1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

بازخوانی دو آهنگ (توحید از امیر کریمی) و (دیدمت از محمد نوری)

شروع موضوع توسط zofishel ‏4/10/14 در انجمن پاپ

تاپیک بازخوانی دو آهنگ (توحید از امیر کریمی) و (دیدمت از محمد نوری) تالار پاپ در persian-music.org.

1. zofishel

zofishel

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    سلام به دوستان و هنرمندان عزیز این فروم .

من قبلا یک پست در این رابطه گذاشته بودم که مورد لطف مدیران ارشد قرار گرفته و حذف شد و فکر میکنم بخاطر تخطی از قوانین بوده باشد که بنده با آن آشنایی نداشتم . در دو پیغام خصوصی که به دو مدیر عزیز فروم فرستاده و از آنها نحوه گذاشتن پستم را خواستم که جوابی دریافت نکردم .

این مسائل به کنار . دوستان من دو آهنگ را بازخوانی کرده ام و نظر شما دوستان در مورد بازخوانی آهنگهایی رو که خواندم برام خیلی مهمه و آیا به نظر شما خوبه که برم خوانندگی رو دنبال کنم . فقط و فقط به خاطر علاقه ای که دارم نه مسائل دیگه . . . در ضمن سبک پاپ رو دوست دارم .

دوستان و هنرمندان اگه لطف کنن و این دو آهنگ بازخوانی بنده رو گوش کنند و نظر خودشون رو بگن خیلی ممنون میشم .

منتظر انتقادات و نظرات شما دوستان عزیز هستم .

توحید .

دیدمت .

در آخر از مدیران ارشد خواهانم که اگه این پست بنده مغایر با قوانین سایت و این بخش است ، آن را تصحیح و به بخش مربوطه انتقال دهند .

2. zofishel

zofishel

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    دوستان و هنرمندان کم لطفی نکنید و انتقاداتتون رو پذیرا هستیم . صدای ووکالم رو با لپ تاب و در یک اتاق غیر اکوستیک ضبط کردم و نویزهای اون رو برداشتم و یکم اکو دادم و با آهنگ خالی این هنرمندان میکس کردم .

فقط بگین که صدام واسه خوانندگی بدرد میخوره یا نه که براش وقت بگذارم و برم دنبالش . خودم که خیلی دوست دارم .

3. pireherisht

pireherisht عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    سلام دوست عزیز فایل هایی که شما آپلود کردین باز نمیشن. یعنی پلیر کامپیوتر قادر به اجرای اون نیست

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - بازخوانی دو آهنگ
  1. civil661
    پاسخ ها:
    3
    نمایش ها:
    903
  2. amirsarab
    پاسخ ها:
    7
    نمایش ها:
    548