این سبک هنوز طرفدار داره ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
این بحثای کلیشه ای چه کمکی به پیشرفت شما میکنه ؟ بهتر نیست به جای اینکه کی طرفدار داره یا نداره خودمون یکم تکونی به خودمون بدیم ببینیم چند چندیم ؟ هنر یه چیزه سلیقه ایه شما نمیتونی بگی چی خوبه چی بده
ایشوت درست میفرمایند. علاوه بر همه ی اون حرف هایی که زدم، میگم که اشتباه کردم. شما خودت بیا بشین پای کامپیوتر ببین میتونی بیت آهنگای تتلو رو درست کنی؟ من هم نمیتونم. ولی تو سبکی که خودم توش تبحر دارم میتونم نظر بدم. شاید بگین حالا این دیگه کیه یه بچه سوسول ۱۴ ساله اومده داره میگه من متالهدم و آهنگ متال مینویسم. ولی من حد اقلش دو سه تا آهنگو که نوشتم هرچند ساده و غیر حرفه ای ولی نوشتم و پارسال یکیشون رو برای جشنواره ای که مخصوص موزیسین های دانش آموز برگزار شده بود ارسال کردم و بندمون توی استان هم اول شد. من تازه اول راهم، ولی بی شک چند سال دیگه میتونم آهنگای خوبی بنویسم. با این که این حرفی که میخوام بزنم مثلرآب سردیه رو آتیش چند تا از اون پستای قبلیم ولی باید بگم که واقعا نمیشه نظر شخصیمون رو به دیگران تحمیل کنیم. درستهمن هم اشتباه کردم و اشتباهمو به گردن میگیرم تا بیشتر از این باعث کمتر شدن اعتبار نداشته ام تو این سایت نشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)