بازخوانی اهنگ یکی هست مرتضی پاشایی

شروع موضوع توسط Mohsen-md ‏24/1/12 در انجمن پاپ

تاپیک بازخوانی اهنگ یکی هست مرتضی پاشایی تالار پاپ در persian-music.org.

1. Mohsen-md

Mohsen-md عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام به همه دوستان عزیز آهنگ مرتضی پاشایی رو با برنامه DART Karaoke Author خالی کردم رو باز خوانی کردم
    من یه یک سالی هست که خواننده گی رو شروع کردم از شما اساتیت عزیز میخواستم معایب و مشکلات خوندن من رو بگویید خیلی ممنون
    با این نرم افزار و سخت افزار کار رو ضبط کرده ام
    کارت صدا:FAST TRACK PRO
    میکروفون: COBALT CO11
    DAW : CUBASE 5.1

دانلود

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. Mohsen-md

Mohsen-md عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    یعنی من اینقدر بی اهمیت هستم که کسی حاضر نیست یه نظر بدهد ، پس من کجا برم درباری مشکلات خود نظر بخوام!؟

3. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    دوست گرامی ، در ابتدا ازتون خواهش می کنم کمی صبور باشید ، مطمئناً نظرات دوستان رو دریافت خواهید کرد.
    و نکته ی دیگر اینکه لطف بفرمایید و اگر امکان داره بگید که خوانندگی رو به چه شکلی دنبال می کنید ؟ به روش کسب تجربه و آزمون و خطا و یا اینکه زیر نظر استاد آواز ؟
    اما کاری که قرار دادین : از نظر بنده و به گوش من ، جنس صدای خوب و دوست داشتنی ای دارید و البته این سلیقه ای هست اما نظر شخصی بنده اینه که صدای شما ارزش وقت گذاشتن و تمرین داره ، پس پیشنهاد میدم که به صورت حرفه ای خوانندگی رو پیگیر باشید و درست بیاموزید.
    در مورد حال و هوای انتخابیتون ، باید بگم حس کردم این گونه موزیک ها ، با این حال و هوا به صداتون میخوره و انتخاب درستی داشتید.
    اما ایراداتی که با یک مرتبه گوش کردن ، به نظرم رسید ، اینا هستن : اولاً من به عنوان مخاطب تصور کردم که شما بیشتر دارید از خواننده ی اورجینال کار تقلید می کنید ، یعنی بیشتر دارید ادای آقای پاشایی رو در میارید تا اینکه بخونید و این نکته ی بسیار مهمی ، موفقیت یک خواننده در تقلید نیست ، چراکه تقلید کار ساده ای هست و خواننده باید توانایی خوندن رو کسب کنه و خودش باشه و با صدا و استایل خودش بخونه ، نه اینکه از روی استایل کس دیگه تقلید کنه ، یعنی باید طوری باشه که شما به اون نقطه ای برسید که یک کار برای خودتون ساخته بشه و شما بتونید اون رو با استایل خودتون و به بهترین نحو ممکن اجرا کنید - آهنگی که تکراری نیست و قبلاً کسی اون رو نخونده و اون آهنگ ساخته شده برای شما ، شما باید به حدی برسید که خودتون باشید ؛ چون اونجا دیگه مرتضی پاشایی اونکار رو اجرا نکرده که شما بخواین شبیهش بخونید !
    اما مورد دیگر اینکه ، شما با وجود اینکه جنس صداتون خوبه ، ولی توانایی استفاده ی کامل از صداتون رو ندارید ، یعنی بنده حس کردم بیشتر دارید از گلتون صدا در میارید و صدا رو با حجم واقعی خودش بیرون نمیدید ، البته نحوه ی اجرای این موزیک به همین شکل هست اما باز هم حس می کنم باز هم باید توانایی های بیشتری در چگونه خواندن کسب کنید !
    اما بعد ، شما خیلی به خوندنتون توجه دارید و کنترول نسبتاً خوبی هم روی این مورد دارید و سعی می کنید درست بخونید و بدم نشده ، اما یکسری جاها از کنترول خارج شده ، مثل ثانیه ی 18 تا 22 و تحریر ثانیه ی 28 تا 30 که روی بگیرم پیاده کردید و از این دست نکات ریز در تمام قسمتها وجود داشت که با تمرین و تکرار ، قابل حله.
    به هر حال اگر ، انتقادی هم کردم صرفاً جهت پیشرفت شما بوده و اگر در مورد نکته ای نظر ندادم و یا نکته ای رو اشتباه گفتم ، ازتون عذر میخوام و امیدوارم که شاهد پیشرفت شما باشیم.
    موفق باشید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. Mohsen-md

Mohsen-md عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    خیلی ممنونم دوست عزیز اگه کسی عیب های خوندنم روبهم بگه ناراحت که نمیشم که هیچ ازش هم تشکر میکنم که راهنماییم میکنه
    من حدود 3 سال است که خوندن رو شروع کردم و بخاطر علاقه شدید به خواننده گی بعد از گذشت 1 سال رفتم کلاس سلفژ ،ولی به دلیل تحصیل نمیتونستم خوب روی صدا و کنترل حنجره ام کار کنم ولی تئوری موسیقی، نت نویسی و ریتم خوانی رو به طور نسبتا خوب یاد گرفتم در حال حاضر به صورت آزمون و خطا و سی دی های آموزشی کار میکنم:smile (73):
    راستش من این اهنگ رو از دقیقه 1 تا 30 به صورت یک دست و یک نفس یعنی بدون قطع رکورد خوندم ولی اوج صدا رو 2 تیکه خوندم بخاطر همین یه کم خارج شده :smile (9):

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. دانلود جدید بازخوانی آهنگ یکی هست