بازخوانی دو آهنگ (توحید از امیر کریمی) و (دیدمت از محمد نوری)

شروع موضوع توسط zofishel ‏4/10/14 در انجمن پاپ

تاپیک بازخوانی دو آهنگ (توحید از امیر کریمی) و (دیدمت از محمد نوری) تالار پاپ در persian-music.org.

1. zofishel

zofishel

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    سلام به دوستان و هنرمندان عزیز این فروم .

من قبلا یک پست در این رابطه گذاشته بودم که مورد لطف مدیران ارشد قرار گرفته و حذف شد و فکر میکنم بخاطر تخطی از قوانین بوده باشد که بنده با آن آشنایی نداشتم . در دو پیغام خصوصی که به دو مدیر عزیز فروم فرستاده و از آنها نحوه گذاشتن پستم را خواستم که جوابی دریافت نکردم .

این مسائل به کنار . دوستان من دو آهنگ را بازخوانی کرده ام و نظر شما دوستان در مورد بازخوانی آهنگهایی رو که خواندم برام خیلی مهمه و آیا به نظر شما خوبه که برم خوانندگی رو دنبال کنم . فقط و فقط به خاطر علاقه ای که دارم نه مسائل دیگه . . . در ضمن سبک پاپ رو دوست دارم .

دوستان و هنرمندان اگه لطف کنن و این دو آهنگ بازخوانی بنده رو گوش کنند و نظر خودشون رو بگن خیلی ممنون میشم .

منتظر انتقادات و نظرات شما دوستان عزیز هستم .

توحید .

دیدمت .

در آخر از مدیران ارشد خواهانم که اگه این پست بنده مغایر با قوانین سایت و این بخش است ، آن را تصحیح و به بخش مربوطه انتقال دهند .

2. zofishel

zofishel

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    دوستان و هنرمندان کم لطفی نکنید و انتقاداتتون رو پذیرا هستیم . صدای ووکالم رو با لپ تاب و در یک اتاق غیر اکوستیک ضبط کردم و نویزهای اون رو برداشتم و یکم اکو دادم و با آهنگ خالی این هنرمندان میکس کردم .

فقط بگین که صدام واسه خوانندگی بدرد میخوره یا نه که براش وقت بگذارم و برم دنبالش . خودم که خیلی دوست دارم .

3. pireherisht

pireherisht عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    سلام دوست عزیز فایل هایی که شما آپلود کردین باز نمیشن. یعنی پلیر کامپیوتر قادر به اجرای اون نیست

بارگذاری...