باز خوانی آهنگ دل ساده من - علی تکتا

شروع موضوع توسط singer2011 ‏21/12/11 در انجمن پاپ

تاپیک باز خوانی آهنگ دل ساده من - علی تکتا تالار پاپ در persian-music.org.

1. singer2011

singer2011 عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, soundforge
    با سلام. بتازگی روی موزیک دل ساده من ساخته آقای تکتا این آهنگ را باز خوانی کردم و با صدای خودم این آهنگ را اجرا کردم و با میکروفون و هد ست و کامپیوتر صدا را رکورد کردم و با برنامه adobe audition میکس کردم اسم جدید آهنگ را تنهائی گذاشتم. با توجه به امکانات محدود من و مبتدی بودن در خوانندگی از دوستان و اساتید محترم سایت خواهش می کنم که اشکالات کارم را بهم یاد آوری کنند. باسپاس
    لینک دانلود موزیک تنهائی با صدای من :
    پرشین گیگ - دانلود - TANHAEI.mp3
    لطفا برای دانلود روی لینک راست کلیک کرده و گزینه save target as را اتخاب کنید.
    متشکرم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. hamidreza hadi

hamidreza hadi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    سلام یکم از ریتم میُفتی. خیلیم به صدات افکت دادی چه خبره؟ الان صدارو خیلی خشک میکس میکنند ریورب باید پشت کار باشه نه روی کار. حالا با میکس کار ندارم ولی اینو گفتم چون صدای خودت معلوم نمی شه رفته زیر ریورب و دیلای. قسمت های پایینه کارو بدون احساس می خونی انگار داری از رو ورق میخونی. زیاد خارج نمی شی. البته قسمت های بالا رو ربع پرده می خونی من نمیدونم اصل آهنگ هم ربع پردست یا نه چون گوش ندادمش. رو داینامیک ( یه جا قوی یه جا ضغیف و با احساس ) کار کن تا به شنونده احساستو منتقل کنی. فقط به این توجه نکن که رو نت و ریتم بخونی باید با احساس بخونی. توصیه می کنم کلاس سلفژ بری. اینطوری همه چیز حل میشه. آقای به نژاد هم آموزش میدن که تبلیغاتش توی سایت هست. توصیه میکنم برید پیش ایشون. فکر میکنم کرج هستند مثل شما.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. singer2011

singer2011 عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, soundforge
    با تشکر از توضیحات و راهنمائی شما، حتما با لحاظ نظرات شما وقتم آزاد بشه بیشتر تمرین می کنم، ضمنا من 42 ساله هستم و همچنین با میکروفون خازنی و کامپیوتر کار رکورد موزیک و میکس اون خودم انجام دادم و امکانات و وقت کافی را فعلا ندارم. اگه کارم ضعیفه بخشی از اون بدلیل نداشتن امکانات و وقت برای تمرین و بخشی هم به دلیل کم تجربگی منه که از نظرات اساتید محترم استفاده می کنم که تجربه بیشتری کسب کنم. راستی آیا برای autotune کردن فقط باید روی صدا این عمل اتو تیون انجام بشه و نت دار بشه یا روی خروجی کار که شامل صدا و موزیک میکس شده اتو تیون بشه؟

بارگذاری...