باز آی که تا به خود نیازم بینی

شروع موضوع توسط sdavood ‏27/5/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک باز آی که تا به خود نیازم بینی تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

1. sdavood

sdavood عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت هموطنان عزیز
    اینو خوندم اگه لازم دونستید راهنمایی کنید ممنون میشم. از شهرام ناظری هست با صدای نا بهنجار بنده. به نظر من هرکی سنتی دوست داره بره گوش بده . آخه بعضیها کلاً از سنتی متنفرن تا می شنون میگن بد خوندی. اینم بگم امکاناتم در حد یک لپ تاپ بوده فقط هم یک اکو روش انداختم. خلاصه ضایع هستش خودم از همین اول بگم

فایل های ضمیمه:

• baz ay.rar
      اندازه فایل:
      1.1 MB
      نمایش ها:
      30
  2. mojtabaniknam

mojtabaniknam عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    آقا بسیار خوب بود چند تا نکته بدون تعارف میگم:جنس صدات خیلی خوبه همینکه مث شجریان نیس عالیه!واقعا با اینکه خارج میخوندی بعضی جاها ولی منو گرفت!!از نظر من بهتره همین شهرام رو تقلید کنی تا صداتو بتونی پیدا کنی!یکی از بهترین تمرینای صداسازی خوندن رو یک نته مثلا 1 رب فقط رو نت دو یا ر بخونی آآآآ اواوو اییی یا کلا از پایین تا بالا بخون ولی با حوصله!!گوشتو قوی کن حتما تا بتونی مو به مو تقلید کنی!!موقع خوندن صدا ندزد یا با ترس!صداتو کاملا رها کن این یک نکته استراتژیکه!تمرین تحریر زیاد بکن تا بتونه راحت تحریرات بیاد!ببین عزیزم صدات هنوز وحشیه رام نشده برای رام شدن صدا باید خوب گوش کنی در مرحله اول و خوب تقلید کنی در مرحله دوم!!ولی به صدات حسودیم شد:smile (73):

3. sdavood

sdavood عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی دوست عزیز از نظر و راهنمایی شما.یه کم امیدوارمون کردی اینم بگم بدون تمرین بود واین آهنگو خیلی وقت پیش گوش کرده بودم یه دفعه یادم اومد بدون تمرین خوندمش . البته خودم از جنس صدای خودم خوشم نمیاد اگه می شد می دادمش به شما تا دیگه حسودیت نشه ولی نمیشه

بارگذاری...