بازخوانی آهنگ ستایش مرتضی پاشایی با صدای خودم

شروع موضوع توسط ali popmusic ‏17/12/14 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک بازخوانی آهنگ ستایش مرتضی پاشایی با صدای خودم تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. ali popmusic

ali popmusic

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    بابت کیفیت بد کار عذر میخوام،فالشهای زیادی هم شاید داشته باشم ولی میخواستم بابت جنس صدام نظرتونو بدونم

فایل های ضمیمه:

2. ali popmusic

ali popmusic

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    کسی نیست؟؟؟

3. armin.khosravi

armin.khosravi عضو سایت

امتیازات:
    +64 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز صدای خوبی دارین..
    متاسفانه کاری که شما اجرا کردین خیلی ضعیف بود. فالش که هیچ شما بعضی جا ها رو به دلخواه خودتون خوندین ملودیش رو
    »تمرین بهترین استادِ من!« اینو save کن عزیز،موفق باشی.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. ali popmusic

ali popmusic

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    ممنونم دوست من که نظرت رو گذاشتی.میدونم که قواعد اجرا رو هنوز بلد نیستم به خاطر همین هم گیتار رو شروع کردم یاد بگیرم ولی فقط میخواستم بدونم که ته صدا دارم؟...

5. ali popmusic

ali popmusic

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    کسی نیست؟

6. javad11

javad11 عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    به نظر من این همه منتظر نظرات دیگران نباش . کاری رو که دوست داری انجام بده. اگه هی بخوای نظر دیگران رو بپرسی شاید چند نفر اومدن بهت گفتن چه صدای بدی داری . بعد حالا تو هی به خودت می گی واقعا صدای من بده؟! تو تلاش خودت رو بکن و وقتی بعد از چند سال تمرین و یاد گرفتن یک ساز . بعد بیا بگو که ایا خوبم یا نه.
    شاید من اومدم گفتم خیلی بد و بی احساس می خونی ( البته من هیچ وقت به کسی اینجوری نمی گم ) نه مثل خودت!!!:sneaky: . شاید یه کسی خیلی اعتماد به نفس هم داشته باشه . اما به هر حال انسانه و اگه چند نفر بیان بهش بگن میره تو فکر.
    حالا این نظر من بود.
    راستی بخاطر نظرت ممنون. اما من نظرت رو قبول ندارم . چون به هر حال صدا یه چیز سلیقه ای شاید یکی این صدا رو دوست داشته باشه یکی هم نه! اما من چندین بار نسخه ی مرنضی پاشایی رو با صدای خودم چک کردم . من ریتم صدام و بالا و پایین اوردنشو دقیقا با ایشون یکی کردم ( اشتباه نشه نوع صدا رو نمی گم) طرز درست خوندن رو می گم و لرزش دادن به صدا و بازی کردن با صدات( این یه اسطلاحه خوانندگیه . البته همون طور که گفتم هر کی یه سلیقه ای داره. بحث من هم درباره ی همون گفته ی خودت کتابی خوندنمه. یه چیز اخر هم بگم من تقریبا همه این اهنگهایی رو که گذاشته بودی جزو اولین نفرایی بودم که گوش میکردم . هی می خواستم بهت نظرمو بگم اما نگفتم. چون نمی خواستم ناراحت بشی از دستم. به نظر من خیلی بی روح میخونی . حس نداره . مثلا همین اهنگ روز برفی رو من صدها بار گوش دادم هم با صدای اصلی هم با خودت که درست نظرم رو بگم .(و به قول خودت انصاف رو در نظر بگیرم!) اما همون طور که گفتم بزار بیشتر نظرمو نگم که ناراحت نشی . ( اما خداییس این ها رو می خواستم قبل از نظرت درباره ی صدام بگم و امام حسینی فکر نکن که می خوام تلافی کنم . چون دیدم شاید جنبت بالاتر گفتم . ( البته نظرمو کامل نگفتم به خاطر دلایلی که گفتم)

یا علی.

آخرین ویرایش: ‏24/12/14
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  7. ali popmusic

ali popmusic

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    داداش اگه ناراحتت کردم عذر میخوام منظور بدی نداشتم.ببین رفیق هممون مشکل داریم مین نگفتم صدات بده گفتم انگار از کتاب میخونی یعنی ریتمیک نمیخونی ولی صدات بد نیست منم ازت فقط خواستم در مورد ته صدام نظر بدی از نظر تحریرهام که صد در صد مشکل دارم.راستی ممنونم که آهنگامو گوش دادی از این به بعد در مورد همشون نظر بده و منم در مورد کارات نظر میدم نظره منطقی.ببین رفیقم ماییم که باید همدیگرو کمک کنیم واسه پیشرفتی که شاید وجود داشته باشه برامون.بازم تشکر که وقتتو گذاشتی.راستی آهنگ تو راهی از من رو گوش دادی؟اولین کارم هستش،اگه گوش ندادی گوش کن و نظرتو بگو فقط راجع به صدام نه تحریرام!!!

8. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,543 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    دوست گرامی جدا از اینکه کارتو نشنیدم به عنوان یک ممبر راهنمایی میکنم
    کلاس اموزشگاه همش ۱۰۰ تومنه یک ساعت سر کلاس بشین تکنیکها رو یاد بگیر تمریناتت رو انجام بده نیازی هم به عذرخواهی نداری ارسال ۳۱ تا پست تکراری وبا همین مضمون هیچ کمکی به شما نمیکند .
    فقط یک مقلد خوب بی سواد از شما میسازد
    و حتی اگر صدای شما در گام دیگری باشد و شما سعی کنید صدای خواننده ای در گام دیگری رو تقلید کنید به صدای خودتون ضربه میزنید. ( این رو من از دوستی شنیدم تخصص من این نیست )

. حداقل صدای شما مستقیما به گوش اون استاد میرسد و نظری بهتر از من نوعی که هیچ سواد موسیقیایی در هیچ زمینه ای ندارم به شما میدهند .. که به مراتب ایراداتی که ایشون بگیرند بهتر از این به به و چهچه دلخوش کنک هست. :)

قانون این نیست ولی اگر کسی در اینجا پست تست صدا میگذارد دوره ها رو دیده است و فقط جهت لینک شدن به اساتید از این تالار به عنوان ویترین استفاده میکند. وگرنه من هم میتونم یک تاپیک بسازم و همه از صدای من تعریف کنند حال اینکه حتی یک دلار هم برای من منفعت ندارد :)

موفق باشی.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  9. ali popmusic

ali popmusic

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    مرسی از راهنماییت رفیق.من گیتار رو شروع کردم چون شنیدم برای رو گام خوندن خوبه.داداش کلاسش چجوریه؟؟؟استادی رو میشناسی؟؟؟هزینه هاش چقدره؟؟؟موثر هست برای خوب خوندن؟؟؟

بارگذاری...