این صداها رو تو کدوم vst پیدا کنم؟

شروع موضوع توسط mehran.fitness ‏19/8/13 در انجمن بخش ( VSTi ( Soft Synth

تاپیک این صداها رو تو کدوم vst پیدا کنم؟ تالار بخش ( VSTi ( Soft Synth در persian-music.org.

1. mehran.fitness

mehran.fitness عضو سایت

امتیازات:
    +337 / 3 / -2
    نرم افزار:
    cubase
    میخواستم مانند این دو نمونه صدا که آپلود کردم و گذاشتم رو تو چه vst میتونم پیدا کنم؟؟

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

2. Reza Soleymani

Reza Soleymani عضو سایت

امتیازات:
    +563 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio
    پاسخ : این صداها رو تو کدوم vst پیدا کنم؟

درود
    من البته فایلتون رو دانلود نکردم اما یه پیشنهاد دوستانه دارم. سعی کنید یکی دو روز وقت بذارید برای آشنایی با Wave Form ها. اگه با انواع شیپ Square , Saw , Triangle, Sine, Noise و .... آشنایی داشته باشید و مدام با یک سینت که دست و بالتون رو برای اعمال هر فرآیند روی صدا باز بذاره ( مثل SYLENTH ) شما می تونید نه تنها صدا های مورد علاقه خودتون رو بسازید. بلکه میتونید عینا آن صدایی رو که کار های دیگران می شنوید بسازید. کمی آشنایی با صدا ها و اکولایزرها. روز های اولی که با 3XOSC و Sytrus و کار می کردم فکر نمی کردم یه روزی با چنین اشتیاقی بشینم واسه خودم صدا سازی کنم.چه برای لید ، چه بیس و آرپژ هام. Detune در صدا سازی ها خیلی کمک می کنه تا اون چیزی که می خواهید ساخته بشه. این نظر و پیشنهاد من بود . امیدوارم مفید باشه

3. mehran.fitness

mehran.fitness عضو سایت

امتیازات:
    +337 / 3 / -2
    نرم افزار:
    cubase

ممنون آره اینی که گفتی به نظرم فکر خوبیه
    ولی از کجا میتونم انواع صداها رو بشناسم؟؟ سایتی یا منبعی سراغ داری که بتونم همینطور که میگی انواع صداها رو بشناسم که بعدا بتونم صداسازی کنم؟؟

4. Reza Soleymani

Reza Soleymani عضو سایت

امتیازات:
    +563 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio

از پست های همین سایت می تونم به نوشته آقای حامد غفاری اشاره کنم
    برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید و سوالات خودتون رو در اینجا برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید
    به نظر من بهترین روش برای آشنای با ویو شیپ ها، کار با یک سینت خاص( که واستون ساده باشه ) و اوپراتور (Oscillator) های اون دامنه وسیعی رو در بر داشته باشه. بعد خیلی راحت تفاوت بین Square و Saw رو خواهید یافت. بعد بشینید تلفیق کنید این صدا ها رو . بعنوان مثال من همین اواخر توانستم در عرض 25 دقیقه با سینت Toxic صدای آکاردئون رو با چهار ویو ( 2 تا SQUARE و 2 تا SAW ) خیلی خوب شبیه سازی کنم.
    من زیاد دیدم دوستانی که در مورد صداسازی سوالمی پرسند که مایلیم فلان صدای بیسی که سیروان خسوری ساخته بسازیم و .. از این جور سوالات. نظر من اینه اول اون چیزی که برای خودتون جذابیت بیشتری داره بسازید. چون کلنجار با سینت موستوجب فراگیری اون میشه تا جایی که خیلی راحت میتونید در آینده شبیه سازی هم کنید. اگه منبع انگلیسی خوبی پیدا کردم براتون قرار میدم.

بارگذاری...