ایزوله مهمتر یا آکوستیک

شروع موضوع توسط MOHAMMAD ADHAMI ‏30/9/13 در انجمن Acoustic ( اکوستیک )

تاپیک ایزوله مهمتر یا آکوستیک تالار Acoustic ( اکوستیک ) در persian-music.org.

1. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام.ببخشید میخواستم مشورت کنم.من از نظر اینکه صدا بیرون از اتاق رکورد بره مشکلی ندارم.چون اتاقم یه جای ساکته و کنج زیر زمینه.واسه همینم زیاد به ایزوله شدن نیازی ندارم درسته؟ من فقط میخوام صدام بازگشت نداشته باشه و فلت رکوورد بشه.از طرفی ورقای آکوستیکم نچسبوندم.میخواستم بپرسم ببینم آیا این کاری که میگم رکورد خوبی رو بم میده؟
    من میخوام کل دیوار رو 1 لایه موکت بزنم.بعد واسه میکروفونم پنل فراگیر میکروفون بگیرم که حدود 270000 تومان هست.به نظرتون با این کار میتونم رکورد خوبی داشته باشم؟ واسه کار حرفه ای.میکروفونام هم nt5 و nt2a هست.لطفا یه راهنمایی مناسب بکنین مرسی

2. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,544 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    پاسخ : ایزوله مهمتر یا آکوستیک

اگر از فلکس اسکرین استفاده میکنید نیازی به موکت نیست. ترجیحا مدل های وایدتر ( عریض تر )‌ رو تهیه کنید. مثل این مدل

{username}-{filename}

ولی اگر در داخل همون اتاق کار میکس رو انجام میدهید نیاز به استفاده از فوم برای بوشش و دفع صدر در صد انعکاسهای ناخواسته رو خواهید داشت.

مدل ارزونی که شما انتخاب کردید یک مدل موبایلی هست که برای مسافرت و حمل و نقل ساخته شده برای همین هم انعطاف بیشتری رو داره ولی مدلهای گرونتر اغلب با بدنه چوبی و متسحکم تر هست به دلیل اینکه در یک جا مستقر میشوند و میتونید در اتاق خودتون استفاده کنید.
    ایزوله مهمتر یا آکوستیک-58_3.jpg
    به نظر من کیفیت خیلی عالی در کار در محیطهای غیر اکوستیک دارند. اگر عمری بود در این مورد بیشتر خواهم نوشت .
    موفق باشید.

3. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition

دوست گلم خیلی ممنونم ازت.ببین دقیقا بگم.اتاق میکس من از رکورد جداست.خوب؟ یعنی من اگه اتاقم ساکت باشه و اون پنل 270000 تومنی رو بگیرم میتونم ضبط عالی داشته باشم؟با خیال راحت بخرمش؟

4. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,544 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic

هرچقدر هزینه کنید معادل همون نتیجه میگیرید . ولی برای شرایط فعلی شما بد نیست .

5. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition

ممنونم دوست گلم.ببخشید یه سوال دیگه: راستش اون که پشتش چوب داره رو تو یه سایت قیمتش و دیدم 600000 تومن بود که خیلی سنگین میشه.به نظر شما این 270000 تومنی رو بگیرم خوبه؟

سوال بعدی اینکه عریض تر باشه گرونتره؟ از کجا میتونم تهیه کنم؟ سایتی هست که سفارش بدم برام بیارن؟

6. omid_m_ehsas

omid_m_ehsas عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
بارگذاری...