با من قدم بزن

شروع موضوع توسط sdavood ‏6/11/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک با من قدم بزن تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

1. sdavood

sdavood عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
  2. sdavood

sdavood عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پاسخ : با من قدم بزن

دوستان عزیز از جان عزیزتر صدا گذاشتم که نظر بدین. انسان چون صدای خودشو همیشه میشنوه چه صداش خوب باشه و چه بد باشه به صورت صدای معمولی میشنوه و هیچ تازگی براش نداره واسه همینم واقعاً خودش نمی تونه بفهمه صدای خوبی داره یا نه. واسه همینم نیاز داره دیگران در موردش قضاوت کنند تا ببینه کجای کاره. این همه صدا گذاشتیم اینجا حسرت به دلمون موند یه بار 10 نفر نظرشونو بدن تا بفهمم از بین 10 نفر چند نفر میگن خوبه و چند نفر میگن بده یا خوب نیست. فقط من نیستم همه کسانی که اینجا صدا میذارن هیچ کسی نظر نمیده. خواهش میکنم در مورد دیگران یه ذره کوچیک احساس مسولیت کنید و چند کلمه نظر یا راهنمایی کنید شاید همین نظر یا راهنمایی شما کمک بزرگی به اون کرد. من نمی گم تشویقم کنید یا بگید عالیه. هر حسی که به صدا داری خارج از هر گونه دوستی و رودرواسی یا دشمنی یا هر چیزی دیگه ، رو بگید. من نیاز به دونستن همون حس شما دارم به شنیدن این صدا. اگر ایرادی که گرفتید رفع شدنی بود رفع میکنم و اگر رفع شدنی نبود به این نتیجه میرسم که باید این مقوله رو واسه همیشه کنار بذارم ولی این مستلزم اینه که تعدادزیادی نظر بدن. نمی دونم دیگه چی باید بگم . موفق باشید

3. *alireza*

*alireza* عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition

اول از همه سلام... دوم هم برای تست صدا سایت کیوبیس دات ای آر بخش تست صداش خیلی از اینجا فعال تره... میتونین برین اونجا.
    سوم هم اینی که شما خوندین دو حالت داره: حالت اول اینه که شما کلاً ملودی آهنگی را مهران آتش خونده را نگرفتی که این دیگه خیلی بده... یعنی خوانندگی ببوس بذار کنار. چون این با آهنگی که من شنیده بودم کاملاً فرق داشت.
    حالت دوم هم شما کاری به اون ملودی نداشتی و خودت روی شعر ملودی گذاشتی. از این که ملودیش خیلی یکنواخت و شبیه اینایی که تو مراسم عزاداری میخونن میگذریم.
    نکن اینکارا رو عزیز من... اگه شاعر و آهنگساز با من قدم بزن و مهران آتش اینو گوش کنن چهار ستون بدنشون میلرزه. آخه من و شما که آهنگساز نیستیم که اینکارا رو بکنیم...
    با عرض معذرت اگه تند بود... نظرم را گفتم.:smile (47):

4. sdavood

sdavood عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:

سلام
    ممنونم از نظر شما ولی دوست عزیزم در مورد صدای بنده نظر بده. من به خواننده این آهنگ کاری نداشتم و گوشش نکردم.من ادعای آهنگ ساز بودن نکردم و نگفتم در مورد ملودی من نظر بدین تست صداست ( جنس و رنگ صدا؟ حس صدا؟، توانایی صدا؟ ، تحریر ها ؟و . . .؟)

5. *alireza*

*alireza* عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition

آهان یادم رفت، همین را میخواستم بگم... صداتون به نظر من خوب بود غیر از این که توی تحریر ها میلرزید.
    بالاخره باید تمرین کنیم.

6. mhbayat

mhbayat

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    انگار داری دعای ندبه میخونی :D

بارگذاری...