بازخوانی سلام آخر خواجه امیری

شروع موضوع توسط mojtabaniknam ‏12/4/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک بازخوانی سلام آخر خواجه امیری تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

1. mojtabaniknam

mojtabaniknam عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان!این یک قطعه 2 دقیقه ای هست که توش چند بیت از سلام آخر خواجه امیری رو خوندم!
    خواستم بگم مدیونید اگه نظر بدید!!!!!!!روم به دیوار اگه خواستین نظر بدین فقط اشکالات رو بگید!

فایل های ضمیمه:

• test.rar
      اندازه فایل:
      3.1 MB
      نمایش ها:
      169
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. محمد-بیگوردی

محمد-بیگوردی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +404 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, studio_one
    سلام خسته نباشید
    صدای خوبی دارین و تبریک میگم که فالش نمیخونین. البته بعضی جاها از نت خارج میشید ولی از گام خارج نمیشین و شاید سلیقه ای باشه
    مشکل اساسی شما به نظر من تلفظ کلمات هستش که خوب گفته نمیشن و جلوه ی خوبی ندارن.
    دوم اینکه احساس میشه صداتونو کامل باز نمیکنید و یکم جلوشو میگیرید و این چیز رایجی هستش در بین دوستانی که تازه وارد هستن و چاره ی این مشکل رفتن به کلاس صدا سازی هستش. یا شاید با تمرینات مکرر بشه حلش کرد. از تحریر هاتون هم معلومه اینی که گفتم و به قول یکی از اساتید (هومن خلعتبری) یجورایی گوشه های تحریرت خورده شده.
    امیدوارم در تلاش باشید من شخصا پسندیدم و نمیتونم بگم بد بود( نسبت به صداهای دیگه ای که تو سایت گذاشته شده.)
    موفق باشید

3. mojtabaniknam

mojtabaniknam عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون دوست عزیز!همه حرفاتو قبول دارم!ولی یه اشکال اینجا هست و اون اینه که تخصص اصلی من سنتیه!واسه همین جنس صدام و نوع خوندنش رنگ سنتی داره و تو خوندن پاپ مشکل دارم!یه نمونه دیگه تو سایت گذاشتم(نظرسنجی صدای آواز سنتی) که چند روز پیش گذاشته بود اون صدای اصلیمه!ولی درکل خیلی ممنونم و صحبتات یادم میمونه!

4. zein

zein

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام

الآن تازه میفهم هیچ پاپ خونی سنتی نمیتونه بخونه و بلعکس البته در خالت تخصصی،شما هم از این قاعده بیرون نیستید.شما:صدای باز و تحریرهای خوب ولی بیان نادرست کلمات حس که اصن نبود مثلا توجه کنید بعدرو چطور بیان میکنید،درکل موفق باشین چند وقته سنتی کار میکنید؟چون امکان داره به این جا نیام به صورت پیامخصوصی جواب بدین

بارگذاری...