این تجهیزات برای رکورد خانگی خوبه ؟

شروع موضوع توسط aClass ‏11/10/16 در انجمن سخت افزارهای استودیویی

تاپیک این تجهیزات برای رکورد خانگی خوبه ؟ تالار سخت افزارهای استودیویی در persian-music.org.

1. aClass

aClass

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    با سلام خدمت اساتید محترم
    من تصمیم دارم داخل منزل رکورد وکال و گیتار ، تنظیم و در آینده پس از سپری کردن دوره های لازم میکس و مسترینگ ، میکس هم انجام بدم.. حالا می خوام بدونم تجهیزاتی که دارم جوابگو هست یا خیر ؟ هرکدوم که فکر می کنید تعویض بشن بهتره لطفا راهنمایی کنید.

1. کارت صدا : RME FIREFACE 800
    2. میکروفون : TLM 103 و RODE NT5
    3. ساند مانیتور FOCAL CMS65 و YAMAHA HS50
    4. نرم افزار : Cubase Pro 8.5

یک سوال که خیلی مهمه برام جوابش اینه که آیا کارت صدام برای ضبط وکال کیفیت بالایی رو ارائه میده یا باید PreAmp هم جداگانه خریداری کنم ؟
    مساحت اتاقم 12 هست و آکوستیک هم نیست ولی کیفیت قابل قبولی رو برای وکال بهم داده تا حد متوسط .. چند روز پیش در استودیو رکورد کردم و وکالم قسمتیش ایراد داشت که داخل منزل رکورد کردم قسمتیش رو ولی تفاوتش در یک سری فرکانس ها منو به فکر یک PreAmp انداخت. چون به قول معروف صدای خروجی اون ترد بودنی که با پری آمپ استودیو رکورد شده بود رو نداشت. از لحاظ برگشت صدا هم مشکل زیادی نبود که فکر کنم اون هم با یه ایزولاتور میکروفون اوکی بشه.

پاسخ صحیح به این سوالات خیلی برام مهمه لطفا دوستانی که تجربه کافی دارن محبت کنن راهنمایی کنن..

سپاس
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏13/10/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏11/10/16 ---
    دوستان هم چنان منتظر راهنمایی شما هستیم

2. sweet-l0ve4u

sweet-l0ve4u عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    دوست عزیزم سلام
    سخت افزارتون اوکی هستش
    قدم اول اکوستیک رو اصولی انجام بدید
    با پری امپ مناسب میتونید به نهایت کوالیتی سخت افزارتون نزدیک بشید
    پری امپ solo610 انتخاب بسیار مناسبی برای tlm 103 هستش خروجی گرم وحجیم بهتون میده قیمت مناسبی داره

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. aClass

aClass

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    مرسی از راهنمایی مفیدت دوست من.. قبلا solo610 رو کار کردم واقعا خوبه ولی پری آمپی که شرکت Warm Audio زده چه طوره ؟ مدل Tone Beast کسی از دوستان کار کرده با این برند ؟ Solo610 از این مدل بهتر هست ؟ چون مانور زیادی روی این مدل داده کمپانی به نظرم جالب اومد.

بارگذاری...