باچه مدل گیتارشروع کنم؟

شروع موضوع توسط alish2014 ‏13/7/16 در انجمن گیتار

تاپیک باچه مدل گیتارشروع کنم؟ تالار گیتار در persian-music.org.

1. alish2014

alish2014 عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    سلام هنردوستان عزیز.من تازه کلاس گیتاررفتم ومی خواهم یک گیتاری بخرم .استادم c70رامعرفی کردولی بهم گفت تادوسال بیشترنمی تونی ازش استفاده کنی وبعدباید عوضش کنی.یکی ازدوستان هم کلاسیم بهم گفت یاماها یک سالی جنس وکیفیتش خیلی افت کرده وهمش چینی شدن.شما چه مدلی رابهم توصیه می کنید که حداقل 5سال برام کارکنه.ممنون ازراهنماییتون

2. shayan-s

shayan-s عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    C70 برای شروع گیتار خوبی است.C80 هم مدل بعدی این گیتار در یاماها است که از نظر کیفیتی یه مقدار کمی بهتره.دوام گیتار خیلی به شرایط نگهداری و نحوه نگهداریش برمیگرده.دمای مناسب،رطوبتی نبودن فضا،ضربه نخوردن و ... .اگر به دنبال گیتارهای با رده های قیمتی بالاتری هستید.می توانید مدل های ارزان قیمت الحمبرا یا مانویل رودریگز را تهیه کنید که سازهای حرفه ای هستند.

3. ariyan-beheshti

ariyan-beheshti عضو سایت

امتیازات:
    +57 / 2 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, FLstudio
    C70 بگیر بدون شک

4. FARZADGUITAR

FARZADGUITAR

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    با سلام خدمت همه
    قصدم ناامیدی برای خرید کسی نیست درانتخاب ساز گیتار اما باید اینو بدونین که میزان فاصله فرت تا سیم خیلی مهمه و گیتارهای ارزان قیمت فاصله بیشتری دارن و فرض کنین صفحه کیبورد لبتاب رو با صفحه کیبوردهای اولیه اگربخوای مقایسه کنین کلیدهابلندترهستن وزمان بیشتری از شما برای تاچ کردن میگرفتن و خستگی بیشتربرای انگشتان شما و درنتیجه این موضوع باعث کاهش سرعت انگشتان شما میشد حالا همین موضوع درمورده تاچ گیتار های ارزون پیش میاد و این امر باعث بیشترشدن فاصله شما از موفقیت درنوازندگی این ساز میشه چون نوازندگی گیتار نیاز به تمرکز ، سرعت ، تنوع ، تزیین و عشق داره مثل خیلی از سازهای دیگه داشتن یک صدای خوب میتونه یک نوع مشوق خوبی هم برای پیشرفت باشه . مورد دیگه اینکه درگیتارهای گران تر جنس صدا بهتر هست و نوع جوپ درتمام اجزا بازهم درقیمت های بالا تنوع و راحتی و دوام بهتری رو داره اما اگر انتخاب درستی با معیار سلامت ساز رو در هنگام خرید داشته باشین و بااحتیاط انتخاب کنید میتونید درهمون قیمت های پایین هم گیتارخوبی برای شروع پیدا کنید البته اینکار حتما باید باتجربه انجام بشه و دراخر اگر میتونید به اندازه ساز متوسط رو به بالا هزینه کنید پس حتما اینکارو بکنید انتخاب گیتار باقیمت پایین برمیگرده به میزان هزینه ای که شما میخواین برای خرید این ساز و ادامه نوازندگی با این ساز داشته باشین و یکی از بهترین راه ها شناخت سبک های ساز مورد نظر شما و گوش دادن به یک اهنگ از هرسبکی که مرتبط با این ساز هست و ببینید علاقه بین شما و نحوه اجرا و نت های قابل اجرا دراین ساز درچه مورد هایی هست و ایا این نوع صداها ازدرون شمارو به سمت یادگیری این ساز هدایت میکنند و باعث تمرین شما میتونند باشن . من از سال 79 تمرین ساز گیتار رو در سبک فلامنکو و پاپ و بلوز شروع کردم امیدوارم مطالب بالا درانتخاب گیتار به شما ایده مناسب رو داده باشه موفق باشین

بارگذاری...