ایجاد یک گروه موسیقی

شروع موضوع توسط farzane miri ‏4/2/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک ایجاد یک گروه موسیقی تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. farzane miri

farzane miri عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام به همه ی دوستای هنرمند و عزیزم من ترانه سرا و خواننده سبک پاپ و پاپ سنتی هستم ونام فرزانه میری نام مستعارم هست.در حال حاضر هم روی آلبومی کار میکنم که متاسفانه نمیتونم اطلاعات دقیقی ازش بهتون بدم.ایده ای داشتم که میخواستم باهاتون در میون بذارم.اونم تشکیل یک گروه موسیقی شامل آهنگساز،نوازنده،ترانه سرا،خواننده،تنظیم کننده و کسایی که با میکس و مستر آشنایی کامل دارند.
    ما میتونیم با یاری خدا فعالیت خوبی داشته باشیم چون اگه به وضعیت فعلی موسیقی کشورمون نگاه کنیم شعر ها و کلا آهنگهایی دارن مجوزدار پخش میشن که زمان حضور شادمهر عمرا به چنین آهنگهایی مجوز پخش نمیدادن.نظراتتون و آمادگی و فعالیتی که مسلطید رو بهم بگید تا بعد بگم چکار کنیم.فعلا :smile (46):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏4/2/12
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. amir- paradise

amir- paradise عضو سایت

امتیازات:
    +205 / 0 / -3
    نرم افزار:
    cubase
    با عرض سلام خدمت شما من دقیقا متوجه نشدم شما خواننده هستین و تصمیم دارید بخونید و مجوز بگیرید؟فکر نمیکنم به خانوم ها مجوز پخش آلبوم بدن نهایت بتونید مجوز خوانندگی برای کنسرتهای مخصوص بانوان بگیرید که کار خیلی خیلی مشکلیه
    برای جمع آوریه یک گروه شما به میکس و مستر احتیاج زیادی ندارید چون در استدیو هنگام ریکورد صدابردار میکس و مستر انجام میده شما بیشتر به آهنگ ساز غیر نرم افزاری احتیاج دارین تا برای نوازنده هاتون ملودی درست بکنه در کل کار خیلی سختی در پیش داری و اگر در پی کسب درآمد هستی خیلی بهش فکر نکن
    من نوازنده مجلسی هستم به نظرم اگه مجلسی کار کنی بیشتر گیرت میاد تا مجوز دار اگر کمکی لازم داشتی من در خدمتت هستم.
    امیدوارم موفق بشی و اسم شمارو بیش از این بر سر زبان ها بشنوم.

3. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    با سلام و عرض ادب .... با احترام به نوشته های دوستمون ...فکر میکنم تاپیک رو در قسمت متفرقه میزدید بهتر میبود چون امکان حذفش توسط مدیران وجود داره ... بنده در زمینه ی آهنگسازی و نوازندگی گیتار و کیبرد میتونم کمکتون کنم ... برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید پیام خصوصی بزنید

4. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +417 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    همونطور که دوستان گفتن نیازی به کسی که میکس و مستر کنه ندارید..و اینکه من بهتون توصیه میکنم با کسی که میخواین گروه بزنید آشنا باشید از قبل چون یه کم کار گروهی رو بلد نیستیم درست انجام بدیم:(
    ولی واقعا فکر میکنید که میتونید واسه وکال زن مجوز بگیرید؟!؟!:smile (39):

5. HADIDELL

HADIDELL عضو سایت

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    من میتونم در خوانندگی کمک کنم.فقط شرایطش چیه؟

6. Rooz-beh

Rooz-beh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +146 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, reason
    تشکیل گروه کار ساده ای نیست باید روحیات همدیگه رو بشناسید نوع کار همدیگه رو بشناسید توانایی های همدیگه رو بدونید اخلاق و روحیات و ...

همینجوری نمیشه تشکیل گروه داد

بهتره شما در مجامع مختلف موسیقی شرکت کنید و کم کم با افراد مختلف آشنا بشید و اونهایی رو که فکر میکنید بیشتر باهاتون همخوانی دارن رو دعوت به همکاری کنید

واسه این میگم که بعدا به مشکل میخورید و از این کار زده میشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  7. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +417 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    دقیقا! من خیلی ها رو دیدم که سر این موضوع کلا بیخیال موسیقی شدند! چون خیلی هماهنگی لازم داره،کار لازم داره...همینجوری نیست که بگید خوب من که گیتار میزنم تو که درامز میزنی اون یکیم که میخونه...آیه یاس نمیخونما!شدنیه! ولی نیاز داره اول بشناسید و یکی باشه که مدیریت کنه و خودش کلی سابقه داشته باشه و بتونه هرکیو که بد کار میکنه و نا منظمه اخراج کنه بدون رودربایسی!
    ولی کار خوبیه!انجام بدید!:smile (24):

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  8. raman

raman عضو سایت

امتیازات:
    +85 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, studio_one
    سنتی تا به حال کار نکردم ولی خوب از نظر آهنگسازی و تنظیم هستم ... ترانه سرا هم اگه خواستید ترانه سرای خودمو می تونم بهتون معرفی کنم ...

بارگذاری...