اینترفیس های Focusrite از Protools 9 پشتیبانی میکنن

شروع موضوع توسط Sully ‏9/5/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک اینترفیس های Focusrite از Protools 9 پشتیبانی میکنن تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Sully

Sully عضو سایت

امتیازات:
    +147 / 0 / -0
    نرم افزار:
    reason
    سلام.
    من یه خبر به دستم رسیده که تعجب کردم.البته تو سایت Focusrite هم اومده.
    نوشته که از این به بعد Protools 9 با کارتهای Focusrite هم کار میکنه.درسته؟؟

Pro Tools 9 — Now Focusrite Ready!

اینترفیس های Focusrite از Protools 9 پشتیبانی میکنن-383602139_rtasmixcontrolmain.jpg

Focusrite are proud to announce that Saffire audio interfaces are now the
    best choice for the world's leading audio recording software, Pro Tools 9. Whatʼs more, to combine the functionality of Saffire Pro interfaces with the worldʼs most popular DAW, Focusrite have launched RTAS MixControl, a plug-in that provides comprehensive control over the Firewire-powered Saffireʼs onboard DSP mixer within the Pro Tools environment.
    Along with flexible routing control, RTAS MixControl will enable Pro Tools users to blend the monitor mix between channel input and DAW output signals during tracking, so performers can benefit from true zero-latency monitoring.

Focusrite's Saffire range comprises six best-in-class audio interfaces, including the compact but versatile Saffire 6 USB and the flagship Liquid Saffire 56. Each one is now the perfect companion to Pro Tools. RTAS MixControl only operates in combination with the Firewire-enabled Saffire Pro range.

اینم لینکشه
    اینم درایور RTAS

درسته یا من اشتباه می کنم؟!

2. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,604 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    البته پروتولز 9 با تمام کارت صداهای موجود کار میکنه و تقریباً از اون انحصار قبلی در اومده!
    یعنی شما هر کارت صدائی اعم از M-Audio, Motu, Focusrite, Echo, Alesis, ... داشته باشین میتونید از پروتولز استفاده کنید.
    هنوز که کرک نشده ولی مطمئناً با این اقدام از طرف شرکت سازنده کاربرای این نرم افزار خیلی خیلی بیشتر خواهند شد.

3. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    این که شما گذاشتین فکر کنم میکسر کنترلر جدید فوکوس رایت هست با میکسر کنترل های
    قبلی هم فوکوس رایت پروتولز 9 رو ساپرت میکنه همین طور که ایمان عزیز گفتن نه تنها فوکوس رایت بلکه تمام کارت های
    حرفه ای از برند های بالا که نام بردن ساپرت میکنه.

این صفحه که باز میشه نزدیک 10 قسمت هست حالا ما کدومش رو باید دانلود کنیم؟؟؟

4. Sully

Sully عضو سایت

امتیازات:
    +147 / 0 / -0
    نرم افزار:
    reason
    پس واقعا حرکت خیلی خوبی رو شروع کرده.همون انحصارش محدودش کرده بود.
    الانم تو سایت AVID یه چیزایی خوندم.درست میگین نوشته از این به بعد Protools با کارتهای Third party هم کار می کنه.اخرشم نوشته که فقط کیفیت کار رو مثل اینترفیس های خودش تایید نمی کنه که فکر کنم بیشتر تبلیغاتیه.

همون اولی جدیدترینشه (Saffire Mix Control 2.4b2) نسخه 2.4 بتای 2.

به نظر که خیلی کاره مفیدیه.البته اگه یکپارچگیشو از دست نده.حالا کدوم نسخش با تمام اینترفیس ها هماهنگه؟ Advanced?

بارگذاری...