنه ممنون ميشم!!!

2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,095 / 3 / -3
    دوست عزیز این سوال قبلا هم در فروم مطرح شده بهتر بود جستجو میکردید!

این هنر یک موزیسین است که موسیقی رو میسازه نه نرم افزار. نرم افزار ها فقط رابط کار بری هستند برای راحت تر انجام شدن کار و هر نرم افزار سکونس موسیقی امکان ساخت هر نوع موسیقی در هر سبکی رو به شما میده. هر سبکی نرم افزار خواصی نداره !! با هر نرم افزار در صورت داشتن علم موسیقی میتونید هر کاری انجام دهید :)

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. Pter

Pter عضو سایت

امتیازات:
    +136 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, studio_one
    دوست عزیز اون چیزی که شما دنبالش میگردین تو مغز خودتونه با هر نرم افزاریم که کارش ساخت موزیک هستش میتونید این کارو انجام بدید

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. pe32_64

pe32_64 کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +2,134 / 1 / -2
    عزیز ، واسه منه تازه کار که استفاده از FL Studio 10 راحتتر از بقیه نرم افزار ها بود.
    شما هم تستش کنی ، ضرر نکردی.برنامه ی خوبیه.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. Meysam Damyar

Meysam Damyar عضو سایت

امتیازات:
    +91 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    سلام دوست عزیز به نظر من به فکر این نباش کدوم نرم افزار برا چه سبکی خوبه به این فک کن که علم موسیقیتو بیشتر کنی قبل از هرکاری سعی کنید یه نوازنده باشید اونوقت آهنگسازی برات آسون میشه آهنگای 6/8 تو هر نرم افزاری قابل ساخت هست من با Pro Tools 10 راحتتر وروانتر کار میکنم این سایت بهترین کمک برا پیشرفت شماست.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  6. arei

arei عضو سایت

امتیازات:
    +370 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    سلام...دوست عزیز منم فک میکردم نرم افزار خاصی داره...اما اینطور نبود..
    اما با همه ی نرم افزارا میتونی بسازی......
    اینم اسم نرم افزار هر کدومو خواستی با هاش کار کن...
    cubase.fl studio.logic.poro tools.sonar.

7. aradmusician

aradmusician عضو سایت

امتیازات:
    +29 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, sonar
    نرم افزار فرقی نداره. فقط باید تمپو را عوض کنی. و تعداد دولاچنگا شیش تا 4تایی باشه

8. ferghe

ferghe عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام. من يه سوال خيلي ضروري و مهم دارم. من مي خوام با يه نرم افزار كار كنم كه كارش ساخت آهنگ و ريتم نباشه. البته لازم به ذكره كه من بسيار در اين زمنيه مبتدي هستم. ولي من با اف ال استوديو كار كردم و احساس كردم بيشتر يه نرم افزار ساخت آهنگه. ولي كار من اقتضاي اينو داره كه صداي يه نفر رو وارد يه نرم افزار كنم و روش كار كنم و تا جايي كه مي تونم اون صدا رو زيبا و جذاب كنم. صدايي كه هيچ آهنگي نداره. مثل صداي سرود يا چيزي شبيه به اون.
    و سؤال دومم هم اينه كه به يه نرم افزار نياز دارم كه صداي خواننده رو مثل صداي يه گروه كنه. يعني فرد خواني رو به جمع خواني تبديل كنه.
    و سؤال سومم اينه كه يه نرم افزار مي خوام كه به صورت بسيار حرفه اي،‌ صداي زن و مرد و بچه رو به هم تبديل كنه.‌(مثلا صداي زن رو به صداي مرد يا بالعكس،‌يا صداي مرد رو به بچه و...).
    ممنون مي شم اگه جواب بديد.

- - - - - - - - - -

سلام. من يه سوال خيلي ضروري و مهم دارم. من مي خوام با يه نرم افزار كار كنم كه كارش ساخت آهنگ و ريتم نباشه. البته لازم به ذكره كه من بسيار در اين زمنيه مبتدي هستم. ولي من با اف ال استوديو كار كردم و احساس كردم بيشتر يه نرم افزار ساخت آهنگه. ولي كار من اقتضاي اينو داره كه صداي يه نفر رو وارد يه نرم افزار كنم و روش كار كنم و تا جايي كه مي تونم اون صدا رو زيبا و جذاب كنم. صدايي كه هيچ آهنگي نداره. مثل صداي سرود يا چيزي شبيه به اون.
    و سؤال دومم هم اينه كه به يه نرم افزار نياز دارم كه صداي خواننده رو مثل صداي يه گروه كنه. يعني فرد خواني رو به جمع خواني تبديل كنه.
    و سؤال سومم اينه كه يه نرم افزار مي خوام كه به صورت بسيار حرفه اي،‌ صداي زن و مرد و بچه رو به هم تبديل كنه.‌(مثلا صداي زن رو به صداي مرد يا بالعكس،‌يا صداي مرد رو به بچه و...).
    ممنون مي شم اگه جواب بديد.

9. آرارات

آرارات عضو سایت

امتیازات:
    +277 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    من فکر میکنم برنامه ی CoolEdit یا همون Adobe Audiotion که ورژن جدیدشه، کار شما رو راه میندازه. من خودم با این برنامه واسه ایلایس کردن (بریدن) و افکت و میکس و... استفاده میکنم و نیازمو برطرف میکنه.

DAW ها واسه شما که مبتدی هستین خیلی پیچیدست. اما گاها خیلی از نیاز هاتون رو هم توی نرم افزار های آهنگ سازی (DAW) میتونید رفع کنید.

مسلما شما نیاز به پلاگین های خاصی دارین که فقط توی DAW ها هستن.

این کار هم شما رو وابسته به پلاگین های ساخت هارمونی یا برنامه ی ملوداین و... میکنه.

البته من این این کار رو با سخت افزار انجام میدم و دقیق نمیدونم کدوم پلاگین کمک شما میکنه.

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید رو ببینید:
    برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید ​

10. Aliyas0

Aliyas0

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    Q.bass

11. tiesto.fm

tiesto.fm عضو سایت

امتیازات:
    +90 / 0 / -1